Skyscraper City Forum banner
1 - 15 of 15 Posts

·
WUNGIEL
BLACKOUT odwołany (chwilowo)
6,440 Posts
Proszę o przyjrzenie się temu użytkownikowi, zarejestrował się przed chwilą i w 15 minut napisał 11 postów po losowych wątkach, polskojęzycznych, anglojęzycznych i pisanych cyrylicą.
3 posty(tyle sprawdziłem) to fragmenty poprzednich postów innych użytkowników z tej samej lub poprzednich 2 stron.

EDIT: nevermind, już usunięty. Chyba z automatu.

·
WUNGIEL
6,440 Posts
Za co i czy na stałe ban dla @Motogirl?
Bo że to poniższe to jest przegięcie to rozumiem, ale to chyba jeszcze nie powód do bana.
Tyle, że to żaden wariant tylko mokry sen ekoterrorystów. Na szczęście spełznie na niczym.
Z innej beczki - prośba o jakieś upomnienie albo coś w poniższym przypadku:
Co z przebudową ul. Suwak ? Kiedy otwarcie ?
Nikt nic ?
No i elegancko... czekamy na otwarcie...
Jakieś nowe wieści w sprawie ul. Suwak ?
No i co z tą Suwak ? otwarta ?
Czyli powtórka z Woronicza ulica gotowa ale procedury...
Na Suwak coś nowego ?
Co tam na Suwak jakieś nowości ?
Co tam na Suwak ?
Czyli nadal czekamy...
Co nowego na Suwak ?
Czyli bez zmian
Jak tam sytuacja na Suwak ? jakieś zmiany ?
To nie można otworzyć dawno wybudowanej ulicy ? trzeba czekać na nowe linie i znaki ?
Co znaczy
...że drogi nie będzie zastawiać. ?
Kiedy otwarcie?
To przejezdna czy nie ?
Nadal brak przejezdności...
A Suwak nadal zapięty...
A Suwak nadal zapięty ?
Suwak dalej zapięty ?
A co na Suwak ? Rozsunięty ?
Czyli powtórka z Woronicza.....
Ul.Suwak wybudował Budimex ? i są jakieś problemy z jej przekazaniem do miasta ...
Suwak nadal lekko uchylony... sprawdzone
Adnin jednak działa....

·
WUNGIEL
6,440 Posts
Jak wyobrażam sobie reakcję @drugastrona:
Jak się sytuacja jutro nie rozwiąże to proponowałbym dać mu tymczasowe "błogosławieństwo" do założenia drugiego konta, ale niech go nazwie jednoznacznie, np drugastrona2. A potem je zbanować :)

·
WUNGIEL
6,440 Posts
lub korzystać z forumowego silnika który podpowiada nicki wystarczy wpisać @ a potem literki nicka i wybrać resztę z rozwijanej listy ;)
Taki jesteś mądry, to spróbuj ta metodą otagować Betona.
Ja umiem, ale inaczej, o tak: @piasekwodacement

·
WUNGIEL
6,440 Posts
Proszę o zwrócenie uwagi na poniższego użytkownika, bo ferment który sieje jest niemierzalny.
Ciągłe bicie piany o to że przez lata zmieniały się piany, lokalna polityka, historia i problemy całkowicie poza tematem wątku,
Wielkie elaboraty stale o tym samym.
Osobiście mam go od dawna w ignore, ale pozostali dyskutują z Nim i to już widzę.

