SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 35 Posts

·
Registered
Joined
·
1,445 Posts
Discussion Starter · #6 · (Edited)
Wnioski ale jakie? Np. porównanie do Łodzi? Popatrzysz na zdjęcia to sam zobaczysz. Wiesz jak wygląda Fabryczny i plac przed Fabrycznym? W samym centrum naszego miasta? To porównaj z ich Dworcem Głównym, pierwsze zdjęcia i te poniżej. Proszę, przed dworcem, przed dworcem, przed dworcem...


to powyżej to hotel Andels

albo przystanki, u nas cztery przystanki w całym mieście wyposażone w te elektroniczne tablice, w Krakowie proszę, przystanek, przystanek, przystanek...

naprawdę, obejrzyj zdjęcia bo ja sobie daruję wnioski.
Może poza takim, że tam jest ładnie i wygląda to wszystko jak Europa. Nie było natomiast ani jednego miejsca, które spowodowałoby że "stanąłem jak wryty". W Gdańsku wielkie wrazenie zrobił na mnie Długi Targ, we Wrocławiu Rynek, tutaj nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia, zebym powiedział "łał, ale jazda":) ale ogólnie, jako całośc, już tak - Kraków, ale jazda:)
 

·
Gdynia - Open City
Joined
·
10,524 Posts
^^Hmm , nie widziałem tego na żywo ale ten supermarket jak na Kraków przystało b.ładny i nowoczesny , niewiem czego można się wstydzić - no chyba , że lokalizacji.Jednak chyba lepsze takie coś tutaj niż jakieś Tesco czy Real kilometr dalej ? ;)
 

·
City & Colour
Joined
·
13,579 Posts
Wiesz jak wygląda Fabryczny i plac przed Fabrycznym? W samym centrum naszego miasta? To porównaj z ich Dworcem Głównym
Oh jej. Szkoda, że nie pokazałeś tego, co jest naprzeciwko Galerii Krakowskiej (która sama w sobie jest dużą kupą :D) albo przy wylocie z tunelu KST :)

A ogólnie Kraków tez lubię, ale gdybym miał się przeprowadzać, ta na 99% nie tam ;-)
 

·
Banned
Joined
·
5,312 Posts
A cóz takiego tam jest ? Na przeciwko galerii mamy kilka ładnych dziur w pierzeji, oraz kilka ładnych kamienic.. oraz była noclegownie dla bezdomnych (dla wiadomosci to z czasow gdy Pawia miala nieco bardziej skomplikowany przebieg), a przy wylocie z KST? Jeden z lepszych wizualnie i urbanistycznie kompleksow mieszkaniowych Krakowa oraz jedna budowa hotelu i "gorace" dzialki do zabudy kwartałowej.
Faktycznie sodoma i gomora ;)
 
1 - 20 of 35 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top