Skyscraper City Forum banner

Oceńcie nasze GTC

1 - 20 of 62 Posts

·
Centuś
3,382 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Bym prosił o zamknięcie tego threada http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=87868
i poddanie trojaczków ocenie w komplecie

Inwestor: GTC Korona S.A. Ul. Domaniewska 41 00-095 Warszawa
Projekt: DDJM
Generalny wykonawca: Warbud S.A.
Powierzchnia całkowita pojedynczego biurowca: 16 517 m2
Ukończono: 2008

zdjęcia OralB, Scarlock, Tomeyk i inni

by PioterKR

·
Centuś
3,382 Posts
Discussion Starter · #3 ·
Osobiście daje 7.5. Lubie takie pionowe fasady, a we trójkę widać, że to nie mają być wieżowce (bo sam Galileo wyglądał jak niedorobiony wieżowiec liliput. Inna sprawa że miał też wyjątkowo koszmarne zdjęcia)

·
Registered
2,538 Posts
Beznadziejne te reklamy... ale sam budynek jak najbardziej w porządku. 7/10

Przypomina mi trochę Malta Office Park z Pozka ;).

·
Wisła Kraków
194 Posts
To gratuluje wyobrazni bo Malta Office Park chyba jeszcze nie gotowy i o jakas polowe nizszy ;)
A jezeli juz tu cos ma sie przypominac to raczej na odwrot, MOP byc moze "bedzie przypominal" biurowce GTC.
7,5 za w miare fajne wrazenie calej ulicy

·
xxx
1,744 Posts
Nocna iluminacja daje świetne wrażenie. W dzień łatwo zauważyć prostote projektu, ale niestety są troche zbyt monotematyczne.
Wrażenie kserówek potegują jeszcze Tarasy Verona obok.
Wykusze w górnych częściach elewacji sa kapitalne. Sumując plusy i minusy = 7.5/10 :)

·
Registered
2,538 Posts
To gratuluje wyobrazni bo Malta Office Park chyba jeszcze nie gotowy i o jakas polowe nizszy ;)
A jezeli juz tu cos ma sie przypominac to raczej na odwrot, MOP byc moze "bedzie przypominal" biurowce GTC.
7,5 za w miare fajne wrazenie calej ulicy
Czyli według Ciebie podobieństwo między tymi dwoma kompleksami jest znikome? Tak?

·
it's complicated
7,354 Posts
jest zupełnie znikome, może kolorek podobny...
ode mnie 8,5/10, jedno z większych i bardziej udanych kompleksów biuriowych w Krakowie :)

·
it's complicated
7,354 Posts
jest zupełnie znikome, może kolorek podobny...
ode mnie 8,5/10, jedno z większych i bardziej udanych kompleksów biuriowych w Krakowie :)

1 - 20 of 62 Posts