SkyscraperCity banner

vote!

Status
Not open for further replies.
1 - 16 of 16 Posts

·
free-lance
11,243 Posts
Discussion Starter · #1 ·

Eto. Ako i ovu fotku ne skužite , zauvjek se povlačim iz ovog natjecanja:)
Nitko nije rekel ni bu ni ba na objašnjenje Grofice Marice. Slažem se da je bila malo preteška. Zato sam i stavil ovu koja je lakša za shvatiti.
No, ak me pobjedi neki zalazak sunca, onda bum se upucal :lol:

Fotka je nastala u Versaillesu (taj dan me je išlo) , pa mislim da nije potrebno objašnjavati fotku. Ili ipak je?:):dunno:

BTW: Nismo li se dogovorili da će se ankete staviti tek kad SVE FOTKE BUDU POSTANE (u utorak) ??
:):cheers:

·
hlubach bubach
7,383 Posts
:applause:

10

:cheers:

·
On Air
2,274 Posts
Ide desetka i od mene kad stavite anketu...po meni je fotka odlicna u svakom pogledu.
Ovo je jedna od onih za koju sam u sebi rekao wow kad sam ju vidio, a takvima dajem 10.

·
Powered by Jet-A1
34,476 Posts
Trevore, ovo je stvarno fenomenalno! :master:
Ovotjedni krug natjecanja je zbilja pun vrhunskih radova.
Ovaj mi je, uz Brcha, do sad najbolji.
Dapače..jedna od najboljih slika koje su do sad uopće postane na contest. :eek:kay:

10/10, naravno... :cheers:

·
free-lance
11,243 Posts
Discussion Starter · #10 ·
^^
fala ljudi, fala
:)
Nisam stavil anketu zbog prethodnog dogovora, al sad pošto vidim da me nitko ne šljivi onda budem stavil (čim skužim način editiranja threada:D).
Masonca nema ko za vraga, inače je uvijek tu. Aha, sad sam se sjetil, pa on je otišel na Lejdi ka-ka.:lol:

10. Fascinira me fotka.
Jedino nieznam jel slobodna tema il tematska?
E vidiš sad ni ja nisam siguran. Naime siluete shvaćam i kao sjene. Iako je silueta obris, ako bi baš precizno. Obzirom da na slici vrlo značajnu ulogu igra silueta (sjena) mogla bi biti tematska, barem mi je to bila namjera...

E da, ja ću svoje ocjene dati tek kad vidim SVE fotke. Znači za koji dan...
:cheers:

·
free-lance
11,243 Posts
Discussion Starter · #12 ·
iako ne znam sto se na grofici marici trebalo skontat ( slika je bila ocajno ocajna ), radi dobrih forumaskih odnosa dajem 7...nategnuto 8 :D
Piše Ti u objasnjenju fotke , zadnjem postu Grofice Marice. Tema fotke je blago ruganje malograđanskom mentalitetu:). Inače nije baš naročito uspjela (netko je rekao da ima potencijala, u pravu je), dakle nisam u toj tisućinki uspio točno kadrirati misao... za razliku od ove fotke. Tu mi je uglavnom uspjelo ono što mi je proletjelo kroz glavu u momentu.
Morate znati da je strašno teško napraviti dobru fotku, tj. uobličiti misao u vrlo kratkom vremenu, bez profi aparata, bez stativa, bez asistenta i tome slično. Tu me i malo sreća pomazila. Ballota zna kako je to, u pitanju su djelići sekunde.
Još kad morate fotkat u interijeru...:nuts:

p.s. dao si mi 7 , a ne 8:lol::lol: Baš me zanima kako doživljavaš fotku. Aj napiši nešto.

·
Banned
666 Posts
htjeo sam ti dati 9, a ne 7...no danas kada si stavio anketu sam se predomislio jer su mi neke fotke naprosto puno bolje...

fotka iskreno mislim da nije bila teska na uslikati, jednostavno si uhvatio detalj u pravom trenu, da si ju mozda malo drugacijeg kuta slikao dobio bi ju bas kao nacrtano....gdje bih krug bio tocno iznad njegove glave, a njegove sjene mozda ne bi bilo i onda bih rekao da je savrsena...ako je to sto ja mislim da si htjeo postići...ako se varam jbg..nisma bas neka umjetnička duša...moj domet su pizze....

a kad smo kod pizza, Balotta jel znas ti kak je tesko zagrijatu pec i staviti te pizze unutra, paziti na njih i jos ih uslikat, a moras u sekundama vaditi i stavljati druge jer ce inace pregoriti :D....skoro kao i tvoj avion :D

1 - 16 of 16 Posts
Status
Not open for further replies.