SkyscraperCity banner

18381 - 18400 of 18467 Posts

·
Registered
57 Posts
I co teraz?

Pozdrawiam i dzięki Marek-101 za ten wpis. Jesteś jak Zawisza Czarny, albo nawet lepiej: jak sam Louis de Funes. Ja dostanę tydzień, a militarysta w końcu wyleci. A ty będziesz w wątku militarnym czytał o samolocikach i okręcikach.
jest takie przysłowie: nosił wilk razy kilka to ponieśli i wilka...

·
¡La Ley y la Justicia!
Fiat 126p
5,090 Posts
Majker jeździ wieswagenami w dizlu, więc do kategorii sprawnych samochodów się nie zalicza :troll:
Kiedyś dostałem zamiast niego briga, więc teraz z ostrożności nie odpowiadam na tę dziecinadę.

·
Registered
1,711 Posts

·
Tramwaj, pętla, zwrotnica
891 Posts
Co gorsza, ten człowiek - uważając mnie za etatowego lobbystę największej zbrojeniowej firmy na świecie (!!??!), uznał za stosowne ujawnić moje dane personalne. Pomylił się. Ale intencje były oczywiste. Uznał, że jest w stanie mnie zidentyfikować, bo mało kto mógł napisać to co napisałem o pewnych urządzeniach i będąc pewnym, ze mnie zidentyfikował uznał za stosowne używać na tym forum mojego nazwiska, imienia i miejsca zamieszkania. Intencją było zaszkodzenie prawdziwemu człowiekowi. Nie awatarowi ale człowiekowi mającemu pracę, biznesowe znajomości, rodzinę.
Czy zostało to sprawdzone? Byle Wiesiek może sobie tu wejść i doxxować użytkowników forum a moderacja nie reaguje?

·
Registered
5,106 Posts
Jak widzisz można nadal. Plan działa. Chętnych do posługiwania się kalką jest już tylu, że niczego nie mogę napisać swobodnie. Wystarczyło trochę bezkarnie porzucać gównem i poszło. Tak to właśnie działa w mediach.

A przecież znają mnie tu ludzie z Łodzi. Z częścią pracowałem, z innymi piłem piwo. Jestem tu jedenasty rok aktywnie.

Ale modzi mają to w dupie i można mnie bezkarnie od miesięcy wyzywać od amerykańskich lobbystów piszących za kasę. Byle troll może napisać o mnie co chce. Bezkarnie. I luzik.

Człowiek ma czasem dosyć po prostu tego gówniarstwa i tych leniwych moderatorów. Ogarnianie dyskusji w necie to jest coś więcej niż poszukiwanie wulgaryzmów. To jest subtelne zadanie, wymaga wysokich kwalifikacji i zaangażowania.

A wy pozwoliliście tu zrobić TVPis. Stosują te same metody. Równie skutecznie.

·
Registered
1,711 Posts
Nie ma żadnego wytłumaczenia na twoje skrajne chamstwo w stosunku do innych uczestników dyskusji.

Żadnego.

Robisz to nagminnie, tydzień w tydzień. Tyle że zwykle po godzince-dwóch edytujesz posty jak już ci co mieli być poobrażani odczytali przekaz.Tutaj po prostu nie zdążyłeś zrobić tego co zwykle robisz.
Markoz81 za coś takiego dostał bana na pół roku, choć on nie edytował wulgaryzmów pod adresem innych userów.

·
TANNED
4,372 Posts
Podbijam. Czy można wreszcie coś zrobić z tym użytkownikiem? Za to to powinien być przynajmniej kilkomiesięczny odpoczynek od forum.

Tylko taki, że jesteś kolejnym tępym kutafonem, którego dawno stąd powinni wywalić za takie teksty rodem z TVPis.
No ale nie ma moda, to sobie możecie bezkarnie stosować skurwiałe pisowskie metody i tutaj. Byle gnój to może teraz wejść i sugerować bezkarnie, komu chce i na co ma ochotę. Takie życie niestety. Bawmy się.

·
Registered
1,711 Posts
Czy zostało to sprawdzone? Byle Wiesiek może sobie tu wejść i doxxować użytkowników forum a moderacja nie reaguje?
O, i to jest bardzo dobre pytanie, ponieważ jeżeli się oburzasz o to to w listopadzie 2019 Ronald W. Reagan zaczął co drugi post pisać z imienia i nazwiska o mnie na forum oraz gdzie pracuje prywatnie (tj poza redakcjami specjalistycznymi jako analityk) co związku najmniejszego z dyskusją nie miało i parę innych rzeczy na dokładkę.
Oczywiście będąc fair - nie to żebym się krył jakoś specjalnie z tym kim pod nickiem "Militarysta" jestem (tj jako autor kilkudziesięciu analiz i publikacji), linkedin też jest aktualny zatem łatwo dodać 2 do 2 ALE akurat szczyt doxxowania + staranie się żeby to google możliwie szeroko poindeksowały to była robota RwR którą sobie coś 2 miechy uskuteczniał. Nawet w tym wątku są te numery robione - celowo.
To jak to jest zatem? Drzazga zła ale belki nie widać? :)

Oczywiście pomijam skrajne chamstwo RwR w stosunku do innych userów i traktowanie ich jak "śmieci". Mi też się kiedyś zdarzało rzucić mięsem -nie przeczę - ale po 2 tygodnaich odpoczynku od forum już tego od dłuższego czasu nie robię -co można sprawdzić. A RwR poniża i obraża innych userów nagminnie tyle że szybciutko to edytuje jak już poobrażani poczytali co o nich myśli. Był banik i się nie poprawiło, wręcz przeciwnie, za to doszło edytowanie wyzwisk po czasie.

