Skyscraper City Forum banner
1 - 12 of 12 Posts

·
Homo Skyscraperus
22,216 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Kolejne wakacje z Olympusem i kolejna fotorelacja. Tym razem jednak spotkała mnie niemiła przygoda: 3 dni przed wyjazdem aparat odmówił posłuszeństwa - jęki, brzdęki i brak ostrości. Ale wcześniej...

1) Stavros - osada, w której mieszkałem. To tutaj odbywa się akcja popularnego "Greka Zorby" - powieści Nikosa Kazantzakisa, na podstawie której powstał film nagrodzony Oskarem. Na tle tej góry bohater ekranizacji zatańczył słynny na całym świecie taniec.

2)

3)

4)

5)

6)

7)

8)

·
Homo Skyscraperus
22,216 Posts
Discussion Starter · #2 · (Edited)
9) Chania - miasto położone kilkanaście kilometrów od Stavros. Dawna stolica wyspy. Blisko 60 tys. mieszkańców, dawny port Wenecjan, później przebudowany przez Turków.

10)

11)

12)

13)

14)

15)

16)

17)

18)

·
Registered
376 Posts
Uwielbiam te różowo-purpurowe bugenville, hoduję swoją na balkonie już 2 rok i też mi kwitnie. Natomiadt Kreta jest fantastyczna, nie wiem jak to jest, ale kraje śródziemnomorskie mają w sobie jakąś magię. W przyszłości kupię dom w jednym z nich i zamieszkam, to moje marzenie :)

·
Homo Skyscraperus
22,216 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Uwielbiam te różowo-purpurowe bugenville, hoduję swoją na balkonie już 2 rok i też mi kwitnie. Natomiadt Kreta jest fantastyczna, nie wiem jak to jest, ale kraje śródziemnomorskie mają w sobie jakąś magię. W przyszłości kupię dom w jednym z nich i zamieszkam, to moje marzenie :)
To może będziemy mieszkać obok siebie. ;) Ja będę hodował kozy i owce, a do tego mała plantacja pomarańczy i winogron oraz pistacji - na własny użytek.

Nawet przez minutę nie brakowało mi forum. ;) Za dom na Krecie wyrzeknę się neta na zawsze. Zatem jeżeli chcecie się mnie pozbyć zorganizujcie zrzutkę. :D

·
Homo Skyscraperus
22,216 Posts
Discussion Starter · #9 ·
Piękne widoczki, super zdjęcia, czekam na więcej :cheers:
Proszę:

30)

31)

32)

33)

34)

Na Santorini jedna rzecz jest wspaniała: co człowiek nie pstryknie, wychodzi cudnie. ;)

35)

36)

Wiem, że niektóre zdjęcia mają wady, ale ... z wiekiem człowiek staje się coraz bardziej leniwy ( Fotki przerabiam z automatu, do UPC jakąś podpicuję ręcznie ).

1 - 12 of 12 Posts