SkyscraperCity banner

361 - 372 of 372 Posts

·
Registered
885 Posts
Na razie nie ma ani jednego ani drugiego, wiec gula komus juz rosnie?
Jest dziki las w srodku miasta, wiec zostawmy dzikie ulice bez chodnikow. Jak kogos samochod nie rozjedzie to wilk z lasu go zezre. Takie prawo natury silniejszego w srodku miasta.

Z mojej strony tym bardzie bym zrobil cokolwiek dla tego terenu, chocby zaczynajac od najmniej istotnego, bo wszystko tam jest na wczoraj.

·
Registered
2,790 Posts
Uważasz, że gdy wydamy miliony na kolejkę i jeszcze będziemy dokładać do jej utrzymania to zostanie więcej pieniędzy na chodniki czy kanalizację?

·
perfidus acutus
Evanescence
34,328 Posts
Ja bym zaczął od "Prateru" po drugiej stronie Sowińca. Niedużego. A potem się zobaczy.

·
Registered
885 Posts
Uważasz, że gdy wydamy miliony na kolejkę i jeszcze będziemy dokładać do jej utrzymania to zostanie więcej pieniędzy na chodniki czy kanalizację?
Uwazasz, ze w Krakowie pieniadze na remonty infrastruktury w tym drogi i budowe nowych chodnikow sa dystrybuowane rownomiernie i sprawiedliwie pomiedzy wszystkie dzielnice wedlug potrzeb? Bo ja tak nie uwazam, o czym juz napisalem, wiec po co zadajesz takie pytanie przewrotne?

·
Registered
2,790 Posts
Ja też tak nie uważam. Nie zmienia to faktu, że utrzymanie takiej kolejki (bo może jeszcze na samą budowę to by można znaleźć pieniądze) będzie kosztowne i nie ma szans na to, żeby wpływy z biletów te koszty pokryły.

·
perfidus acutus
Evanescence
34,328 Posts
^^Tetrapody, dinozaury, oraz i inne gady do MHN, ale nie zanosi się...więc pewnie do Warszawy. Szkoda.

361 - 372 of 372 Posts