SkyscraperCity banner
1 - 18 of 18 Posts

·
Everything is real
5,125 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Jak na Krakow przystalo zaczynamy od ,,szkieltorow":D

Pozniej sielskie widoczki :)

Dalej mostek zwierzyniecki

A teraz cos co mnie ciekawilo od miesiaca tylko nie chcialo mi sie isc na druga strone rzeki co sie okazlo budynek skasnski :)

Kosciolek w ktorym Zboro sie modli :D

W oddali kopiec kosciuszki

Lokalny wiezowiec ktory wkrotce zmieni skore a kto znajdzie kawalek zurawia ma u mnie napoj dietetyczny :D

Na koniec centrum Mangha

Cdn :cheers:

·
...
12,158 Posts
Zacznijmy od początku, fajne zdjęcia czekam na kolejne. Ciekawe czy zrobiłeś pare na Podgórzu tak jak Cie prosiłem ;)?
Zdjęcie nr.1 Ten "szkiletor" to widze jakaś mieszkaniówka, skończą ją?
Zdjęcie nr.2 Błonia są super, wyglądają jak jedna wielka łąka, przy niej Jasne Błonia w Szczecinie to jedynie trawniczek ;)
Zdjęcie nr.7 Coś wiadomo więcej o tej budowli Skanskiej?
Zdjęcie nr.10 A na pewno jest tam ten żuraw? ja nie widze chociaż...
Zdjęcie nr.11 Mi się tam Manggha podoba ale nie w tym miejscu, dobrze że jest za to nad wodą :)

Kraków rox!!

·
Everything is real
5,125 Posts
Discussion Starter · #6 ·
@Raine Ad 1 wiec co do tej mieszkaniowki,to nie wiem co dalej.Wiem tylko tyle ze budowe zatrzymali jakis rok temu kiedy mieszkancy okolicznych bloczkow sie skapowali ze troche zablisko ich to bedzie wybudowane.Dziwne ze dopiero jak juz wszystko wybudowali ;)
Ad 7 w tym budynku miesci sie odzial budownictwa hydroinzynieryjnego Skanski dookola jest park wybudowany rowniez przez skanske ;)
Ad 10 jest jest ale dopiero czesc :D
P.s co do fotek podgorza to bedzie to moja kolejna wyprawa,tylko ze zdjecia juz beda wieksze :D

·
Everything is real
5,125 Posts
Discussion Starter · #7 ·
CD fot z dzielnicy Zbora i Grzegorzzza :D
Jakies domki

Apartamenty Salwatora

To siedziba jakiejs firmy Profus(fajnie to odnowili) :)

Klasztor Norbertanek

Tutaj bede kolejne apartamenty-Magierowska w tle budowa Leoparda

Kolejny apartamentowiec

Nowe bloczki

Apartamenty na Kosciuszki

WSE im ks.Jozefa Tischnera

Odnowiona bloczko-plomba na Kosciuszki

O szybki Trampek

Znow Apartamenty na Kosciuszki

Novotel

Rzut okiem na Sheratona

i ,,Znow Brzydka budowa pod wawelem" ;)

Kino Kijow i piekny ,,pomaranczowy" napis

Muzeum Narodowe

Hotel Cracovia (Wrrrrrr )

No i na zakonczenie ciekawy budyneczek na mojej ulicy :D

·
Registered
481 Posts
to już wiem, gdzie mieszkasz po ostatniej focie - na ul. fałata, prawda ??? a ten budynek, to siedziba "pinnexu"
cholera nie wiedziałem, że jest tu ktoś z mojego rejonu, foty fajne, szkoda tylko, że miejsca, które widuje niemalże na co dzień, no ale warto i na fotkach to ogladnąć

·
przestrzeń-ludzie-miasto
24,153 Posts
Co znowu z ta Cracovia??
I tak dalej jest to najladniejszy powojenny hotel w Krakowie!

·
przestrzeń-ludzie-miasto
24,153 Posts
Tak, wiem. Tylko znajac realia skonczyloby sie na niebieskich szybach...

·
perfidus acutus
33,216 Posts
behemot said:
Co znowu z ta Cracovia??
I tak dalej jest to najladniejszy powojenny hotel w Krakowie!
Behemocie, no już naprawdę...mam nadzieje, że masz na myśli tylko okres komuny...słowo "dalej" temu przeczy, a zatem jestem zmuszony zaliczyć tę wypowiedź do kat. nierozsądnych:)

·
przestrzeń-ludzie-miasto
24,153 Posts
Gatsby said:
Behemocie, no już naprawdę...mam nadzieje, że masz na myśli tylko okres komuny...słowo "dalej" temu przeczy, a zatem jestem zmuszony zaliczyć tę wypowiedź do kat. nierozsądnych:)
Heh..no moze Radisson jest ladniejszy...

Ale reszta?
Niebieskie szyby i "pudelko od butow" na tylach Holiday Inn
Sheraton-ZGROZA
Novotel-przod znosny, tyl - typowy "blok mieszkalny"...socjalizm sie nie skonczyl...
Chopin-jedyne dzielo Ingardena, ktore mi sie NIE podoba-moze dlatego, ze nie jest to pierwotny projekt tylko modyfikacja z 5 na 2 *.

Qubus bedzie ladniejszy ale jescze go nie ma. Malych "plombowych" hotelikow typu Classic nie licze bo to inna skala.

Hotel Cracovia, gdyby ja oczyscic, wymienic MATERIALY na elewacji (bron Boze nie ruszac wzoru i kolorystyki) bylby naprawde ladny.

·
perfidus acutus
33,216 Posts
Holiday Inn, mimo wad, jest znacznie ładniejszy. tak naprawde zdziwiło mnie pominiecie Radissona, bo to bardzo solidna architektura i ostatnio chodzę w tamtej okolicy ze spora przyjemnością.

P.S.Sheraton jest dosyć brzydki, ale nie wywołuje on u mnie aż takiego obrzydzenia jak u Ciebie (stawiam go na równi z Cracovią)

·
Everything is real
5,125 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Oni chca ja podniesc jeszcze o jedna kondygnacje :bash: :bash:

·
przestrzeń-ludzie-miasto
24,153 Posts
??
Wydaje mi sie ze nie. Raczej bedzie nieco nizsza (o poddasze)

1 - 18 of 18 Posts