Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 21 Posts

·
Registered
3,233 Posts
@
ps-man
Wątek militarny [100+ postów][Technika wojska, organizacja i struktury, newsy][Polityka, lobbing, teorie spiskowe = brig]
Proponuję zajęcie się "br2048" brak wymaganej ilości postów, brak merytoryki, prowokacje wobec użytkowników i państwowy trolling..

·
Registered
3,233 Posts
Z czego Tylko pierwsze jest prawdą a reszta to próba wyeliminowania z kółeczka wzajemnej adoracji innego punktu widzenia a szczególnie takiego który punktuje hipokryzje guru Rwr. A państwowy trolling to już w ogóle beczka śmiechu - czymkolwiek by nie był.
Brak jakiegokolwiek merytorycznego postu @br2048 na całym forum i złamanie regulaminu..... to wystarcza tz kiedyś wystarczało, a żeby było ciekawiej mnóstwo osób dostaje bany za całkowicie merytoryczne posty we właściwych wątkach i nie łamie regulaminu. A Tu mamy nawet bezczelny przykład przyznania sie do winy..., a kary jak nie było tak nie ma..

·
Registered
3,233 Posts
Zamykam wątek militarny. Pomyślimy co dalej.
Problem w tym, że BR2048 nie ma racji, mógłby stanąć do dyskusji i udowodnić, że piąty raz przyznanie kasy na coś co nie istnieje jest słuszne, bo kasa jest przekręcana na wszystkie strony od wielu lat w imię tz Geparda, ogólnie nikt nikogo osobiście nie oskarżał, ani moim zdaniem nie wymieniał firm(PGZ to polityczna czapa z firma nie ma nic wspólnego), a tylko to mogłoby kwalifikować się do zamknięcia(oczywiście o przekręcanej kasie w spółkach SP, i sposobach mógłbym osobiście książkę napisać z praktyki). Napiszę więcej, od jakiegoś czasu dyskusja w wątku jest wyjątkowo merytoryczna i ciekawa, do tego stopnia, że choć w różnym kontekście(czasem poglądy są krytykowane, czasem przyjmowane za słuszne), niemal wszystkie poruszane tematy są dopiero później, gdzieś tak o tydzień wałkowane na grupach militarnych FB, a forum jest linkowane... nawet dziś pojawiło się odwołanie na grupie FB OPro dotyczące dronów i wiedzy jaką ktoś celnie w wątku zamieścił (nie znam tematu, ale możliwe, że to RWR). Niestety pojawią się zawsze posty w jakiś sposób z polityką powiązane bo od tego zależy co i jak w militariach więc krytyki lub zachwytu nie da się do końca uniknąć. Są też niepotrzebne emocje ale ostatnio mniej i bez spiny. Wiadomo podobnie jak w innych wątkach, są też okresowe napady osób nowych trollujących dla wiadomo (PIS) i tyle, ale oni wg zasad w tytule nie mogą wątku pisać... . choć oczywiście, tak też dołączają też osoby o dużej wiedzy i Tu nie wiadomo co robić, bo szkoda. Czytam też inne fora i chyba obiektywnie obecnie to Tu jest najlepsze i zasadniczo kształtuje dyskusję czy nadaje tematy już w sporej części internetu. Dla mnie szkoda bardzo zamknięcia, więc rozważ bardzo proszę.. :)

