SkyscraperCity banner

1 - 20 of 19376 Posts

·
Я.
6,168 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Zakładam drugą księgę - ten wątek będzie dotyczył brigów i banów na naszym forum. W wątku tym będziemy się wypowiadać my - modowie, ale także Wy. Chciałbym, aby kary zostały w pewien sposób zdemokratyzowane, aby nie dochodziło do stresowych sytuacji. Dlatego proponuję następującą formułę.

-wszelkie informacje na temat brigów i banów znajdą się tutaj

- kiedy któryś z moderatorów uważa, ze forumowicz zasługuje na ban/brig - powinien napisac to w tym wątku. Kazdy forumowicz ma prawo tą sugestię skomentowac. Modowie powinni się wypowiedzieć i jesli większosc aktualnie będących w sieci modów jest za, to pomysł kary zostaje wysłany do adminów

- kazdy forumowicz moze złozyc skargę tutaj, jesli dostrzeże trolla:)

- kazdy forumowicz moze tutaj napisac co o tym wszystkim mysli;)

Mysle, ze taka większa przejzystosc pozwoli uniknac stresu, takiego jaki był przy brigowaniu Tomaso...

·
Registered
4,979 Posts
proszę Was - nie rozwalajmy tego forum!!!

każdy z nas ma swoje problemy, poglądy i szanujmy się na wzajem!
nawet jeśli na tym forum nie można robić wszystkiego, na co ma się ochotę!

ludki - opamiętajmy się!

·
Registered
4,695 Posts
papa plakac nie bedziemy.

·
Registered
3,012 Posts
MAR_tm said:
proszę Was - nie rozwalajmy tego forum!!!

każdy z nas ma swoje problemy, poglądy i szanujmy się na wzajem!
nawet jeśli na tym forum nie można robić wszystkiego, na co ma się ochotę!

ludki - opamiętajmy się!
powiedz po oco jesli sie nie zgadzasz z modem to jestes spalony

·
Fortuna favet fortibus
2,475 Posts
Eee tam Delfin wyluzuj. :)
Dogadaj się jakoś z PB i po krzyku. ;)

·
Registered
4,979 Posts
z szacunku do pracy i poświęcenia ludzi, którzy udzielają się w nowościach, wieściach z budowy

'po godzinach' to dla mnie iw kontekście całego forum marginalny merytorycznie dział!
nie można przedkładać wątków z tegoż działu nad to co robią ludzie tutaj w wyższych działach
forum ma jedynyw swoim rodzaju charakter, a taki dział jak o godzinach można znaleźć na innych badziewiach...

·
Registered
2,952 Posts
Arazzz said:
Fakt jest jeden modowie sa zbyt nadgorliwi - w tym negatywnym znaczeniu!
zgadzam sie po co kasowac watki z dowcipami o politykach jak i za 2 dni i tak wszyscy o nich zapomna
a na krytyke nie reaguja obrona merytoryczna swojego zdania tylko postuja standardowa odp: dostajesz banana ?!? ehhh

·
I'm a rubber ball
816 Posts
Oj, ale takie rzeczy to tu sie dziac nie powinny...

·
Registered
5,639 Posts
Moim zdaniem Po Godzinach osiąga szczyty bezsensu, jesli chodzi o tematy wątku, a przypominam, że podtytuł działu zaczyna się od słowa "Kultura", a to co się tu dzieje, nie jest już nawet pop-kulturą, najwyżej disco-polo-kulturą. Naprawdę są fora bardziej się do takiej paplaniny nadające. Jest powiedziane, że wątki polityczne będą zamykane, to nie ma się o co obrażać, bo nikt tu z modów zza winkla nie atakuje. Kotbehemot zamykał tak samo takie wątki.

