SkyscraperCity banner

17481 - 17500 of 17505 Posts

·
Registered
118 Posts
Nowa nawierzchnia na Kocmyrzowskiej

W poniedziałek, 30 marca br. wystartuje remont fragmentu ul. Kocmyrzowskiej – odcinek od skrzyżowania z ul. G. Morcinka do granicy miasta. W związku z pracami obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu.

Nowa nawierzchnia pojawi się na kilkusetmetrowym odcinku ul. Kocmyrzowskiej – od skrzyżowania z ul. G. Morcinka do granicy miasta (rejon skrzyżowania z ul. Luborzycką).
W najbliższy poniedziałek nawierzchnia jezdni zostanie sfrezowana. Roboty te będą prowadzone w ciągu dnia, w godz. 8:00-16:00. Wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, który będzie kierowany ręcznie.
Z kolei nowy asfalt układany będzie nocami – z 30 na 31 marca oraz z 31 marca na 1 kwietnia br. W tych dniach prace będą prowadzone w godz. 20:00-6:00 – będzie obowiązywał ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną.
Realizacja prac uzależniona będzie od warunków pogodowych.
Koszt prac ok. 400 tys. zł.

·
Registered
86 Posts
Bardzo przepraszam, że pytam w tym wątku, ale jest to jeden z niewielu, który wyszukałem 😅

Nie potrafię odnaleźć się na nowym forum - pomoże ktoś jak wyświetlać informacje tylko z Krakowa? Na poprzednim forum tak miałem ustawione, a na tym kompletnie nie mogę sobie poradzić... Może być na PW, żeby nie rozmywać :) Z góry dzięki!

·
Registered
Kraków
3,945 Posts
wchodzisz w dział (lub działy) który cię interesuje
na górze po prawej pod swoim avatarem masz przycisk Follow
potem masz przycisk New
i tam postępujesz tak

następnie klikasz przycisk New za każdym razem jak chcesz poczytać to co śledzisz (po drugim zalogowaniu będziesz też przenoszony do najnowszych postów powstałych od czasu twojej ostatniej wizyty)

Kraków jest tu
» Kraków
i jeszcze trochę tu Infrastruktura drogowa

·
Registered
240 Posts
wchodzisz w dział (lub działy) który cię interesuje
na górze po prawej pod swoim avatarem masz przycisk Follow
potem masz przycisk New
i tam postępujesz tak

następnie klikasz przycisk New za każdym razem jak chcesz poczytać to co śledzisz (po drugim zalogowaniu będziesz też przenoszony do najnowszych postów powstałych od czasu twojej ostatniej wizyty)
wielkie dzięki, wiem że to niewłaściwy wątek ale dorzucę jedno techniczne od siebie - czy istnieje przycisk przenoszący do wątku do miejsca na którym ostatnio zakończyłem przeglądanie?
w starym layoucie była taka możliwość, teraz mogę przejść tylko do wybranej strony lub najnowszego posta, utrudnia to śledzenie nowych postów
dzięki z góry + jeśli jest jakis wątek o ostatnich zmianach to chętnie doczytam

·
Registered
8 Posts
wielkie dzięki, wiem że to niewłaściwy wątek ale dorzucę jedno techniczne od siebie - czy istnieje przycisk przenoszący do wątku do miejsca na którym ostatnio zakończyłem przeglądanie?
w starym layoucie była taka możliwość, teraz mogę przejść tylko do wybranej strony lub najnowszego posta, utrudnia to śledzenie nowych postów
Jak już dodasz wątki do follow, to ta strona tak działa:
https://www.skyscrapercity.com/watched/

·
Registered
399 Posts
To jak śmiecimy to ja tez mam pytanie:
  • zmieniło mi nazwę użytkownika świętyksc na świętyksc1 jak to zmienić?
  • i odpowiedz na to pytanie odnośnie przeglądania zapamiętanych tematów też mnie interesuje.

·
Registered
2,432 Posts
Jak wejdziesz w "NEW" i masz je przefiltrowane, to po prostu klikasz w ich tytuł - to Cię przenosi do pierwszego nieprzeczytanego posta.

·
Registered
48 Posts
Kojarzy ktoś z Was jak się nazywają te pomarańczowe słupki ustawione m. in. przed przejściem dla pieszych na Armii Krajowej?

·
Registered
4,235 Posts

·
Optimist trotzdem
2,805 Posts
takie słupki widziałem dziś (około dziesięć ich było, jeden za drugim) na Alejach w okolicach Parku Krakowskiego, kierunek Most Dębnicki. Namalowano jakby taką długą wysepkę pomiędzy dwoma głównymi pasami ruchu przed przejściem dla pieszych.
Ma to robić za przejście etapowe? Wie z Was ktoś może co ma taka organizacji ruchu dać pieszym?

·
little idiot
4,026 Posts
Założenie jest takie że auta zwolnią, bo jest węziej na szybkim pasie. Przecież podobne rozwiązanie od dawna jest na Armii Krajowej koło kościoła na Widoku, tyle że na jezdni z dwoma, a nie trzema pasami.

·
Registered
43 Posts
wczoraj w poludnie juz był swiezy asfalt na kocmyrzowskiej na pasie wjezdzajac do krakowa, druga polowa byla sfrezowana pewnie dzis juz zrobią calosc
Czy nowa nawierzchnia na Kocmyrzowskiej nie oznacza czasem, że zrezygnowano z przebudowy tej drogi do 2x2?

17481 - 17500 of 17505 Posts