Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 24 Posts

·
Moderator
10,327 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Witam.
W lipcu musiałem pojechać na Ukrainę, gdzie byłem przez miesiąc. Oczywiście zrobiłem tam dużo zdjęć, które wrzucę rychło do działu 'Zagranica', lecz najpierw trochę ujęć z dwóch polskich miast leżących po drodze na Ukrainę, w których spędziłem kilka godzin w czasie podróży (pociągi, przesiadki etc).

Na początku Kraków:

Główny deptak miasta oraz Bazylika Mariacka

Fasady kamienic

Na rynku. W oddali Ratusz Staromiejski.

Charakterystyczne kamieniczki krakowskie

·
Moderator
10,327 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Park koło Starego Miasta

Podoba mi się to, że w Krakowie tramwaje wjeżdżają pomiędzy dawną zabudowę, w sam środek miasta.

Trochę fasadyzmu ;)

Kolejne prawdziwe kamienice

i znowu na Rynku

·
Moderator
10,327 Posts
Discussion Starter · #13 ·

W końcu jesteśmy w Europie (jeszcze..) :)

no i ponownie wracamy na SM - w oddali średniowieczna brama przed, którą jest większa fortyfikacja - barbakan. niestety nie mam zdjęcia.

·
Registered
1,152 Posts
Fotki są genialne, tak samo jak i Kraków. Miasto piękne, zawsze mogę go oglądać i nigdy mi się nie znudzi :)
I ja także czekam na Przemyśl, bo tego miasta nawet na zdjęciach nie widziałem.

·
UserDario
2,073 Posts
Fajne fotki, kolejne inne spojrzenie na Krakow :)

·
Moderator
10,327 Posts
Discussion Starter · #19 ·
Dzięki :) Cieszę się ze się wam podobają te zdjęcia.
W Krakowie miałem kilka godzin na spacer z aparatem, niestety w Przemyślu przestój był krótszy (zmiana rozstawu kół pociągu), więc miasto to mogłem oblecieć jedynie totalnie powierzchownie, więc na zdjęciach będzie tylko ułamek tego co ma Przemyśl do zaoferowania. Niemniej jednak pozytywnie się zaskoczyłem urodą tego miasta i mam nadzieje, że kiedyś będę miał okazję bardziej je zgłębić :)

Dworzec

Klimatyczna pół-studnia na przeciwko dworca

1 - 20 of 24 Posts