Prasa o Kwiatkowskim;

„Zbuduję ci cały most …”
Kiedy dwa lata temu Bernard Kwiatkowski zgłosił się do prezydenta Torunia z propozycją, że może dla niego pracować, w dwa tygodnie miał swoje biurko w urzędzie. Zajął jeden z kluczowych foteli w magistracie-jest człowiekiem od kreowania wizji rozwoju i ściągania pieniędzy do miasta. Obiecał, że zbuduje Toruniowi drugi most przez Wisłę. Teraz, kiedy trwają już prace projektowe, deklaruje, że zniszczy każdego, kto będzie chciał to zablokować. Jest jedną z najbarwniejszych postaci w Toruniu. […]

Kiedy trwała już budowa mostu pod autostradę, poszedł do ówczesnego prezydenta Torunia Jerzego Wieczorka i zaproponował, że „przy okazji” zbuduje drugi most dla duszącego się komunikacyjnie miasta. „Budżet mógł dać na to połowę, obiecał mi to rządzący wtedy państwowymi finansami Wojciech Misiąg, człowiek z Grudziądza. Potrzebna była tylko uchwała rady miasta gdzie ma ten most stanąć i deklaracja pokrycia drugiej połowy kosztów. Mówiłem Wieczorkowi „nie bój się, zbuduję ci cały most, bo nikt nie pozwoli zostawić niedokończonego”. Ale on się bał. A tą metodą zbudowaliśmy wiadukt w Grudziądzu.” Bernard Kwiatkowski do dziś żałuje straconej szansy.[…]

Wylądował w Agencji Budowy Autostrady i ocierając się niemal o kryminał postanowił walczyć, by nikt nie próbował przesunąć planowanej autostrady A 1 tak, by ominęła Toruń. Otrzymał plecenie skupowania terenów pod budowę pod Gdańskiem, a przejmował grunty między Grudziądzem a Toruniem! Zwierzchnikom kłamał w tej kwestii patrząc w oczy, a jego ludzie rumienili się i chowali głowy w papiery. W półtora roku wykupił miejsce pod 150 kilometrów drogi. Autostrada-dziś pewne, że będzie-oznacza dla Torunia potężny kop gospodarczy.

A z y l w Z ł o t o r i i. Zanim w lutym 2004 roku trafił do rządzonego przez Michała Zaleskiego toruńskiego magistratu, pracował jeszcze chwilę w bydgoskim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Tu po raz drugi podszedł do toruńskiej obwodnicy. Zaplanowana jeszcze przez wojewodę Kwiatkowskiego inwestycja, którą zablokowano za AWS, teraz miała ruszyć, ale znowu jakimś dziwnym trafem znowu „wisiała”. A dyrektor Dziuba z GODKiA krzyczał po korytarzach, że on ma już Torunia dość. Na dyrektorskich imieninach Kwiatkowski wyprosił sobie nadzór nad „poligonówką” i nagle wszystko zmieniło się jak za dotknięciem różdżki! Miasto przestało blokować budowę obwodnicy. Od listopada 2005 r. jeżdżą tamtędy samochody.

Prezydent Zaleski stworzył stanowisko pełnomocnika do spraw inwestycji strategicznych, a potem wydział inwestycji strategicznych dla i pod tego właśnie człowieka. Bo nowy most, a także uporządkowanie tras wylotowych z miasta ( na te inwestycje Kwiatkowski i jego wydział wyszarpnęli europejskie pieniądze) to coś co ułatwi torunianom nie tylko poruszanie się po mieście, ale także wybranie urzędującego gospodarza miasta na kolejną kadencję. W Toruniu wszyscy wiedzą, że albo Kwiatkowski most zbuduje, albo nowej przeprawy jeszcze długo nie będzie.

Propozycję jednego z toruńskich posłów, by zgodził się kandydować na wojewodę kujawsko-pomorskiego Bernard Kwiatkowski potraktował poważnie. „Uznałem, ze oznacza to, iż jestem jednym z dwóch-trzech kandydatów. Jechałem do Warszawy sądząc, że będę rozmawiał o wizjach i koncepcjach. Tymczasem w ministerstwie kazali mi pisać jakiś tekst! Odmówiłem. O tym, co umiem i co jestem wart, świadczy moje życie. Aż tak mi na tej posadzie nie zależało”-tak puentuje swoją ostatnią przygodę z polityką.

·
WUNGIEL
6,440 Posts
Ban za antysemityzm.
Ale że permanentny czy czasowy?

