Skyscraper City Forum banner

warto nią przejść? ;)

1 - 20 of 57 Posts

·
Banned
5,314 Posts
Jedna z inwestycji na ktora czekalem i czekalem. 9/10. Niestety nie caly projekt zostal zrealizowany i podzial funkcjonalny srednio mi sie podoba, no ale bezpieczenstwo.
Architektura, architektura ale dla okolicy ta kladka zrobi naprawde dużo dobrego.

·
Banned
5,314 Posts
Są gusta i gusciki, rura mogłaby byc lepiej pomalowana co nie zmienia jej badz co badz smuklego wygladu, to ze rura w zblizeniu wyglada tak a nie inaczej nie dziwi ktos te kłodki musi uniesc i pewnie nie bedziesz to Ty.
BTW
A to ciekawe jaka ocene dasz WOKowi, strasznie sliski sie stał ostatnio...

·
Registered
69,602 Posts
Dla mnie - poznaniaka (miasto niedoboru mostów i kładek ;)) - cóż - 10/10 (mam słabość do takich konstrukcji :|).

·
przestrzeń-ludzie-miasto
25,929 Posts
Funkcjonalnie- 10/10
Architektonicznie - 8/10

·
Registered
12,322 Posts
3, może w na zdjęciach wypada ładnie, ale w rzeczywistości ta środkowa część wygląda jak rura kanalizacyjna, gdyby była cieńsza dał bym 7. Do tego śliska strasznie się teraz zrobiła.
Zaskakujące naprawdę, że śliska..czyli jak 99,5% ulic w naszym mieście..do dupy architekt co zaprojektował tak, że jak spadnie śnieg, zrobi się lód to powierzchnia jest śliska...:bash::bash:

·
Registered
4,730 Posts
Zdecydowanie jednak z najlepszych Krakowskich realizacji III RP, 9,5. :cheers:

·
Prawobrzeże-Centrum
5,558 Posts
- masywna środkowa rura
- niebieskie poręcze
+ niezłe podświetlenie
+ lekka konstrukcja dla oka (z daleka)
9/10

·
it's complicated
7,357 Posts
warto przypomnieć tym którzy do Krakowa zaglądają sporadycznie, że kładkę wybudowano w miejscu dawnego mostu w naturalnym ciągu komunikacyjnym, łączącym największy plac Kazimierza z największym placem podgórza, pozorna bliskość Mostu Piłsudskiego jest więc złudna, bo dla pieszego prowadzi on znikąd donikąd.
9,5/10
minusy są za niedociągnięcia, poza tym dyszke trzymam dla projektu innej kładki

1 - 20 of 57 Posts