SkyscraperCity Forum banner
20021 - 20040 of 20218 Posts

·
Registered
7,954 Posts
Są bany za pisanie z małej litery? :D
Mocium panie... wziąć w sposobie,
Jako ufność ku osobie...
Mocium panie waszmość pana;
Która, lubo mało znana...
Która, lubo mało znana...
pokazując palcem
Cóż to jest?
DYNDALSKI
podnosząc się
Źyd, jaśnie panie.
Lecz w literę go przerobię.
CZEŚNIK
Jak mi jeszcze kropla skapie,
To cię trzepnę tak po łapie,
Aż proformę wspomnisz sobie. -

·
Moderator
18,043 Posts
Nie wiem czy pieniactwo, to raczej wyłącznie mocno refleksyjny sarkazm i wskazywanie braku logiki u piszących, czy podstawowych błędów w rozumowaniu,
Wróciłeś do wątku białoruskiego i znowu robisz to samo. Rozwalasz wątek wyzywając dyskutantów od pisowskich trolli. To nie jest PHP.
Tym razem dwa tygodnie przerwy.
Przy okazji @Marek_101 tydzień przerwy za zaczepki personalne

·
Registered
3,323 Posts
Wróciłeś do wątku białoruskiego i znowu robisz to samo. Rozwalasz wątek wyzywając dyskutantów od pisowskich trolli. To nie jest PHP.
Tym razem dwa tygodnie przerwy.
Przy okazji @Marek_101 tydzień przerwy za zaczepki personalne
Nie było z moje strony żadnych, absolutnie żadnych zaczepek personalnych po za tą skierowana w odpowiedzi na kłamstwa Marka( który jak wiadomo nie od dziś jest takim trollem ), który w sumie jest tylko od prowokowania we wszystkich wątkach a wszystkie posty były merytoryczne i wskazywały na błędy w rozumowaniu i logice, forum nie jest od tego aby lizać się pot.. i mieć identyczne poglądy, wiec tym razem uważam, ze jest to niesprawiedliwe, zwłaszcza ze to wobec mnie były zaczepki , które zbywałem, jak ta w której histerycznie zostałem oskarżony że napisałem iż jesteśmy mordercami co oczywiście nie miało miejsca nigdy.. Nie da się ukryć ze racjonalne poglądy i moja rusofobia nie podoba się w wielu watkach, części osób.. i powielają jakieś idiotyzmy i kłamstwa, przypisują mi rzeczy, których nigdy nie napisałem i inne poglądy( nawet taki przeglad swoich postów wysłałem aminowi) jak jeden z kolegów w Wątku Militarnym, wiec Tu protestuję nikogo istotnego( Marek nie jest istotną częścią forum prowokuje mimo ze ma mnie w zablokowanych podobno i nie powinien się moją osobą interesować) i piszącego normalne posty nie nazwałem trollem, posty wątku białoruskim były rzeczowe odnoszące się do konkretnych sytuacji i pokazujące inny punkt widzenia niekoniecznie zgodny z narracją oficjalną..
Post który przypomniałeś był napisany 10 dni temu i już odbyłem za to karę..
Tak wygląda obraźliwy post kolegi wobec mnie... i on dostał 7 dni nizej moja anonimowa w sumie odpowiedź

