SkyscraperCity banner

?

1 - 20 of 24 Posts

·
Registered
53 Posts
Discussion Starter #1 (Edited)
Kraków,
dom jednorodzinny xv

realizacja: 2006-2011
powierzchnia: 475 m2
projekt: RS+
zdjęcia: Tomasz Zakrzewski

·
.
5,007 Posts
Ehh sam nie wiem. Niby był dom Aatrialny w Miss, ale mimo wszystko jestem przeciwny wrzucania domów jednorodzinnych do tego działu. A sam budynek świetny.

·
Registered
67,027 Posts
Michał78;93987924 said:
Ehh sam nie wiem. Niby był dom Aatrialny w Miss, ale mimo wszystko jestem przeciwny wrzucania domów jednorodzinnych do tego działu.
^^
A ja nie - należy docenić wszystko co ciekawe. Mamy tu zresztą nawet Stację benzynową, różne konstrukcje małe i duże, stare i nowe - taki mix architektury. To pozwala jednak docenić/wybrać najciekawsze :|.

2006-2011 - swoista pięciolatka? ;)

Świetny, świetny, świetny - 10/10.

·
Registered
1,501 Posts
Jeden duży szkopuł, na zdjęciach od strony ulicy dom wygląda jak odpicowana "polska kostka". Poza tym elewacja jest zbyt monotonna, biały tynk to za mało. 7,5/10

·
bezrobotny
7,100 Posts
Ciekawy, ale niezbyt piękny z zewnątrz. No i stoi wśród jakichś katalogówek. 8 + 0,5 za wnętrza (są na 10 ale ich się nie ogląda) dam, bo jest inny ale sam bym nie postawił takiego, a już na pewno nie na takim osiedlu. Tylko wprowadza chaos.

·
Registered
3,991 Posts
Wnętrze i tył zdecydowanie ciekawsze od frontu. Ode mnie 8,5/10. Tylko mam pytanie - czy budynek ma jakąś kondygnację podziemną? Chodzi mi o te okna widoczne z tyłu domu...

·
Registered
53 Posts
Discussion Starter #9
2006-2011 - swoista pięciolatka? ;)
tak, troszkę za długo to trwało...

Tylko mam pytanie - czy budynek ma jakąś kondygnację podziemną? Chodzi mi o te okna widoczne z tyłu domu...
Tak, niżej jest jeszcze basen, ale dom jest praktycznie od dwóch lat zamieszkany i inwestorowi nie spieszy się z jego wykończeniem:

·
...
4,383 Posts
Oczywiście, że zostaje bo to dom pokazowy: powiesisz ręcznik i psujesz kompozycję, nie wspominając o wypróżnianiu się.

·
Homo Skyscraperus
22,015 Posts
Brakuje mi w tych wnętrzach unikatowości: kafle, lampy to wszystko było milion razy w katalogach.

·
Used Register
2,049 Posts
Jak dla mnie trochę przekombinowany. No i wyglądałby z pewnością lepiej w innym otoczeniu. Daję 6,5.

·
Registered
3,072 Posts
Bo ja wiem, niczym mnie specjalnie nie zachwyca. Formę sam budynek ma jakąś taką na siłę, a pokazane zdjęcia wnętrza są przytłaczająco chaotyczne i nie wnoszą nic szczególnego. Ale na 7 zasługuje.

1 - 20 of 24 Posts