SkyscraperCity banner
1 - 20 of 54 Posts

·
Registered
4,992 Posts
oj tam nie bądźmy sztucznie skromni, w tej klasie (ilość inhabitantów) chyba podobnej urody jest Wrocek, no i Gdańsk w centrum

·
Banned
5,312 Posts
brzydka pogoda ..ale zdjecia ładne :) od razu mozna poznac klase pstrykacza ;)
Jak wrazenia Twoje i osob towarzyszacych?
pzdr

·
Registered
3,778 Posts
Discussion Starter · #14 ·
grzaniec z galicji said:
brzydka pogoda ..ale zdjecia ładne :) od razu mozna poznac klase pstrykacza ;)
Jak wrazenia Twoje i osob towarzyszacych?
pzdr
wrazenia super, byla jesien a turystow masa, a towarzystwo mialem wyborowe,moja kochana mama, Mikael i behemot, pozdrawiam :)

·
Call me grizzly ;)
1,429 Posts
Taka deszczowo-mglista jesienna pogoda dodatkowo podkreśla klimat panujący w Krakowie ;)

Mam takie wrażenie jakbym już gdzieś widział niektóre z zaprezentowanych zdjęć, mimo to fotorelacja :eek:kay:

·
perfidus acutus
33,216 Posts
w końcu kiedy budowano ten dziedziniec panowanie Jagiellonów obejmowało Polskę, Litwę, Czechy i Wegry...

·
Registered
14,636 Posts
Zdjęcia ciekawe, tylko pogodę do nich miałeś lekko kiepską...

·
Registered
16 Posts
Kraków,tj.Stare miasto,jest dla mnie osobiście najładniejszym miastem Polski,miasto ma niezwyły klimat - tu czuję się historię dosłownie!
Delfin-uważam,że pogodę miałeś super-ja przepadam za mgłą na fotografii i Tobie właśnie,dzięki niej udało sie oddać ten klimat.Dzięki!

·
que conoce muchos idiomas
6,785 Posts
Bardzo piekne, genialny klimat! Jak dla mnie, to jednak te ulice wokol starego rynku maja bardzo fajny, wielkomiejski klimat, w szczegolnosci tam gdzie jezdza tramwaje! Jestem pod wrazeniem :)

1 - 20 of 54 Posts