·
Registered
566 Posts
Nie było z moje strony żadnych, absolutnie żadnych zaczepek personalnych po za tą skierowana w odpowiedzi na kłamstwa Marka( który jak wiadomo nie od dziś jest takim trollem ), który w sumie jest tylko od prowokowania we wszystkich wątkach a wszystkie posty były merytoryczne i wskazywały na błędy w rozumowaniu i logice, forum nie jest od tego aby lizać się pot.. i mieć identyczne poglądy, wiec tym razem uważam, ze jest to niesprawiedliwe, zwłaszcza ze to wobec mnie były zaczepki , które zbywałem, jak ta w której histerycznie zostałem oskarżony że napisałem iż jesteśmy mordercami co oczywiście nie miało miejsca nigdy.. Nie da się ukryć ze racjonalne poglądy i moja rusofobia nie podoba się w wielu watkach, części osób.. i powielają jakieś idiotyzmy i kłamstwa, przypisują mi rzeczy, których nigdy nie napisałem i inne poglądy( nawet taki przeglad swoich postów wysłałem aminowi) jak jeden z kolegów w Wątku Militarnym, wiec Tu protestuję nikogo istotnego( Marek nie jest istotną częścią forum ..
@kryst, z całym szacunkiem ale takie formy i metody dyskusji to przecież nie jednostkowy przypadek i nie tylko wątek białoruski i cały szereg forumowiczów..
Raczej chyba jednooka moderacja myli ci się z racjonalnymi poglądami (któż nie ma takiego przekonania?!) a cierpi kultura dyskusji na forum

·
Registered
3,323 Posts
@kryst, z całym szacunkiem ale takie formy i metody dyskusji to przecież nie jednostkowy przypadek i nie tylko wątek białoruski i cały szereg forumowiczów..
Raczej chyba jednooka moderacja myli ci się z racjonalnymi poglądami (któż nie ma takiego przekonania?!) a cierpi kultura dyskusji na forum
Odpowiem choc nie muszę, dosłownie 10 minut może wcześniej przed postem Marka napisałem o postawieniu Łukaszenki przed sąd i co Marek napisał?? masz na zdjęciu.. przecież to jest prowokacja, to absurdalne kłamstwo, i to kolejna z resztą na poprzednie nie reagowałem, żeby było ciekawiej dzień wcześniej inny kolego zrobił to samo w innym wątku napisał kłamstwo o mnie pod swoim postem. Wiem ze forum jest monitorowane wiec co przypadek nie sądzę.. przypadki nie istnieją w takim przypadku nazwanie takiej osoby która w forum praktycznie nie ma dorobku poza prowokowanie( bo to chodzi o cały szereg osób część ma podpisaną w stopce, części nie) trollem jest oczywiste.. Prawda jest taka że jak mnie zablokował nie powinno go obchodzić ani interesować moje istnienie ...

·
Moderator
18,043 Posts
@BSG 2 tygodnie przerwy na wątek białoruski
@nikmin tydzień przerwy na wątek białoruski
za dyskusję o liczbie prenumeratorów Gazety Wyborczej...

(BSG tydzień więcej bo to recydywa)

PS
Jeszcze @utumno tydzień za jakieś śmieciowe posty o Gazecie Wyborczej

·
Registered
Kraków
14,390 Posts
co to znaczy "celowo" a ja napisałem celowo dostając miesiąc bana?

zresztą niech oceni admin/moderator a nie postronne osoby co ktoś inny miał na myśli i czy napisał celowo czy nie

·
Registered
Kraków
14,390 Posts
a tak w ogóle to nie rozumiem, po co postronne osoby włączają się w dyskusję i tłumaczenie co ktoś inny miał na myśli
dowolna sprawa powinna być rozstrzygana przez moderację i toczyć się pomiędzy ewentualnie winnym oraz zgłaszającym
i wyjaśniona przez moda czy zgłoszenie jest zasadne czy nie i dlaczego żeby na przyszłość było wiadomo co wolno czego nie
a wszelkie wtrącanie się w dyskusję osób postronnych nie powinny mieć miejsca

·
Administrator
38,673 Posts

·
Administrator
38,673 Posts
Masz wrzucone wyżej: szczepionki powodują u niektórych osób zapelenie mięśnia sercowego. Jest to niebezpieczne.

Nie ma dowodów na to (u dzieci poniżej 12 roku życia), aby korzyści z przyjęcia dawki były większe niż to ryzyko.

To tak jakbym oferował ci lekarstwo na covid, które powoduje zakrzep krwi, a nie wiadomo czy leczy covid. Przyjąłbyś je?

Dlatego do dzisiaj stanowisko naukowców na wyspach jest jasna: nie powinno się szczepić dzieci poniżej 12 roku życia.

