SkyscraperCity banner

41 - 60 of 18372 Posts

·
fanatyczny antykibic
3,891 Posts
^^ Mi wystarczył Jego pierwszy antysemicki post, żeby wiedzieć, że to Pietras. Tak czy siak nie mam zamiaru sobie nim więcej zawracać głowy. Szkoda czasu...

·
Registered
2,629 Posts
^^ ale o co chodzi?
prowokujesz durnymi postami a pozniej oburzasz sie ze ktos skomentowal Twoje wypociny?
Po pierwsze obowiązuje kultura niezależnie od rozmówcy. Po drugie czym prowokuje? Tym, że porównuje dane na temat inwestycji w przemyśle i budownictwie? Co tu takiego prowokacyjnego jest? Chyba to, że Włocławek ma lepszy wynik i w tym cały sęk.

·
My city has my heart
284 Posts

·
My city has my heart
284 Posts
przewrazliwieni jestescie chlopcy
Pewnie i jestem, po prostu nie moje klimaty...

Może jak się tu jakaś doopa zarejestruje, to będzie sobie mogła z karkiem 'na poziomie' pogawędzić:nuts:

·
Homo Skyscraperus
22,177 Posts

·
Moderator
22,240 Posts
Ja wiem, że Zamachowiec sobie teraz żartuje, ale czy Wy nie przesadzacie? Za byle co od razu bana. Trzeba umieć odróżnic Pietrasów od kogoś, kto się zapędził w dyskusji.
Tu wystarczy wykasowanie/edycja postu i ostrzeżenie, maksymalnie brig.

Tak samo najchętniej zagryźlibyście Przystojniaka, bo ma inne zdanie na temat budowy S5. Trzeba wymagać jakiejś kultury (bo tego mu w jednym z postów zabrakło), ale nie od razu banować za byle co.

·
Registered
578 Posts
Przyznam sie szczerze, ze chcialem napisać coś podobnego do tego co napisał a_weirdo. Ja sie powstrzymałem tylko dlatego, że wiedziałem jak by sie to skończyło drogi Zoncu.
Wnioskuje o uniewinnienie a_weirdo o pseudonimie "Wiadro".

41 - 60 of 18372 Posts