Skyscraper City Forum banner
20001 - 20020 of 20034 Posts

·
WUNGIEL
Knowledge Brings Fear
5,919 Posts
Skrajna prawica nie ma jakichś specjalnych praw tylko dlatego że jest drugą stroną w stosunku do normalnych ludzi.
Gdzie jest definicja ram określających czym są "normalni ludzie"?
Czy gdzieś w regulaminie Forum?

Co z @Razparuk?

·
Registered
6,488 Posts
A w czym lepsza jest skrajna lewica równie daleko oddalona od normalnych ludzi?
Bo chyba większość się zgodzi że traktowani są "nieco" inaczej.
Nie kojarzę tutaj przedstawicieli skrajnej lewicy. Przedstawicieli skrajnej prawicy jest na pęczki.

·
Administrator
38,098 Posts
Gdzie jest definicja ram określających czym są "normalni ludzie"?
Czy gdzieś w regulaminie Forum?

Co z @Razparuk?
Na forum zabroniony jest rasizm i antysemityzm.

·
Registered
3,031 Posts
@625 Zbanowałeś dako w wątku białoruskim na kilka dni argumentując, że Polska nie uznaje kurdyjską PKK za organizacje terrorystyczną. Uznaje, Unia Europejska uznaje.

Pewności, że nadal tak jest ja nie mam USA np dostarczała im oficjalnie broń i wojska były traktowane jako sojusznicze. Wpisy były na wyraźne żądanie Turcji., a każdym przypadku sądy podważały wpisanie PKK na listę i cały czas EU się przepycha z sądami(z linku wyżej zostało podważone i uznane za nie byłe przez sąd, dotyczyło okresu do 2017 roku) obecnie ponownie sprawa jest w sądzie, problem z uznaniem lub nie jest też we Francji i WB. Dodatkowo..

Wiki wymienia obecnie tak.
The following other countries and organizations have listed or otherwise labelled the PKK in an official capacity as a terrorist organization:
Australia,[183][184] Austria,[185] Azerbaijan,[186] Canada,[187] Czech Republic,[188] Iran,[189] Japan,[190] Kazakhstan,[191] Kyrgyzstan,[192] New Zealand,[193] Spain,[194] Syria.[155]

·
Administrator
38,098 Posts
Pewności że nadal tak jest ja nie mam USA np dostarczała im oficjalnie broń i wojska były traktowane jako sojusznicze Wiki wymienia obecnie tak..

The following other countries and organizations have listed or otherwise labelled the PKK in an official capacity as a terrorist organization:
Australia,[183][184] Austria,[185] Azerbaijan,[186] Canada,[187] Czech Republic,[188] Iran,[189] Japan,[190] Kazakhstan,[191] Kyrgyzstan,[192] New Zealand,[193] Spain,[194] Syria.[155]
Odbanowałem dako, ze względu na wątpliwości. Ale zwracam uwagę na to, co pisze powyżej @kryst

·
Registered
5,391 Posts
Znam te wątpliwości i słyszałem o przepychankach. Niemniej nasza przepychanka była o to, czy Polska uznała PKK i formacje pomocnicze za org terrorystyczne, a no uznała i jest to fakt zapisany złotymi zgłoskami w żurnalu Unii Europejskiej, a zatem i Polski (miejmy nadzieje, że jak najdłuzej).

·
Registered
684 Posts
Skrajna prawica nie ma jakichś specjalnych praw tylko dlatego że jest drugą stroną w stosunku do normalnych ludzi.
My - normalni, oni - skrajna prawica. Nie dało się lepiej zobrazować tego, o czym pisałem w poprzednim poście.
Po raz ostatni, bo z każdym kolejnym postem miecz Damoklesa, tzn. "zaśmiecanie księgi" wisi nade mną coraz niżej: w zacytowanych i usuniętych przez Ciebie postach Razparuka nie ma antysemityzmu.

·
WUNGIEL
Knowledge Brings Fear
5,919 Posts
Po raz ostatni, bo z każdym kolejnym postem miecz Damoklesa, tzn. "zaśmiecanie księgi" wisi nade mną coraz niżej: w zacytowanych i usuniętych przez Ciebie postach Razparuka nie ma antysemityzmu.
Prosze o udowodnienie tezy że @Razparuk jest Antysemitą albo o niezwłoczne jego odbanowanie.
2 tygodnie minęło, to powinno wystarczyć za napisanie słowa "żyd" z małej litery w kontekście pejoratywnym. Antysemityzmu tam nie było.

·
Registered
2,916 Posts
za napisanie słowa "żyd" z małej litery w kontekście pejoratywnym. Antysemityzmu tam nie było.
Ale napisanie słowa "żyd" w kontekście pejoratywnym to właśnie czysty, podstawowy antysemityzm :D
Rozumiem, że tam gdzie Żydów-sąsiadów palono w stodołach, takie "drobnostki" jak powyższe uchodzą za jakąś normę nie wartą uwagi. Ale kurła, przenoszenie standardów z północno-wschodniego Mazowsza na całe forum to jakieś totalne oderwanie od rzeczywistości.

·
Administrator
38,098 Posts
Prosze o udowodnienie tezy że @Razparuk jest Antysemitą albo o niezwłoczne jego odbanowanie.
2 tygodnie minęło, to powinno wystarczyć za napisanie słowa "żyd" z małej litery w kontekście pejoratywnym. Antysemityzmu tam nie było.
Nie ma dowodów na to, aby Korwin wiedział, co mówił Mikke. Ani aby wrzucane przez Razparuka filmy z wypowiedziami Brauna o żydach były antysemickie.

·
Administrator
38,098 Posts
A jak piszemy Polak czy protestant w kontekście pejoratywnym to co jest?
Jeśli Niemiec napisze Polacke. Jesteś Niemcem?

·
Registered
2,916 Posts
Niexwiem w jakim swiecie żyjesz, ale ja się nie spotkałem w Polsce z pejoratywnym znaczeniem Polaka (pisanego dużą literą) czy protestanta. "Polaczek", ok. Ale w ogóle "protestant", WTF? Jakie są pejoratywnym znaczenia?
Niemniej zapewne chodzi Ci o nienawiść na tle narodowościowym lub religijnym.

Przy czym ważny jest i kontekst i osoba wypowiadająca. Tak jak stereotypowy mieszkaniec nowojorskiego Harlemu zwracając się do swojego kolegi słowem na N nie dopuszcza się rasizmu, tak Polak mówiący o innym "Polaczek" nie dopuszcza się zachowania nienawistnego na tle narodowościowym. To zwykła autokrytyka. Tak, mówiąc o sobie można sobie pozwolić na więcej niż wobec innych.

20001 - 20020 of 20034 Posts