Skyscraper City Forum banner

?

1 - 20 of 79 Posts

·
Centuś
3,382 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Osiedle zlokalizowane na Woli Justowskiej u zbiegu ulic Królowej Jadwigi i Pylnej.

Budynki posiadają kompletną instalację centralnego ogrzewania z piecem gazowym dwufunkcyjnym, grzejnikami we wszystkich pomieszczeniach oraz ogrzewaniem podłogowym w łazienkach i wiatrołapie, a także kompletną instalację domofonową oraz instalację wentylacji mechanicznej. Stalowe ocynkowane tarasy i schody zewnętrzne posiadają szklane bariery. Tarasy wyposażone są w sterowane pilotem markizy przeciwsłoneczne.

Osiedle jest ogrodzone. Brama wjazdowa oraz brama garażowa sterowane są pilotem. Przy bramie i furtce zainstalowane są kasety rozmówcze połączone z budynkami. Droga wewnętrzna osiedla, zjazdy do garaży oraz chodniki prowadzące do budynków wyłożone są kostką brukową.

info i zdj ze strony inwestora: http://www.buma.com.pl/oferta_firm/dzialalnosc_buma_building_system.htm

·
S7/S12/S9
1,945 Posts
Kilka ciekawych elementów, ale kompletnie mnie nie przekonuje...nie chciałbym w czymś takim mieszkać...
Ze zdjęć wynika, jeśli mnie oczy nie mylą ;), że wszystko dobrze spasowane jest, hmmm...3/10

·
Wielokulturowe Podlasie
2,867 Posts
Z jednej strony zupełnie mi się nie podobają, a z drugiej mają kilka ciekawych elementów. Wliczając do tego różowe drzwi będzie 6/10.

·
Registered
Patrz, bocian!
1,428 Posts
Dyszkę im dałem. Trafia do mnie taka interpretacja skośnodachowego domku. Są naprawdę urocze :)

·
Registered
21 Posts
Nie chciałbym mieszkać w domu z różowymi drzwiami ;p

·
Banned
7,713 Posts
bardzo mi sie podoba.

·
Moderator
8,191 Posts
Co prawda tak nie do końca mi się podobają i chyba nie chciałbym mieszkać w czymś takim, ale za nietypowość i oryginalność dam 8.

·
Pilanin
3,874 Posts
Bardzo oryginalne i odważne, widać, że to malutkie, gesto poustawiane domki dla samotnych ustawionych już być może przez rodziców ludzi czy małżeństw do mieszkania na kilka lat. Bardziej ciekawostka, niż coś konkretnego, i faktycznie kojarzy się z przenośnymi kontenerami.

Za odwagę i wykonanie 10, aczkolwiek nie rozpatrywałbym tego na serio jako miejsce do mieszkania, raczej "pomieszkiwanie". Bardziej sprawdziłoby się jako bardzo drogi motel, czy miejsce czasowego pobytu ze względu na ścieśnienie domków.

1 - 20 of 79 Posts