Panowie, wiadro zimnej głowy na głowę powinno załatwić sprawę, albo urlop w Finlandii :D

·
Moderator
4,134 Posts
O ile pamiętam, to w wątku o Kaczyńskim napisałem, że zdjęcia prezydenta, jesli chcecie się z Niego nabijać, prosze umieścić w wątku "czas na śmiech" a tamten został zamknięty z powodu zaczynającej się dyskusji o homofobii, wklejaniu sondaży politycznych itp.
Czy ktoś z oponentów może temu zaprzeczyć? Jeśli nie, to pytam dlaczego od razu siejecie taki ferment?

·
Registered
4,237 Posts
Słoneczko niektórych za mocno w główkę pogrzało...
a jak nie pasuja zasady panujące na tym forum to zawsze możecie się z nim pozegnać i założyć swoje własne (zobaczymy jak długo wytrzyma?)

·
Registered
3,949 Posts
oralB said:
O ile pamiętam, to w wątku o Kaczyńskim napisałem, że zdjęcia prezydenta, jesli chcecie się z Niego nabijać, prosze umieścić w wątku "czas na śmiech" a tamten został zamknięty z powodu zaczynającej się dyskusji o homofobii, wklejaniu sondaży politycznych itp.
Czy ktoś z oponentów może temu zaprzeczyć? Jeśli nie, to pytam dlaczego od razu siejecie taki ferment?
Watek Czas na smeich byl juz tak długo na forum i sie sprawdzał, mozna bylo sie posmiac. Powinno sie go po prostu oczyscić ze zbednych postów i na nowo otworzyć, a nie zamykac !

·
Registered
2,952 Posts
oralB said:
a czemu dyskusja na temat homofobii i sondaze polityczne nie wpisuja sie w dzial po godzinach?? tylko nie mowcie mi ze sa inne fora i sobie moge tam isc, bo juz to dzis tu slyszalem pare razy, nie wiem wiec pytam
po prostu mnie dziwi to ze piszemy jakiej sluchamy muzyki i jaki ktos ma numer buta a trudne tematy nie sa dopuszczane

·
Registered
4,237 Posts
cichus1 said:
a czemu dyskusja na temat homofobii i sondaze polityczne nie wpisuja sie w dzial po godzinach?? tylko nie mowcie mi ze sa inne fora i sobie moge tam isc, bo juz to dzis tu slyszalem pare razy, nie wiem wiec pytam
po prostu mnie dziwi to ze piszemy jakiej sluchamy muzyki i jaki ktos ma numer buta a trudne tematy nie sa dopuszczane
Dlatego że ponieważ. Panują takie zasady a nie inne i albo je akceptujesz i ich przestrzegasz albo out...

·
Registered
600 Posts
Podoba mie sie w tym forum, ze bardzo aktywne sa glowne watki (dotyczace architektury, budowy itd.) a ogolne (jak np. ten) Jestem moderatorem na forum, gdzie niestety za bardzo rozwinely sie ogolne watki, czasami bezsesowne jak powtarzanie w kazdym poscie slowa "pip", a glowne watki sa malo aktywne. Nikt za bardzo nie ma pojecia co zrobic w tej sytuacji. Jestesmy dopiero poczatkujacym forum - okolo 3100 uzytkownikow i 150 tys postow, moze z czasem cos sie rozwinie.

Osobiscie nie przepadam za ogolnymi watkami, choc sa potrzebne.

·
Registered
3,949 Posts
pan_tomas said:
Dlatego że ponieważ. Panują takie zasady a nie inne i albo je akceptujesz i ich przestrzegasz albo out...

TO NAJWIĘKSZY MIT POWTARzANY BEzMYSLNIE PRZEZ WSZYSTKICH !

KTO USTALIL TE ZASADY ? ADMINI ? NIE BO NA INNYCH FORACH MOZNA O TYM DYSKUTOWC, O ILE MI WIADOMO SSC TO JEDNO FORUM, A NASI MODOWIE NIE MAJA PRAWA SOBIE USTALAC JAKIS ZASAD, SKORO NAWET NIE MA WSROD NICH JEDNEGO ADMINA. POZA TYM PRAWO NIEPISANE NIE OBOWIAZUJE :]

1 - 20 of 19376 Posts