SkyscraperCity banner

4681 - 4700 of 5871 Posts

·
Registered
2,918 Posts
W elektrykach wyraźniej czuć słabiej klimatyzację. Może ja mam jakieś "szczęście" do kierowców, ale przynajmniej te jadące przez aleje słabo chłodzą w porównaniu do najnowszych solarisów diesla i hybryd

·
Registered
4 Posts
W elektrykach wyraźniej czuć słabiej klimatyzację. Może ja mam jakieś "szczęście" do kierowców, ale przynajmniej te jadące przez aleje słabo chłodzą w porównaniu do najnowszych solarisów diesla i hybryd
klima dużo energii zjada, poza tym one mają sprawdzać się przede wszystkim w zimie.

·
Registered
46 Posts
Raczej kierowca włącza i reguluje klimę....więc wspolnego ma sporo...to że ustawi nawiew na 1 a inny na 4 nie świadczy o "systemowej wydajności" klimy w danym pojeździe
Kierowca niema regulacji klimy, może ją jedynie włączyć i wyłączyć.

·
Rowerowy poganiacz MPK
651 Posts
Dzisiaj było otwarcie ofert na autobusy. Na przeguby wystartował tylko Solaris, na standardy MAN i Solaris (tańszy), a na standardy z "firankami" nikt nie wystartował.

·
Rowerowy poganiacz MPK
651 Posts
Nic więcej nie wiem.

·
Registered
62 Posts
Liczyłem na Urbino 18,75 no alee... co do solówek byłbym skory tak twierdzić, jeśli miałbym pewność co do oceny technicznej. Nie wiem co obydwaj zaoferowali, ale może się okazać, że technicznie Solaris może być gorszy.

·
Registered
3,539 Posts
Diesel Solarisa daje nadzieję, że nic głupiego na nim nie nakleją ponad to co już jest na U18... chociaż krótkie elektryki dostały, osobiście bym wolał żeby te pieniądze poszły jednak na ogarnięcie SIPu. W sumie jakiś nowy producent dałby cień szansy, że wstawi tam wbrew woli MPK funkcjonalny SIP (a dużo nie brakuje, wziąć to co jest w Mobilisie i dodać konkretnie linie na jakie można się przesiąść).

·
Registered
5,445 Posts
^^SIP w mobilisowych wozach jest dużo bardziej czytelny i zrozumiały niż w nowych autobusach MPK, gdzie każda dostawa to inny SIP. Zwykle dość awaryjny...

4681 - 4700 of 5871 Posts