SkyscraperCity banner

641 - 648 of 648 Posts

·
Registered
1,075 Posts
Czy projekt z audytu rowerowego jest aktualny? Chodzi mi o skrzyżowanie z ulicą Węgrzecką. Na "wizualizacjach" jest zjazd z 29 listipada w ulicę węgrzęcką jeszcze przed skrzyżowaniem.Na projekcie z audytu tej drogi brak.

·
Registered
18 Posts
Te wizualizacje są chyba starsze niż pierwsza rewizja audytu, więc nie bardzo przywiązywał bym wagę do tego co na nim jest.

·
Registered
31 Posts
W związku z tym, że POK i przebudowa al. 29 l. będą przebiegać w tym samym czasie zastanawiam się nad połączeniem ich na granicy miasta przed w. Węgrzce.
Na wizualizacji alei widać, że zwężają się do 1 pasa do obecnej DK7, a węzeł od strony południowej kończy się 3 pasami.
Czy ktoś się orientuje czy projekt to uwzględnia lub czy muszą zostać wprowadzone zmiany (zakładam, że dla al. 29)? Czy zostanie zachowana ciągłość 2 pasów?
A może zostanie 50m 1 pasa starej nawierzchni :)

470113

·
Registered
18 Posts
Nie wiem na ile audyt rowerowy jest wyznacznikiem dla późniejszej realizacji, ale audyty al.29L i POK wskazują, że zostanie to wyprowadzone właściwie. A jak będzie to się okaże...

·
przestrzeń-ludzie-miasto
3,478 Posts
Jeździ ktoś może 29. Lis? Dzieje się tam już coś?

·
Registered
101 Posts
Jeżdżę/chodzę codziennie. Nic jeszcze nie widziałem. Będę relacjonował na bieżąco.
edit:
Dziś (8.09) zauważyłem tuż przed pierwszą estakadą (licząc od centrum), nowe ogrodzenie z siatki (dosyć liche jak na teren budowy) i tabliczkę teren prywatny. Tylko po lewej stronie. Być może te manewry nie są związane z wykonawcą remontu.

·
Registered
13 Posts
Początek prac w październiku , więc chwilę nic nie będzie się działo ;)
info z

·
Registered
4,501 Posts
Nie spieszy im się, bo kasy nie mają... A firmy przebierają nóżkami, żeby szybko zrobić i fvat wystawić.

641 - 648 of 648 Posts