·
Registered
3,233 Posts
@625 , ale jednak z tymi złodziejami to przegięcie w wykonaniu Ronalda R. Reagana (mnie swego czasu za lżejszy kaliber dałeś miesiąc). Akurat o tym zakładzie mogę zapewne powiedzieć więcej niż lwia część obecnych na forum i na pytanie czy to amatorzy, odpowiem: TAK! W większości kadra, której członkowie sami mówią że "pracują tam prawie od przedszkola" (ciekawe czy już zlikwidowali dodatek za staż?), czysta komuna gdzie brakuje świeżego spojrzenia, stęchlizna (kto coś umie, to tylko się tam chwilowo przechowuje), przeplatana wciśniętymi pociotkami aktualnego królika z politycznego nadania. Bagno i to mocno uzwiącholone. Ale nie złodzieje: przepieprzyć kasę jak najbardziej potrafią, ale do złodziejstwa to tam brakuje energii, zdolności, szerszego spojrzenia i wielu innych rzeczy. Więc spokojnie powiem że to NIE SĄ ZŁODZIEJE.
Ten tekst tak brzmi:
Ratownika dostali w prezencie amatorzy i złodzieje i Ratownika nie ma. Gdyby Remontowa się za to wzięła to już by był. Przetarg na holowniki także wygrała Remontowa, choć próbowano zrobić wałek na korzyść PGZ.
Złodzieje to synonim na to co napisałeś "przeplatana wciśniętymi pociotkami aktualnego królika z politycznego nadania" To jest właśnie owe złodziejstwo nie wiem jak tam, ale w mojej firmie praca dla nominatów za średnio 30+ tys miesięcznie polegała na przychodzeniu jeden dzień w tygodniu do pracy lub nie....a ilość takich stanowisk wręcz powalała, w takim kontekście to jest złodziejstwo, zwłaszcza, że sam widziałem jak niezbyt rozgarnięta osoba robiła ze służbowego kompa przelew darowizny na jedna z partii ZP (akurat nie był to PIS). "Złodzieje" może w poście jest zbyt emocjonalne, ale oddające jednak istotę rzeczy, bo to okradanie konkretnej firmy i pozbawianie jej możliwości produkcyjnych .... w prywatnej firmie niech sobie prezes/za zgodą właściciela lub na jego życzenie, zatrudnia kilka anielic, kilku pociotków i nikogo to nie powinno obchodzić, bo to nie są publiczne pieniądze...

·
Registered
3,233 Posts
Info przekazane dwa dni temu do Kanadyjczyków. Admin prosił, żeby póki co go nie odbanowywać, żeby Kanadyjczycy mieli okazję dojść do przyczyny tego błędu.

Bo generalnie jest grubszy błąd na forum: jeśli ktoś dostał czasowego bana to jest prawdopodobieństwo, że ten ban samoczynnie nie wygaśnie mimo upływu terminu. Chyba dotyka to użytkowników, którzy dostali na starym silniku jakieś "Warnings".
No nie wiem jakoś latem dostałem bez informacji ponad 30dni za posty moim zdaniem całkowicie prawidłowe, w konkretnym temacie co zresztą dalsze prace odnosnie tematu w MI i GDDKiA potwierdziły, więc może za uporczywość przez złośliwość się należało 3-7 dni :D , a był Ban na ponad miesiąc,(?? nie pamiętam bo latem aż tak nie tęskniłem za forum) bez żadnej informacji tz, kto nałożył i na ile dni.. to by się przydało aby pisać reklamacje, czy się po mądrować, a tak nie ma "winnego"........ aż się boje pisać teraz w watkach merytorycznych.

·
Registered
3,233 Posts
No cóż. Ale regulamin i tak złamał.

Zapewniam, że nie tylko moja.

Ale ja nie wnikam kto ma rację. Może i ma. Niech tylko ją wyraża w taki sposób, żeby na niego nie leciały co chwila skargi.

