Skyscraper City Forum banner

Hit czy kit ? ;)

1 - 20 of 212 Posts

·
Registered
10,992 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Projekt - Perbo-Projekt

Lata budowy - 2011 - 2014

Garaż podziemny - 1341 miejsc

koszt całkowity - 371 846 711 zł

http://www.krakowarena.pl/

Arena Główna
Powierzchnia obiektu - 61 434 m2
Max. powierzchnia płyty areny - 4 546 m2
Ilość miejsc na trybunach - 15 000
Ilość miejsc siedzących na płycie - 3 500
Ilość miejsc stojących na płycie - 9 300
Maksymalna pojemność hali - 22 800
Przeciętna pojemność (koncert/sport) - 18 000/15 000

Mała Hala
Powierzchnia płyty - 1 748 m2
Wysokość wewnątrz - 11 m
Ilość miejsc na trybunach - 304

·
Registered
68,549 Posts
A mi nie... Wieeeelka, ale nic po za tym. Ażurowa konstrukcja mi nie podchodzi, jakby ciągle była w budowie... Szara, betonowa okolica dodaje (a raczej odejmuje) swoje :eek:hno:. 4/10 (trochę jak poznański Stadion - praktyczne, ale niekoniecznie ładne, dziwne w całościowym wyrazie)

·
tararam!
3,607 Posts
Nie mam pojęcia, jak to nasze cudo ocenić. Jest to okrutne dziwadło. Ale imponujące. 6,5.

·
Registered
10,992 Posts
Discussion Starter · #14 ·
^^
my mamy w Krakowie syndrom sztokholmski - kochamy tego brzydala tak czy tak :D

A beka nawet wskazana - nie trzeba udawać ani sztucznie zawyżać, krytyki się nie boimy bo w oryginalnym wątku błoto latało tonami gdy zrezygnowano z elewacji więc i tak nic nowego nie wymyślicie ;)

·
Registered
2,465 Posts
Mimo że na pewno będę się tam wielokrotnie zajebiście bawił i mimo że hala w środku jest zapewne fantastyczna, daje jej pałę - 1.
Nienawidzę Krakowa i ludzi odpowiedzialnych za tę inwestycję za to co zrobili temu miastu tą kraciastą kupą.
Ile razy obok niej przechodzę to zachwycam się tym że wreszcie można w Krakowie zorganizować imprezę pod dachem na światowym poziomie i jednocześnie cierpię z powodu zmarnowanych szans, z powodu niechciejstwa i z powodu oszczędności Maluczkich tego miasta przez których cały region musi się czerwienić ze wstydu.
Niesprawiedliwa to 'jedynka' ale tak musi być.

• Like
Reactions: pbc_krakow
1 - 20 of 212 Posts