Skyscraper City Forum banner

?

1 - 20 of 34 Posts

·
extremely flammable
1,210 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)

Szeregowiec położony w jednej z najlepszych dzielnic Krakowa, z pracowni Mobius, wyróżnionych przez brytyjski Wallpaper.

Proszę w miarę możliwości o dodanie zdjęć i informacji o tym budynku.

·
Registered
4,611 Posts
Obecnie powinno to być co najmniej standardem.
Dokładnie. To jest po prostu przykład tego, co powinno się budować. Nie ma co się ekscytować tym budynkiem, lecz przynajmniej nie jest kiczowaty, a zwyczajnie prosty, ładny i nowoczesny. Z pewnością przyjemny widok dla oka, lecz bez fajerwerków.

7

·
Registered
4,730 Posts
Dokładnie. To jest po prostu przykład tego, co powinno się budować. Nie ma co się ekscytować tym budynkiem, lecz przynajmniej nie jest kiczowaty, a zwyczajnie prosty, ładny i nowoczesny. Z pewnością przyjemny widok dla oka, lecz bez fajerwerków.

7

Może i projekt ciekawy, ale wykonanie niestety w Polskim stylu, 1/10

·
Registered
4,730 Posts
To znaczy? ^^

Bo zdjęcie mi wcale nie tłumaczy twojej opinii, a tym bardziej oceny. :eek:hno:
Tandetny płotek, tandetny biały tynk, przez co z tej perspektywy wygląda jak odremontowany bloczek z PRL-u, no i ta imitacja drewna...ech... a kupujący myślą, że mieszkają w czymś na miarę zachodu... frajerstwo..

·
Registered
4,730 Posts
a sakd wiesz co mysla kupujacy? ich kasa, ich decyzja. Jak dla mnie inwestycja srednia ale bez przesady...
Bo mam to "szczęście" spotykać się z takimi ludźmi w pracy (co szybko zdobyli dużą kase), niestety bardzo często jak ktoś dojdzie do pozycji zmienia się w snoba, słyszałeś o tym jak wczoraj w jednej restauracji na Krakowskim rynku dwa psy właścicielki chodziły sobie swobodnie po lokalu i pogryzły przy tym 9letnią dziewczynkę(kilkadziesiąt szwów plus oszpecona twarz)? gdybyś piętnaście minut przed wypadkiem, zwrócił właścicielce uwagę na psy, nawrzeszczała by na ciebie w tonie, że jak śmiesz jej zwracać uwagę "w końcu to jej lokal i może w nim robić co chce"

z mojej strony end off topic jakbyś miał ochotę na dyskusje zapraszam na PW

1 - 20 of 34 Posts