Za to samo, prowokowanie gównoburz w wątku militarnym
Ależ to jest absolutnie niesprawiedliwe i nieprawdziwe, prowokują właśnie Ci co publikują tam swoje fantazje, bzdury, czasem teorie z przed 20 lat, a czasem niemal wprost reklamę PGZ czy innej firmy, która do rzeczywistości ma się nijak, a nie Ci co próbują to prostować, w sumie wzywają do opamiętania i powrotu do rzeczywistości czy jak w tych wyrwanych fragmentach RWR, aby te osoby ignorować, ale jak to robić skoro wątek jest tym nagle zawalany przez nowych użytkowników(z upadłych forów)niczym w Onet.. Może trzeba zwrócić bardziej uwagę na adwersarzy zamieszczających wierutne bzdury czy skarżących, a nie na osoby, które wytykają błędy....
To podobnie jak z moim ostatnim brigiem gdzie zwyczajnie czytając bzdury użytkownika o tym, że Biden jest komunistą(lewakiem), nie wytrzymałem, bo praktykujący konserwatywny, a nawet wyjątkowo konserwatywny katolik, jak na polskie warunki z definicji komunistą nie może być i jakoś trzeba mocno na to zwrócić uwagę bo to zwyczajnie jest obraza wszelkiej wiedzy na poziomie podstawowym i ja dostaję briga, a ktoś kto głosi autentyczne herezje i kłamstwa może pisać dalej, a może też powinien być wykluczony za brak merytoryki, czy wystarczającej wiedzy do pisania na forum(czy dotyczącej konkretnego wątku), które powinno mieć przecież namiastkę elitarności, w całym tym syfie fejków, memów i powielanych kłamstw? Czy mój post o tym, że ktoś powinien się zastanowić nad swoim życiem, w formie oczywiście mało wybrednego żartu, ale tak to miało działać(cały zresztą w wątku USA nadal jest i kto chce może go przeczytać wcale się nie wstydzę..) powstałby kiedykolwiek gdyby nie napisane wcześniej prowokacyjne bzdury?? Czy posty RWR powstały by, gdyby nie stek kłamstw serwowanych na zimno? Te cytaty z postów, posty nie odnosiły się wcale do piszących, nie szukały adwersarzy, ale jeden jest np. do mnie, inny do Marcina, Mario itp, żebyśmy ignorowali wartość zerową informacji części użytkowników, nie dyskutowali bo się zwyczajnie nie da logicznymi argumentami i nikt ich nie przyjmie(przecież wiadomo, że nie raz spierałem się z RWR czy wytykałem błędy i jakoś nigdy nie czułem się obrażony bo tak nie było...), ale czy można oddać cały dorobek wątku militarnego forum lobby PGZ czy innych reklamodawców?? czy zwykłym bajkopisarzom i fantastom?? może trzeba im założyć nowy wątek?? np nazwany Hyde Park Watek Militarny jak jest wspaniale marzenia, dywagacje pożądane.... aby mogli sobie tam pisać, tworzyć treść, która z góry byłaby widoczna dla czytelników jako alternatywna, marzycielska historia, a nie jako rzeczywistość, coś takiego sprawdza się w innych miejscach, trochę pracy w przenoszeniu bezwartościowego spamu by było ale odejście od Onet D24 jest konieczne. Musimy też pamiętać, że prowokacja nie zawsze jest widoczna, a może być nią zwykłe kłamstwo, błędna czy tylko niewłaściwie podana informacja, a nawet zwykła przestrzeń czasowa tej informacji nie mieszcząca się w granicach realiów zdrowego rozsądku..

·
Registered
3,233 Posts
Dostałeś briga za zgłoszenie pisania bzdur do moderatorów? Pokaż tego posta!
Nie, dostałem briga... za swój post(słusznie.. ale piszący bzdury na które tak odpowiedziałem tez powinien dostać) ja już dawno nie zgłaszam postów innych osób.

·
Registered
3,233 Posts
To skoro napisałeś inwektywy to czego się spodziewałeś? Podobną sytuację mamy w wątku militarnym. Robicie awantury, zamiast w zarodku zamknąć niepotrzebne dyskusje.
To sprawa zamknięta i podana jako przykład, ja zawiniłem w tamtym wątku, w militarnym RWR nie zawinił, nie zawiniły też osoby nawołujące do rozsadku i zawiniły inne osoby i skarżący się na obstrukcję, wg mnie watek Hyde Park dla rakiet kosmicznych ;) polskiej produkcji jest potrzebny, bo nie ogarnie się wątku obecnego, mam co nieco przygotowane w dawnym stylu PS-mana RWR, czy Militarysty, Markoza ale tak naprawdę nie ma sensu tego nawet publikować.

·
Registered
3,233 Posts
jurek5551, Ronald W. Reagan - po 3 dni bana za gównoburze w wątku militarnym.
Niestety nie da się sprawić, żeby dopisek w tytule (wycieczki osobiste = ban) się wyświetlał na czerwono...
Prośba o jakiś dopisek odnośnie fantastyki, np tylko zaistniałe fakty/ decyzje, zakaz cytowania i komentowania danych z twittera/fb, bo użytkownicy zaczęli latać w kosmos, nie wiem może trzeba jakieś czasowe restrykcje, ograniczenie na 300+ wprowadzić, bo wątek się zarżnie...

·
Registered
3,233 Posts
Jak widać urażony przedstawiciel władzy znowu nadaje i próbuje szkalować fakty ba kwestionuje same wypowiedzi ministrów czyli zapowiedziany kredyt, jak dla mnie powinien być ban dla br2048 na stałe choćby za sam brak merytorycznych postów na forum no i za pilnowanie przekazu propartyjnego, choćby się nie zgadzał z faktami głoszonymi przez czynniki rządowe.

