SkyscraperCity banner

6741 - 6760 of 16937 Posts

·
inseminator idei
375 Posts
Dochodzą do mnie informacje że jest bardzo duża szansa na realizację jeszcze jednej dużej inwestycji ze starej perspektywy 2007-2013. Byłaby to duża niespodzianka. Mogę jedynie podpowiedzieć że projekt jest w trakcie realizacji w okrojonym zakresie oraz że znajduje się na liście rezerwowej :)
Jeżeli coś wiesz to po prostu napisz, bo nikt nie bedzie się się zastanawiał ani zgadywal o co chodzi. Jeżeli informacja nie pochodzi z pewnego źródła lub wymaga dyskrecji - to nie pisz wogóle. Z twojego postu wynika: wiem coś, ale nie powiem. Zgadujcie. To publiczne forum, a nie przedszole.

·
Registered
545 Posts
Discussion Starter #6,743
Dochodzą do mnie informacje że jest bardzo duża szansa na realizację jeszcze jednej dużej inwestycji ze starej perspektywy 2007-2013. Byłaby to duża niespodzianka. Mogę jedynie podpowiedzieć że projekt jest w trakcie realizacji w okrojonym zakresie oraz że znajduje się na liście rezerwowej :)
A ja chętnie zabawię się w Zgaduj-Zgadulę :)

Obstawiam, że tą inwestycją jest budowa drogi G ?? która to obecnie realizowana jest w małym % przy okazji budowy ronda koło Lasów Państwowych.

·
Registered
16,624 Posts
Raczej może coś skapnie na lotnisko. Bo obecne odcinki drogi G były już dofinansowane przy okazji przebudyowy Lotników i przy strefie inwestycyjnej.

·
Registered
16,624 Posts
Wskazówka to, że projekt już jest w trakcie realizacji, więc raczej kolej odpada. Może kolejny etap rewitalizacji rynku?

·
Registered
335 Posts
Jeśli chodzi o okrojony zakres, to jakoś tak bliżej mi sercem do lotniska. Kiwnij chociaż emotikogłówką, żebym mógł nadal się łudzić:)

·
Registered
105 Posts
Rewitalizacja Starego Miasta?
Wskazówka to, że projekt już jest w trakcie realizacji, więc raczej kolej odpada. Może kolejny etap rewitalizacji rynku?
Strzał "w dziesiątkę". Chodzą słuchy że podobno rzutem na taśmę miasto załapie się na dofinansowanie dla tego zadania. Gdyby temat wypalił, krajobraz w obrębie starego miasta zmieniłby się niesamowicie. Miedzy innymi wyremontowane zostałaby ulice Staszica, Grodzka, Czajkowskiego i plac Konstytucji 3-go Maja.

Ps. Przepraszam za zagadkową treść postu :)

·
Registered
419 Posts
Takie budynki wokół starówki powinny być wykupione przez miasto i zagospodarowane w jakiś normalny sposób a nie, że przy samym rynku i obok są domki jednorodzinne... a w niektórych miejscach, od rynku do Lubatówki chodzą kury... żal i dno..
Miasto w roli developera w wykonaniu miasta za pieniądze które płacimy w podatkach - to nie do przyjęcia.

Wiele miast chciałoby mieć taki problem - niska urbanizacja to jeszcze nie tragedia - lepsze to niż zmagać się z niszczejącymi kamienicami zamieniającymi się w slumsy. Spuścizna "Golicji" jest lepsza niż np. zaboru rosyjskiego co widać do dzisiaj.

·
Registered
16,624 Posts
To nie pierwszy obiekt, z którym były problemy na świecie. Jak takie monstrum jak Ma532 w Mszanie dało się ukończyć mimo problemów, to i takie małe coś też uda się zrobić :)

·
Registered
1,590 Posts
Wie ktoś może co planują budować zaraz za granicami miasta w stronę Potoka po lewej stronie? Ewidentnie coś tam będą budować a przygotowywana działka jest niemała.

·
Registered
71 Posts
Na oficjalnej stronie miasta, pojawił się „plan transportowy” do konsultacji (MOF Krosno). Wśród inwestycji:
- budowa zatok autobusowych,
- budowa pętli,
- zakup i instalacja wiat przystankowych,
- zakup i instalacja elektronicznych tablic przystankowych działających w sposób dynamiczny oraz doposażenie istniejących tablic w celu doprowadzenia do ich działania w sposób dynamiczny,
- zakup i instalacja punktów monitoringu wizyjnego służącego zwiększeniu bezpieczeństwa pasażerów oraz przewoźnika,
- zakup i instalacja bezobsługowych automatów do sprzedaży biletów,
- budowa odcinka drogi o długości ok. 0,9 km, łączącej ul. Czajkowskiego i ul. Niepodległości. ,
- budowa odcinka drogi o dł. 0,5 km łączącej ul. Żwirki i Wigury z ul. Lelewela, który zapewni sprawną komunikację transportu publicznego z gminą Miejsce Piastowe przez planowaną do rozbudowy ul. Słoneczną (gmina Krosno jest w posiadaniu dokumentacji technicznej), ,

http://www.krosno.pl/pl/aktualnosci/art4002,konsultacje-spoleczne-planu-transportowego.html

·
Registered
4,126 Posts
Super fotorelacja eRbik! Trochę pojeździłeś po mieście :cheers:

Obecnie:

Dawniej:

http://www.krosno24.pl/informacje.php3?id=4090

Strzał "w dziesiątkę". Chodzą słuchy że podobno rzutem na taśmę miasto załapie się na dofinansowanie dla tego zadania. Gdyby temat wypalił, krajobraz w obrębie starego miasta zmieniłby się niesamowicie. Miedzy innymi wyremontowane zostałaby ulice Staszica, Grodzka, Czajkowskiego i plac Konstytucji 3-go Maja.
Super wiadomość.

A wiesz może jak ma się sprawa drogi G. Będzie realizowana w przyszłym roku?

Myślę, że warto wkleić. Węzeł praktycznie gotowy. Nawet lampy już działają :D.

http://www.krosnocity.pl/index.php/...wy-most-ma-asfalt-a-guzikowka-nowe-rondo.html

6741 - 6760 of 16937 Posts