SkyscraperCity banner

Twoja ocena

1 - 20 of 36 Posts

·
Registered
2 Posts
Discussion Starter · #1 ·

OPIS:
Park i Inkubator LifeScience (Park LifeScience) to kompleks trzech połączonych budynków o łącznej powierzchni prawie 20 000 m2, zlokalizowany przy ulicy Bobrzyńskiego 14 w Krakowie. Inwestycja realizowana jest w 3 etapach, obejmujących obiekty o różnym przeznaczeniu tj. Parku Technologicznego I dla dużych i średnich firm, Inkubatora Biotechnologicznego (BioInkubatora) dla małych firm i projektów typu start-up oraz Parku Technologicznego II dla dużych i średnich przedsiębiorstw.
Na zdjęciach widać pierwszy z 3 budynków.
Wizualizacja kompleksu - poniżej.

·
Registered
11,386 Posts
Mógłbyś te wizualizacje wkleić do wątku o kampusie, bo ja je pierwszyraz na oczy widzę;)

Ps, niedługo, bo jeszczew tym roku zacznie się budowa drugiego etapu:cheers:
8;) - bo na razie tylko pierwszy budynek mamy;)

·
Registered
4,706 Posts
Dałbym 9, ale jak zobaczyłem zagospodarowanie otoczenia...

to wychodzi marne 2.

·
Registered
2 Posts
Discussion Starter · #4 ·
adritt - To bardzo blisko Kampusu, ale nie jest (formalnie jego częścią). Sądzę, że kiedy UJ jeszcze bardziej się rozbuduje, to całość będzie naprawdę jednym z największych tego rodzaju ośrodków w Polsce.
Elninio - słusznie, ale... budynek to obiekt intensywnie eksploatowany, a nie muzealny ;)

·
Registered
11,386 Posts
Też tak myśle, a Elninio coś lewą nogą dziś wstał:nuts:, bo teren który jest na zdjęciu zostanie przebudowany, no ale odjąć siedem punktów, to niezła desperacja.

·
Registered
4,706 Posts
Też tak myśle, a Elninio coś lewą nogą dziś wstał:nuts:, bo teren który jest na zdjęciu zostanie przebudowany, no ale odjąć siedem punktów, to niezła desperacja.
Budynek jest użytkowany od ładnych paru miesięcy. Znajdują się tam ważne instytucje, które mogą gościć ludzi zza granicy. I prezentuje im się ściernisko na około głównej siedziby?

Akurat otoczenie budynku jest tak samo ważne jak on sam. Jak przebudują otoczenie to ok, zmieniam ocenę. Na razie jest eksploatowany obiekt, który wizualnie prezentuje się marnie i tyle.

Adritt oceniamy w tym wątku to co jest, a nie to co będzie?

·
Registered
4,706 Posts

·
Registered
4,706 Posts
No właśnie, sam sobie odpowiedziałeś;)
Oceniam budynek, a nie otoczenie, wiedząć, że ono się zmieni, ja tak to widzę;)
Ale otoczenie jest ważnym elementem budynku. Po za tym skąd ta pewność ze ja wybudują pozostałe budynki zrobią coś z tym trawnikiem? co stoi na przeszkodzie by już teraz to ucywilizować?

Po z tym raz piszesz, że budynek jest skończony a zaraz potem że nie. Ja oceniam to co jest teraz, a teraz wygląda to mizernie.

·
Registered
68,015 Posts
Cóż, zamysł był niestandardowy - a wyszło - brzydko po prostu... 4/10 (lubię nietuzinkowe kształty, cenię odwagę inwestora, szkoda że tak nieciekawie wyszło)

·
Registered
2,886 Posts
gdyby były zdjęcia na których widać coś więcej niż refleksy słońca... ;)

z oceną się wstrzymam aż zobaczę na żywo albo na zdjęciach. (na takich, na których coś widać.)

·
bezrobotny
7,149 Posts
Czekam na więcej zdjęć. Na Wizu nawet ciekawy tak na 7,5. Ciekawy jestem lokalizacji, bo wygląda na zadupie? Jak tak to tym bardziej plus za dobry projekt. Tylko, co to za trawniczki i chodniczki?

1 - 20 of 36 Posts