No, chyba że oni też są foliarzami... Albo świadomie próbują uśmiercić dzieci wirusem...
Miesiąc za antyszczepionkowe bzdury że szczepionki zabijają dzieci. Dowód:
Myocarditis and pericarditis following COVID-19 vaccines (for clinicians) - Oct. 8, 2021 (alberta.ca)

• Like
Reactions: darols and Czapka

·
¡La Ley y la Justicia!
Fiat 126p
5,955 Posts
Odezwał się po swojemu światowiec z Warszawy, bo święty elektryczny autobus kopcił ze spalinowego ogrzewania akurat w Katowicach:

Albo w Katowicach wszystko musi syfić, nawet elektryki XD Aż dziw, że koksownikiem nie ogrzewają.

·
Registered
312 Posts
Kurła, usuniesz post - źle. Zostawisz, aby pokazać za co ktoś oberwała banana - to pierdyliard razy raportują, by usunąć. No, nie dogodzisz.
To zrezygnuj.
Moderator nie ma obowiązku się tłumaczyć przed tłumem co zrobił i dlaczego. Ba, im bardziej tłumaczy, tym gorzej dla moderatora. Dlaczego? Bo zawsze kogoś nie zadowoli swoją decyzją. Najlepiej robić swoje i się nie tłumaczyć ogółowi. Delikwent ma wiedzieć i moderatorzy i administratorzy mają wiedzieć. Zresztą wszystko jest w logach forum, kto, co i kiedy wymoderował i przeważnie administratorzy mają do nich dostęp i jak coś nie tegeś mogą zadziałać.

To, że tutaj istnieje coś takiego jak ta księga, to naprawdę jest ewenement na skalę światową. Nie spotkałem się z taką praktyką poza tym forum. Ma to swoje plusy, ze wiadomo jakiego usera nie zobaczymy, ale i minusy że się moderator/administrator tłumaczy. Sam wiem to po sobie. Kiedyś chciałem być "ludzki" i tłumaczyłem się z podjętych działań, w efekcie parę osób wsiadło mi na głowę i przyznam się, że tylko czekałem aż ktoś złamie regulamin. Nie złamali, ale ja zmieniłem podejście i dobrze, bo funkcja moderatora jest bardzo niewdzięczna i obciążająca psychicznie i czasochłonna.
To tak jakby uznać, że:
Sędziowie nie powinni mieć obowiązku pisania uzasadnień wyroków.
Ale normalni dyskutanci nie mają dostępu.
To z niej zrezygnuj.

Pewnie moderatorzy wykorzystają ten wpis jako pretekst do kolejnego bana (może wieczystego?), ale tym wystawią samym sobie świadectwo... Chcę mianowicie zapytać, kiedy najbliższe wybory na moderatorów i czy jest jakiś tryb odwołania moderatora w trakcie kadencji? Ponadto, proponuję wprowadzenie drogi odwoławczej dla zbanowanych.

·
Registered
11,314 Posts
Rozwiazaniem bylaby ksiega zbanowanych i zbrigowanych, bez mozliwosci dyskusji.

Suche info, mod/admin banuje czy briguje to info tam, z pominieciem spamerow, bo i po co.

Ewentualne zale w ksiegach juz istniejacych albo nowa ksiega odwolan i obrony zbanowanych ucisnionych

·
Moderator
29,428 Posts
To zrezygnuj.

To tak jakby uznać, że:
Sędziowie nie powinni mieć obowiązku pisania uzasadnień wyroków.
Ale normalni dyskutanci nie mają dostępu.
To z niej zrezygnuj.

Pewnie moderatorzy wykorzystają ten wpis jako pretekst do kolejnego bana (może wieczystego?), ale tym wystawią samym sobie świadectwo... Chcę mianowicie zapytać, kiedy najbliższe wybory na moderatorów i czy jest jakiś tryb odwołania moderatora w trakcie kadencji? Ponadto, proponuję wprowadzenie drogi odwoławczej dla zbanowanych.
Nie podoba się tu?
To zrezygnuj. 🙃

20021 - 20040 of 20218 Posts