SkyscraperCity banner

3061 - 3080 of 4739 Posts

·
Registered
287 Posts
Drugiego grudnia dwa tysiące jedenastego roku pierwszy raz w tak intensywny sposób poczułem jak cudownie może smakować powietrze... z dołu, z poziomu ulicy perspektywa lotu balonem widokowym nie wydawała się specjalnie atrakcyjna, smog, syf, masakra... po 5 minutach wznoszenia, nagle człowiek znajduje się w zupełnie innym świecie, gdzie powietrze jednocześnie smakuje cudownie... górami, morzem, wodą, wiatrem...

·
Registered
15,258 Posts
Drugiego grudnia dwa tysiące jedenastego roku pierwszy raz w tak intensywny sposób poczułem jak cudownie może smakować powietrze... z dołu, z poziomu ulicy perspektywa lotu balonem widokowym nie wydawała się specjalnie atrakcyjna, smog, syf, masakra... po 5 minutach wznoszenia, nagle człowiek znajduje się w zupełnie innym świecie, gdzie powietrze jednocześnie smakuje cudownie... górami, morzem, wodą, wiatrem...
"wieżowce w Krakowie. Gdzie?" Bo już nawet nie pytam "czy"

·
Registered
15,258 Posts
dzięki tej mapie możemy mieć wysyp panoram, których w życiu jeszcze nie widzieliśmy. Łatwo znaleźć miejsca skąd można zrobić zdjęcia na których drodze nie stanie żadna przeszkoda
tak sobie dopowiem. Ta mapa coś źle wskazuje. Zdezorientowany sprawdziłem pas w Balicach. Jak ktoś zobaczy to mi powie jak to możliwe aby był tak krzywy (aczkolwiek fotkę kiedyś widzieliśmy - no chyba, że to celowe, dla wznoszenia i lądowania?)

·
Registered
669 Posts

:eek:mg:
Masakra, ale jaka piękna !!!
:master:

3061 - 3080 of 4739 Posts