Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 21 Posts

·
Registered
183 Posts
Discussion Starter · #9 ·
Wszystkie zdjecia sa robione Canonem D30, obiektyw Sigma 18-50. Na szerokim kącie troche zniekształca, stąd walące sie budynki na kilku obrazkach.
W dalszych planach (jak tylko leń pozwoli) zdjecia z Kazimierza i starego Podgórza...

·
Registered
3,507 Posts
bardzo ladnie fotki!
dziwilem sie wlasnie czemu tak malo obfotografowane sa okolice brackiej czy golebiej.

ja planuje tez wrzucic niebawem serie fotek, tyle, ze dosc nietypowych bo z woli justowskiej w krakowie. chyba nie bylo nic takiego na forum? orientujecie sie?

·
Registered
21 Posts
Maff said:
bardzo ladnie fotki!
dziwilem sie wlasnie czemu tak malo obfotografowane sa okolice brackiej czy golebiej.

ja planuje tez wrzucic niebawem serie fotek, tyle, ze dosc nietypowych bo z woli justowskiej w krakowie. chyba nie bylo nic takiego na forum? orientujecie sie?
jestem dość nowy na forum, ale nie kojarzy by były te fotki. Chętnie objerze :)

·
Krakus rodowity
Registered User
5,777 Posts
Uwielbiam te zaniedbane kamienice. One nie są w bardzo złym stanie, nie rozsypują się. Za to mają świetny klimat, czuć stary klimat, świetnie się przejść gołębią i w bracką skręcić :)
IMO lepszy klimacik niż w przypadku kolorowych pastelowych odpieprzonych kamienic :)

·
perfidus acutus
33,562 Posts
Ja nie widze na tych zdjęciach, żeby któraś z kamienic była jakos szczególnie zniszczona... i szczerze mówiąc, nie chciałbym, aby Kraków został kiedyś tak odmalowany jak np. (z całym szacunkiem) kamienice przy wrocławskim rynku. Ohydztwo.

·
Krakus rodowity
Registered User
5,777 Posts
Gatsby said:
Ja nie widze na tych zdjęciach, żeby któraś z kamienic była jakos szczególnie zniszczona... i szczerze mówiąc, nie chciałbym, aby Kraków został kiedyś tak odmalowany jak np. (z całym szacunkiem) kamienice przy wrocławskim rynku. Ohydztwo.
Racja, ja sobie nie wyobrażam wspaniałej gołębiej czy brackiej z lukrowanymi kamieniczkami rodem z gumisiów. Takie coś pasuje do deptaku w Lęborku, czy świetnej notabene Jeleniej Góry, ale nie do naszego prastarego pięknego wielkiego Krakowa :)

1 - 20 of 21 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.