Nie śledzę wątków politycznych i covidowych, niemniej smuci mnie seria banów udzielanych za działalność w "wątkach pobocznych", a przecież to forum o infrastrukturze...

·
WUNGIEL
6,440 Posts
Ban za antysemityzm.
Mnie też smuci, że mamy tu antysemitów,
Ale dla kogo?
Kolego @625, zazwyczaj nie dyskutuję z Twoimi werdyktami bo przeważnie są słuszne.
Ostatnio jednak za dużo sypie się permabanów za tego typu wybryki.
W tym przypadku w sposób szczególny uważam permabana za daleko idące przegięcie i karę nieadekwatną do czynu, zaś nazwanie kolegi @Razparuk "antysemitą" tylko za to, że użył słowa "żyd" - napisanego z małej litery świadomie i celowo - jest daleko idącą nadinterpretacją.
Przecież on jawnie użył tego słowa w potocznym znaczeniu. Każdy jako dziecko używał tego słowa w tym znaczeniu.

Wnoszę o redukcję kary na "do końca roku" lub na 3 miesiące, jeśli 1.5 miesiąca to za mało.
Oraz o osobną opinię trzech modów w sprawie @Kemo @Luki_SL @Tomeyk.

·
WUNGIEL
6,440 Posts
W kontekście fali banów za smaczki językowe, mając na celu uchronienie przed zbanownianiem cennego usera, nie prosząc o nałożenie kary, lecz wyrażając prośbę o zajęcie stanowiska: "czy tak wypada?", pytam:
Czy takie słowa są dopuszczalne na tym forum?
Bo mnie też się czasem zdarza użyć tego słowa w różnych kontekstach.
główny szlak tranzytowy ruskich tirów
Czy w zakresie kolegi @Razparuk mogę liczyć na ponowne rozważenie podjętej decyzji?
Wnoszę o redukcję kary na "do końca roku" lub na 3 miesiące, jeśli 1.5 miesiąca to za mało.
Oraz o osobną opinię trzech modów w sprawie @Kemo @Luki_SL @Tomeyk.

·
WUNGIEL
6,440 Posts
Nie no, sory, gość rozpieprzał notorycznie PHP swoimi wtrętami
To można mu dać bana na ten konkrety wątek.
Nie wchodzę na PHP od dłuższego czasu. Z Kolegą Rozparukiem mam do czynienia w wątku białoruskim.
Ja też nie wchodzę na PHP bo nie mam na to czasu i nerwów, Razparuka mam w energetycznym.
Rozparuk niemal zawsze pisał sarkastycznie,
Ja też często piszę sarkastycznie, i to w wątkach merytorycznych.
625, skasowałeś posty, które zacytowałeś jako powód bana, więc nie jestem w stanie określić ich kontekstu, ale z samych postów nigdzie nie wynika, że Razparuk jest antysemitą
O to to, o właśnie, to.

·
WUNGIEL
6,440 Posts
Skrajna prawica nie ma jakichś specjalnych praw tylko dlatego że jest drugą stroną w stosunku do normalnych ludzi.
Gdzie jest definicja ram określających czym są "normalni ludzie"?
Czy gdzieś w regulaminie Forum?

Co z @Razparuk?

·
WUNGIEL
6,440 Posts
Na forum zabroniony jest rasizm i antysemityzm.
Po raz ostatni, bo z każdym kolejnym postem miecz Damoklesa, tzn. "zaśmiecanie księgi" wisi nade mną coraz niżej: w zacytowanych i usuniętych przez Ciebie postach Razparuka nie ma antysemityzmu.
Prosze o udowodnienie tezy że @Razparuk jest Antysemitą albo o niezwłoczne jego odbanowanie.
2 tygodnie minęło, to powinno wystarczyć za napisanie słowa "żyd" z małej litery w kontekście pejoratywnym. Antysemityzmu tam nie było.

1 - 15 of 15 Posts