SkyscraperCity banner

1 - 20 of 18372 Posts

·
Я.
6,755 Posts
Discussion Starter #1
Zakładam drugą księgę - ten wątek będzie dotyczył brigów i banów na naszym forum. W wątku tym będziemy się wypowiadać my - modowie, ale także Wy. Chciałbym, aby kary zostały w pewien sposób zdemokratyzowane, aby nie dochodziło do stresowych sytuacji. Dlatego proponuję następującą formułę.

-wszelkie informacje na temat brigów i banów znajdą się tutaj

- kiedy któryś z moderatorów uważa, ze forumowicz zasługuje na ban/brig - powinien napisac to w tym wątku. Kazdy forumowicz ma prawo tą sugestię skomentowac. Modowie powinni się wypowiedzieć i jesli większosc aktualnie będących w sieci modów jest za, to pomysł kary zostaje wysłany do adminów

- kazdy forumowicz moze złozyc skargę tutaj, jesli dostrzeże trolla:)

- kazdy forumowicz moze tutaj napisac co o tym wszystkim mysli;)

Mysle, ze taka większa przejzystosc pozwoli uniknac stresu, takiego jaki był przy brigowaniu Tomaso...

·
Banned
5,488 Posts

·
Registered
6,606 Posts
Stanowczo żądam bana dla Lenina

Poczytajcie http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=403679

Pisanie per laska o tragicznie zmarłej dziewczynie jest skyrw*syństwem. I to nie pierwszy jego chamski wybryk. I bede tak długo pisał w tym watku, aż nie dostanie on bana.

·
Administrator
39,050 Posts
ja o to wnioskowalem juz dawno. chocby za nicka powinien dostac.

·
Registered
6,606 Posts
Jeszcze dziś musi wylecieć! Poprzednio jak wnioskowałem, dałem spokój, myślałem, ze mu sie znudzi i więcej nie bedzie wchodziłna SSC, ale widac myliłem sie i miarka sie przebrała! Won mi stąd! Pardzo Was proszę o szybką reakcją. Pozdrawiam

·
بيدغوشت&
7,073 Posts
Heh, czyli tego typu prostactwa nie tolerujesz na forum? Za to inne rodzaje, na przyklad trollowanie i zasmiecanie jest cacy?

Wnosze przy okazji o briga dla Kedziora za caloksztalt. Albo nie tolerujemy wszystkich sposobow lamania netykiety, albo pozwalamy na wszystkie.

·
Ave Silesia
2,224 Posts
Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, ale jak zobacze jeszcze jeden wpis tego pajaca o nicku głupszym niż on sam to sie zdenerwuję.

·
Registered
6,606 Posts
Schab, to jest dla Ciebie prostactwo? Jeśli osoba o nicku "lenin" oskarża "polachków-katoliczków" zaslepienie religią obrazująca sie zburzeniem cerkwi, to chyba jest chora umysłowo, bo to tow. lenin zasłyną burzeniem świątyń. Jesli wszędzie szuka tępo spisków kościoła, to ma obsesje. Jesli o tragicznie zmarłej dziewczynie mówi per laska i nie okazuje jej zadnego szacunku to jest zwykłym sk*rwysynem.
To chyba jest różnica miedzy jego zachowniem a głupim (w mniemaniu niektórycg), ale niewinnym zachowaniem Kędziora.

Nie widzisz różnicy? Powiedz prosze szczerze, bo uważałem Cie zawsze za trzeźwo myśląca osobe. Ale teraz wydajesz mi się zaślepiony.

Modzi! Jeszcze raz wnioskuje o bana dla lenina. Prosze zając się tym szybko!

·
Ave Silesia
2,224 Posts
to już coś chociaż wiem dobrze, ze jest to typ, który nadal bedzie siał ferment swoimi gównianymi ideologicznymi bzdurami.

·
بيدغوشت&
7,073 Posts
Widze roznice, nie przecze. Ale dlaczego nie karzemy wszystkich wykroczen, ale jedynie te najpowazniejsze?

Mam swiadomosc, ze inna jest kara za morderstwo, a inna za chuliganstwo. W pierwszym przypadku stosujemy od razu sroga kare, w drugim mozna dac kilka kolejnych szans. Ale nagminna recydywa zasluguje juz na jakas pouczajaca wdziecznosc od spolecznosci forum.
Dobra, nie dokrecam juz sruby, bo zacznie sie to robic idiotyczne. Poczekam na kolejny "interesujacy" watek, kogokolwiek z ekipy zasmiecaczy i wtedy juz powaznie poprosze o briga dla tej osoby.
W kazdym razie nie uwazam wyglupow Kedziora za nieszkodliwe. Tyle chcialem powiedziec.

A teraz nie robie juz zamieszania i pozdrawiam wszystkich :)

·
Registered
6,606 Posts
10 dni? To przeciez za mało! To mógł dostać za "katoliczków-polaczków", a "laska" to już drugie powazne wykroczenie. Recydywa. Ale i tak dzięki za reakcje.

·
Banned
4,029 Posts
sytuacja lenina jest niepokojąca i sie dziwie ze Decede ma mozliwosc oceniania innych ludzi katolików nie katolik jak jest nie lepszy !
ps jak byś czytał biblie byś sie dowiedział ze katolicyzm ma też tolerancje a nie obzucenie pierwsze lepsze breją
taki Ciebie Decede katolik jaki zemnie elektryk.
pozdrawiam i niech zadzi rozsądek a nie widzimisie

1 - 20 of 18372 Posts