Skyscraper City Forum banner
1 - 15 of 15 Posts

·
Registered
12,259 Posts
no ja rozumiem, że są uciążliwi w hotelach też dają w dupę, szczególnie młodsze pokolenia, ale coś za coś...
W Lublinie zachowują się tak samo. Chyba przed przylotem do PL straszą ich,że tu wszyscy na nich polują:nuts:

·
Registered
12,259 Posts
Samoloty na Balicach nie wylądują
Poniedziałek, 4 Lipca 2011
POLSKA
Lotnisko Balice zamknięte. Jak dowiaduje się Radio ZET wszystko z powodu 17-o metrowej wysokości dźwigu budowlanego, który stoi na przedłużeniu pasa startowego na prywatnej działce.Właściciel działki upiera się, że ma wszystkie potrzebne zezwolenia na prowadzenie budowy.

Samoloty mające lądować na lotnisku są przekierowywane na lotnisko w Katowicach.

Możliwe jest, że lotnisko będzie nieczynne do końca dnia.

Przemek Taranek/Radio ZET
No comment normalnie...

·
Registered
12,259 Posts
aaa ja zakładałem koszty rzędu nowy pas 500-600mln a przedłużenie starego 150...ale skoro nowy można za 200 baniek mieć to przy inwestycjach w Balicach za grubo ponad 1 mld zł w najbliższych latach można się wysilić:)
W Lublinie konsorcjum na czele którego stoi Mota buduje pas startowy (2520 metrów długości,60 metrów szerokości)od zera za 61 milionów złotych.

·
Registered
12,259 Posts
Powiedzcie mi orientacyjnie ile trwa odprawa w KRK na lotach krajowych?Na ile przed wylotem trzeba być na lotnisku?

·
Registered
12,259 Posts
Dziś w radiu Esska Prezes Marcin Piróg potwierdził, że maszyna B787 Dreamliner będzie testowana na kilku polskich lotniskach, ale bez pasażerów na pokładzie. W ten sposób Dreamliner odwiedzi kilkakrotnie Bydgoszcz, Rzeszów oraz Kraków. Nowy Dreamliner PLL LOT w środę wystartuje z lotniska w Seattle ok. godz. 14 czasu zachodnio-amerykańskiego. Przylot do Warszawy planowany jest w czwartek ok. godz. 10. Za sterami samolotu zasiądą polscy piloci, którym asystować będzie dwóch amerykańskich. Po wejściu w polską przestrzeń powietrzną, nowemu samolotowi LOT-u ma towarzyszyć asysta wojskowych F-16.
http://lotnictwo.net.pl/5-poszczegolne_lotniska/27-rzeszow_jasionka_eprz_rze/18850-hyde_park-66.html

·
Registered
12,259 Posts
Wczorajsza mgła dosyć ciekawa, bo pojawiła się około 21 i rozpłynęła po północy. Rano już ok (chociaż dzień szary i paskudny). W sumie to żadnych reguł nie ma, poza jedną, że jak juz jest dzień, to się mgła nie pojawi - poczeka na zmrok.
10:40 a ona dalej wisi, więc albo to wyjątek albo nie ma reguły;)

·
Registered
12,259 Posts
W Rzeszowie remont pasa i przez to nie działa ILS, więc minima pogodowe zostały podniesione.

1 - 15 of 15 Posts