SkyscraperCity banner

18261 - 18280 of 18373 Posts

·
Eurotram
17,641 Posts
Odbanowałem Eurotrama, skoro nie ma uzasadnienia.
Tak po ludzku - dziękuję.
Jak też (tak po ludzku) dziękuję 625.

Szczególnie dziękuję Hipolitowi,który konsekwentnie nie pozwalał mnie zamieść pod dywan (czy w gorsze miejsce); dziękuję też innym,którzy drążyli (jak ps-man czy darols),a także tym którzy wymownie lajkowali "drążące" posty,zwiększając tym samym nacisk na udzielenie odpowiedzi.

Nie zmienia to faktu,że jakiś moderator (któremu zabrakło odwagi by uzasadnić decyzję na forum ogólnym) "przykroił" mnie na 5 dni (docelowo próbował na dwakroć dłużej); dodam,że moderator bez wątpienia polski (czego dowodzi jedyny ślad po nim w postaci jednego,jedynego wyrazu... zdecydowanie POLSKIEGO wyrazu). Co ciekawe,w nowej wersji znikła rubryka "Infractions",czyli nawet po odbanowaniu nie mogę sprawdzić komu to zawdzięczam (to tak informacyjnie; ps-man pewnie chętnie odnotuje tę różnicę między starą i nową wersją.
Tak więc dziękuję 625,dziękuję wszystkim którzy o mnie nie zapomnieli (z Hipolitem na czele),ale jakiś niesmak pozostał...

·
Administrator
39,055 Posts
Tak, niesmak pozostał. Po Twoim zachowaniu. Więc proponuję ograniczyć wylewanie żółci.

·
Registered
2 Posts
Ja w tej kwestii... dostałem kosę do 29.03.2020 (borkosiu). próbowałem się zalogować na swoje konto i nadal nie działa. Czy coś się wyjaśniło w tej sprawie? Zależy mi na odzyskaniu konta, bo prowadziłem je od 2007...

·
Administrator
39,055 Posts
Ja w tej kwestii... dostałem kosę do 29.03.2020 (borkosiu). próbowałem się zalogować na swoje konto i nadal nie działa. Czy coś się wyjaśniło w tej sprawie? Zależy mi na odzyskaniu konta, bo prowadziłem je od 2007...
^^
To muszą naprawić admini serwera. Poczekaj.

·
Wanna play?
2,177 Posts
@625 A nie ma ustawionej opcji automatycznego dawania permbanów po daniu kilku czasowych banów? Na XenForo OIDP są takie opcje.

·
Administrator
39,055 Posts
@625 A nie ma ustawionej opcji automatycznego dawania permbanów po daniu kilku czasowych banów? Na XenForo OIDP są takie opcje.
To błąd systemu.

·
Administrator
39,055 Posts

·
Super Expert
3,399 Posts
a to nie można coś skrócić/poprawić?
skoro Eurotrama dało sie z bana wyprowadzić, to Jasq'a nie można?

Jeśli "aż tak się wywaliło" - to rozumiem, że ktoś gdzieś (VS) zgłosił - i czekamy na akcję z ich strony?

·
Registered
2 Posts
Mogę wiedzieć co z moim kontem: "Konrad."?

Został mi zdjęty ban w niedzielę, ale od tamtego czasu nie moge przeglądać forum, ani czytać privów, przeglądać subskrybowanych tematów, bo za każdym razem mam błąd:

Oops! We ran into some problems.

You do not have permission to view this page or perform this action.

Czyściłem ciasteczka - nie pomogło.

·
Administrator
39,055 Posts
Mogę wiedzieć co z moim kontem: "Konrad."?

Został mi zdjęty ban w niedzielę, ale od tamtego czasu nie moge przeglądać forum, ani czytać privów, przeglądać subskrybowanych tematów, bo za każdym razem mam błąd:

Oops! We ran into some problems.

You do not have permission to view this page or perform this action.

Czyściłem ciasteczka - nie pomogło.
Ponawiam odpowiedź. Wywaliło system.
.

·
To ja!
5,147 Posts
W tych wątkach połowa postów jest bez znaczenia, siedze tutaj już nie pierwszy i nie piąty rok , tylko sporo dłużej, i przez ten czas zdążyłem zauważyć o jakich bzdurach ludzie tutaj piszą. A jeśli chodzi o zdjęcia, to nie pisz głupot, jestem zamiejscowy.
Mógłby ktoś z moderatorów warszawskich upomnieć czy coś? Ciągle spamuje nic nie wnoszącymi postami (ale tak totalnie, pusty bełkot) następnie ktoś go upomina on odpisuje że nie mieszka w Warszawie (więc może tworzyć spam?) i sytuacja się powtarza. A teraz już zmienia ton na jakieś dziwne passive-agressive...

·
Registered
2 Posts
witam, z tej strony 19dako20, dostałem 2 tyg kwarantanny (tak zaargumentował mod, nie walcze czy miał rację czy nie) za wpis w polskim wątku o Covidzie. Brig powinien zniknąć w okolicach 28 Marca, niestety dopiero teraz miałem chwilę aby się zalogować i niestety, ku mojemu zdziwieniu nadal siedzi banan na koncie.

·
Najmerytoryczniejszy
5,709 Posts
witam, z tej strony 19dako20, dostałem 2 tyg kwarantanny (tak zaargumentował mod, nie walcze czy miał rację czy nie) za wpis w polskim wątku o Covidzie. Brig powinien zniknąć w okolicach 28 Marca, niestety dopiero teraz miałem chwilę aby się zalogować i niestety, ku mojemu zdziwieniu nadal siedzi banan na koncie.
Jak mówił @625 problem był zgłoszony Kanadyjczykom, jednakże dalszego odzewu co z tym problemem, brak.

·
Registered
7,056 Posts
Skomentuję to tak: Kto się zgłosił w którymś z wątków międzynarodowych, najlepiej w tym wyżej wskazanym przeze mnie, ten dawno został odbanowany. W tym Jasq i Borkosiu, których ja tam zgłosiłem, wskutek czego UNIT-er przesłał sprawę dalej do VS. Owszem, rzecz nie została naprawiona, ale hokeiści są w stanie odbanować indywidualne konta, jeśli dostaną listę niesłusznie zbanowanych.

18261 - 18280 of 18373 Posts