·
Registered
3,233 Posts
Przepraszam, że się wtrącę, ale zaprawdę ciekawe jest to, że osoba, która na wątku chwali zakupy obecnej władzy, jednocześnie twierdzi, że Wy dla niej pracujecie. :)
Tobie chyba coś się pomyliło albo nie czytasz dokładnie postów, przecież RWR dostał bana teraz za dyskusję z modami bo faktycznie nie ma żadnych informacji co za co ile i kto, ja np rok temu miałem coś bardzo długiego za ... najprawdopodobniej umieszczanie rysunków projektów pewnego kontraktu drogowego realizowanego przez GDDKiA z włączeniem w drogi lokalne i mod nie wiadomo kto( bo nie było informacji) uznał, że to nie w temacie, a ten łącznik należał do kontraktu GDDKiA( chwilowo został wycięty) ale to jest nadal ten sam temat i kiedyś wcześniej czy później się tak zamknie( życie dopisała więcej i częściowo aneksem przynajmniej cześć jest już obecnie w budowie) i mod sobie powinien dać bana za nieznajomość tematu......albo przynajmniej przeprosić oficjalnie w tamtym wątku.... Co do RWR to bym się nie napinał bo obecne skargi były właśnie od osób bezwarunkowo popierających zakup Abramsów, a RWR krytykował sposób zakupu właśnie tych czołgów, nie wiem czy Ty popierasz tak bezwarunkowo ten zakup bo wydawało mi się ze stanowiska RWR, militarysty i innych w tym temacie były całkiem zbieżne, a ja np dostałem teraz ban nie wiadomo na jak długo może na stałe w WM za odpowiedź i krytykę trolla władzy(chyba Marek.... ileś tam) który wyjechał z idiotyzmami na @militarysta i przy tym złamał kilka punktów regulaminu forum w tym np użył prawdziwego nazwiska militarysty... podważył kompetencje, wykształcenie i doświadczenie, a nie nie widzę żeby dostał bana całkowitego. Wiem że dla was to dziwne ale tak RWR właśnie nie podobał się ten zakup czołgów...

·
Registered
3,233 Posts
Proponuje zrobienie porządku z polityką i prowokacjami propagowaną przez jedna osobę w wątku militarnym.... tą samą co zawsze jakiś tam polityczny Marek nie mający ani jednego merytorycznego posta od kilkunastu lat.. teraz dołączyły kolejne osoby... zaraz będzie ban dla mnie za próby prostowania bzdur.

·
Registered
3,233 Posts
no tak jakby są pionkami w grze Łukaszenki, ergo świadomie lub nieświadomie są jego agenturą i realizatorami powierzonych przez "górę" zadań.
Oj chyba definicja agenta jest sporo inna i mocno odmienna od tego co napisałeś... ale rozumiem antysemityzm wyssaliśmy z mlekiem i oni tez byli agentami to nawet się całkiem zgadza bo witali sowietów w 1939 roku kwiatami.. teraz jak widać można to rozciągnąć na każdego kto nam nie pasuje, a że nikt nam nie pasuje to nawet Biden jest agentem itp . Dobrych kilka tysięcy agentów w Niemczech jest się czego bać, niedługo opanują wszystkie dziedziny życia i armię..... ponowie pytanie czy wszyscy zdrowi czy aż tak Covid uderzył...

·
Registered
3,233 Posts
Straszne pieniactwo uprawiasz. Masz ode mnie tydzień wolnego od wątku białoruskiego.
Nie wiem czy pieniactwo, to raczej wyłącznie mocno refleksyjny sarkazm i wskazywanie braku logiki u piszących, czy podstawowych błędów w rozumowaniu, lub zadawanie trudnych pytań na, które nikt nie potrafi lub nie chce odpowiedzieć, wcześniej tylko wątek czytałem, ale ile można, a jak się zaczęło zabijanie i nazwanie biednych często oszukanych ludzi agentami(czasy PRL sie przypomniały tam tez wszyscy inni byli agentami) to już historia się przypomina, wiec to nie ja jestem pieniaczem to tam w tych tekstach rzeczy dzieją się straszne i pokazują też jakimi strasznymi ludźmi w rzeczywistości jesteśmy....
W sumie dzięki za uwolnienie, ale mojego spokoju ducha i samopoczucia to nie poprawi, a watek stanie się już totalnie hardnarodowy i nawet nikt nie zaoponuje, będzie już samo lizanie ..... Wczoraj gość za proponowanie strzelania w kilku postach, dostał dwa tygodnie, ja za wskazywanie zwykłych błędów u piszących i naśmiewanie się z nich(teloportujące się autobusy z migranatami itp) też jestem wykluczony. Myślę, że to jednak nie mnie trzeba uzdrawiać, nie ja jestem problemem dla wątku, a zdecydowanie inne osoby...

