SkyscraperCity banner

1 - 10 of 10 Posts

·
Electromagnetic Pulse
2,264 Posts
Discussion Starter #1
Postuję tutaj zdjęcia z zeszłorocznego wypadu na Kretę i Santorini. Nie miałem wcześniej czasu aby to zrobić (poważnie) a kilka zdjęć jest wartych tego aby się z nimi podzelić.
Sama Kreta robi dość mieszane wrażenie. Miasta przeciętne, nie podobają mi się (chyba nie odpowiada mi klimat miast skrajnych części południowej Europy i w ogóle klimat szczególnie w lecie) natomiast krajobrazy to ekstraklasa światowa. No i Santorini, które jest jak z bajki. Na Krecie zatrzymaliśmy się w Chanii i Retimno.

Ogólne widoczki gdzieś podczas spacerów i z hotelu w Chanii.

Na tej wyspie był kiedyś azyl dla trędowatych (jeśli dobrze pamiętam).

Jeszcze kilka widoczków.

Podczas rejsu na archipelag Santorini. Kiedyś jedna wielka wyspa, która została rozerwana wybuchem wulkanu i obecnie tworzy coś na wzór atolu.

Tera - największa wyspa archipelagu Santorini z najpiękniejszymi i najbardziej znanymi landszafcikami.

CDN

·
Registered
6,911 Posts
A kto ci kazal jezdzic na Krete w lecie? Przeciez dla ludzi z naszych szerokosci geograficznych to panuja tam temperatury nie do wytrzymania:)

·
Electromagnetic Pulse
2,264 Posts
Discussion Starter #7
Miasta są nieciekawe na Krecie, a te białe domki są na zboczach to Santorini. Zupełnie inne miejsce.
Jak już taki trup jak ten wątek został ożywiony to postaram się znaleźć w archiwum dalsze zdjęcia, bo widzę że dałem plamę i urwałem w środku. :)

1 - 10 of 10 Posts