SkyscraperCity Forum banner
5,261 - 5,280 of 16,976 Posts
Od końca kwietnia Eurolot powróci z trasą Kraków-Dubrownik, oraz dwoma chorwackimi nowościami ;) (dokładne destynacje zostaną podane na konferencji, w ciągu najbliższych tygodni).
Oczywiście to nie koniec nowości ze strony ELO, łącznie mają być dwie konferencje u nas.
 
Dzisiaj jest taka mgła, że stojąc na Nowowiejskiej nie widziałem szczytu Biprostalu :nuts:
 
Podpowiedzcie mi proszę, znajoma leci do mnie w sobotę z Balic do Londynu i pamiętam, że kiedyś w weekendy były informacje, że należy przyjść dużo wcześniej w okolicach południa, teraz wszedłem na stronę i nic nie znalazłem. Czy już się poprawiło? Koleżanka wylatuje o 10 (przy okazji o tej porze bywa jeszcze mgła?).

aha, wylot w sobotę teraz
 
Podpowiedzcie mi proszę, znajoma leci do mnie w sobotę z Balic do Londynu i pamiętam, że kiedyś w weekendy były informacje, że należy przyjść dużo wcześniej w okolicach południa, teraz wszedłem na stronę i nic nie znalazłem. Czy już się poprawiło? Koleżanka wylatuje o 10 (przy okazji o tej porze bywa jeszcze mgła?).

aha, wylot w sobotę teraz
Teraz prośba dotyczy niedzieli.
.... mgła hmmmm :nuts: ostatnio bywa cały dzień, w piątek lądowania rozpoczęły się około 13.00 ale ponoć ma być już tylko lepiej :lol:
 
Teraz prośba dotyczy niedzieli.
.... mgła hmmmm :nuts: ostatnio bywa cały dzień, w piątek lądowania rozpoczęły się około 13.00 ale ponoć ma być już tylko lepiej :lol:
dziękuję za informację, koleżanka leci pierwszy raz i mimo, że ja leciałem już wiele razy, to jej zdenerwowanie zaczęło mi się udzielać :D
 
W ramach szkoleń piloci LOT wykonają ćwiczenia startów i lądowań czyli tzw. touch and go (start natychmiast po przyziemieniu samolotu) oraz szkolenia przelotowe.

W dniach 23, 24, 25, 26 listopada samolot będzie wykonywał starty i lądowania (razem 15 dziennie) w Krakowie, w godzinach od 9.00 do 14.00. Ćwiczenia zostaną powtórzone także w dniach 9, 10, 11, 12, 13 grudnia. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, lądowania touch and go mogą zostać przeniesione do innych portów.

W dniach od 28 listopada do 8 grudnia piloci na pokładzie Dreamlinera przejdą szkolenie przelotowe na trasach pomiędzy polskimi portami lotniczymi. Większość lotów odbędzie się na trasie Kraków-Bydgoszcz-Kraków, choć nie jest to jedyna zakładana trasa i plany mogą jeszcze ulec zmianom.

Właśnie podczas tych lotów samolot będzie prezentowany gościom zaproszonym przez porty lotnicze. W najbliższych dniach będą one informowały o terminach zorganizowanych prezentacji Dreamlinera. Wiadomo już, że 2 grudnia zaplanowano taką imprezę w Gdańsku.

Całość http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=9073
 
Żeby go tylko nie zamgliło :) Dziś były informacje o ograniczeniu przez Eurolot Szczecina i Hamburga od stycznia do marca. Nie będzie do tych miast operacji. To już od kilku dni było widać w systemach rezerwacyjnych ELO.
 
5,261 - 5,280 of 16,976 Posts
Top