·
Registered
3,233 Posts
Razparuk to był rak tego forum, dziwię się, że dopiero poleciał razem z tonim.
Nie to nie był rak, o nikim tak nie można napisać, Rozparuk niemal zawsze pisał sarkastycznie, wiec nie wszyscy łapali, na całkowitego bana nie zasługuje(zresztą czy Toni zasługiwał?), ale trzeba pamiętać obecną sytuację miał bana, który na prośbę innych został skrócony, po czym następnego dnia zarobił kolejnego....

·
Registered
3,233 Posts
Ogólnie prosta sprawa....... forum jest kanadyjskie, oni akceptują ludzi, adminów i modów no i zawsze mają rację!! Tylko dziwię się, że prawdziwy obecny ściek czyli forum, wątek białoruski nie został czasowo zamknięty i mocno wątpliwe moralnie i nie tylko, treści świadczące bardzo negatywnie o Polakach idą w świat.

·
Registered
3,233 Posts
@625 Zbanowałeś dako w wątku białoruskim na kilka dni argumentując, że Polska nie uznaje kurdyjską PKK za organizacje terrorystyczną. Uznaje, Unia Europejska uznaje.

Pewności, że nadal tak jest ja nie mam USA np dostarczała im oficjalnie broń i wojska były traktowane jako sojusznicze. Wpisy były na wyraźne żądanie Turcji., a każdym przypadku sądy podważały wpisanie PKK na listę i cały czas EU się przepycha z sądami(z linku wyżej zostało podważone i uznane za nie byłe przez sąd, dotyczyło okresu do 2017 roku) obecnie ponownie sprawa jest w sądzie, problem z uznaniem lub nie jest też we Francji i WB. Dodatkowo..

Wiki wymienia obecnie tak.
The following other countries and organizations have listed or otherwise labelled the PKK in an official capacity as a terrorist organization:
Australia,[183][184] Austria,[185] Azerbaijan,[186] Canada,[187] Czech Republic,[188] Iran,[189] Japan,[190] Kazakhstan,[191] Kyrgyzstan,[192] New Zealand,[193] Spain,[194] Syria.[155]

·
Registered
3,233 Posts
Wróciłeś do wątku białoruskiego i znowu robisz to samo. Rozwalasz wątek wyzywając dyskutantów od pisowskich trolli. To nie jest PHP.
Tym razem dwa tygodnie przerwy.
Przy okazji @Marek_101 tydzień przerwy za zaczepki personalne
Nie było z moje strony żadnych, absolutnie żadnych zaczepek personalnych po za tą skierowana w odpowiedzi na kłamstwa Marka( który jak wiadomo nie od dziś jest takim trollem ), który w sumie jest tylko od prowokowania we wszystkich wątkach a wszystkie posty były merytoryczne i wskazywały na błędy w rozumowaniu i logice, forum nie jest od tego aby lizać się pot.. i mieć identyczne poglądy, wiec tym razem uważam, ze jest to niesprawiedliwe, zwłaszcza ze to wobec mnie były zaczepki , które zbywałem, jak ta w której histerycznie zostałem oskarżony że napisałem iż jesteśmy mordercami co oczywiście nie miało miejsca nigdy.. Nie da się ukryć ze racjonalne poglądy i moja rusofobia nie podoba się w wielu watkach, części osób.. i powielają jakieś idiotyzmy i kłamstwa, przypisują mi rzeczy, których nigdy nie napisałem i inne poglądy( nawet taki przeglad swoich postów wysłałem aminowi) jak jeden z kolegów w Wątku Militarnym, wiec Tu protestuję nikogo istotnego( Marek nie jest istotną częścią forum prowokuje mimo ze ma mnie w zablokowanych podobno i nie powinien się moją osobą interesować) i piszącego normalne posty nie nazwałem trollem, posty wątku białoruskim były rzeczowe odnoszące się do konkretnych sytuacji i pokazujące inny punkt widzenia niekoniecznie zgodny z narracją oficjalną..
Post który przypomniałeś był napisany 10 dni temu i już odbyłem za to karę..
Tak wygląda obraźliwy post kolegi wobec mnie... i on dostał 7 dni nizej moja anonimowa w sumie odpowiedź

1 - 20 of 21 Posts