·
Registered
5,106 Posts
Nie gramy kolego w tej samej lidze.

Ja jestem na forum od lat i to w wielu wątkach. także w wątku łódzkim. Wątki zewnętrzne zostały utworzone dla stałych użytkowników wątków lokalnych.

Ciebie i znacznej części piszących w wątku militarnym nie ma w żadnych wątkach lokalnych. Przyszliście zupełnie z zewnątrz, próbując się podłączyć do lokalnego wątku, który się stał arcyciekawy między innymi za sprawą tego co ja pisałem. Zanim przyszliście nie było żadnych problemów. Pojawiły się wraz z wami i z tym całym syfem jaki przynieśliście z innych militarnych forów. Tamte zresztą zniszczyliście lub zawłaszczyliście w ten sam sposób.

Kto nie pisze w watkach lokalnych i nie udziela się w działach architektonicznych i urbanistycznych nie powinien mieć prawa do korzystania z części dodatkowych forum. Wątki specjalistyczne powinny być otwarte tylko dla tych, którzy mają jakieś dokonania w wątkach lokalnych. Coś już wnieśli. Nie są zupełnie znikąd. Znają zasady gry i na forum trafili za sprawą budownictwa, urbanistyki i architektury.

To był kiedyś - i nadal powinien być, klub dla swojaków. Inne fora militarne istnieją - zdaje się, że je moderujesz nawet i stamtąd już powywalałeś kogo chciałeś. Forum urbanistyczne jest zaś tylko jedno.

Wracaj do siebie, robić biznesy i zachwalać swoje artykuły. To miejsce zostaw kumplom-amatorom z trzepaka. Tu się nie jest dla zarabiania kasy i reklamy. Za ciasno tu dla zawodowców, politykierów i niedoszłych ekspertów państwowych telewizji do spraw katastrofy smoleńskiej.

Zupełnie nie twoja bajka.

·
Registered
1,711 Posts
Super, a jak się to ma do meritum czyli tego że tak piszesz o innych ludziach?
[B][USER=542055]Ronald W. Reagan[/USER][/B] said:
Jeżeli to jest "twoja liga" to ja faktycznie nie chcę w niej być. Ale to nie ze mną jest problem i nie z wątkiem per se a z Tobą - ponieważ robisz z niego miejsce gdzie się nie wymienia poglądami w ramach pewnej umowy społecznej a ściek gdzie sobie user RwR wpada wyzywa ludzi od "tępych kutafonów" ale:
Nie gramy kolego w tej samej lidze.
Ja jestem na forum od lat i to w wielu wątkach. także w wątku łódzkim. (...)
zatem w sumie ok -c'nie? A z tydzień ktoś przeczyta że jest ujem a potem coś innego. Bo "jesteś na forum od lat".

Pytanie to moderatorów - serio tak to ma działać?

·
Wizzard
1,580 Posts
Jakiś czas temu myślałem, że mimo problemów jednak warto wątek militarny trzymać na forum, bo od czasu się człowiek czegoś ciekawego dowie. Zmieniłem zdanie.

·
Registered
35 Posts
Kto nie pisze w watkach lokalnych i nie udziela się w działach architektonicznych i urbanistycznych nie powinien mieć prawa do korzystania z części dodatkowych forum. Wątki specjalistyczne powinny być otwarte tylko dla tych, którzy mają jakieś dokonania w wątkach lokalnych. Coś już wnieśli. Nie są zupełnie znikąd. Znają zasady gry i na forum trafili za sprawą budownictwa, urbanistyki i architektury.

To był kiedyś - i nadal powinien być, klub dla swojaków. Inne fora militarne istnieją - zdaje się, że je moderujesz nawet i stamtąd już powywalałeś kogo chciałeś. Forum urbanistyczne jest zaś tylko jedno.

Wracaj do siebie, robić biznesy i zachwalać swoje artykuły. To miejsce zostaw kumplom-amatorom z trzepaka. Tu się nie jest dla zarabiania kasy i reklamy. Za ciasno tu dla zawodowców, politykierów i niedoszłych ekspertów państwowych telewizji do spraw katastrofy smoleńskiej.

Zupełnie nie twoja bajka.
kto nie myśli tak jak ja to wypad bo jest taki i owaki. To jest twoje forum że się tak szarogęsisz?

·
Registered
941 Posts
Jakiś czas temu myślałem, że mimo problemów jednak warto wątek militarny trzymać na forum, bo od czasu się człowiek czegoś ciekawego dowie. Zmieniłem zdanie.
Przesadzasz.
W wątku militarnym jesteś bombardowany wieloma ciekawymi informacjami, których należałoby szukać mozolnie w sieci. To nie wątek z ciekawostkami, to całkiem poważne źródło informacji, które dla wielu będzie czarną magią.

Mamy tutaj typowy konflikt dwóch osobowości z dużą wiedzą , który co jakiś czas się rozpala.
Gdyby pójść twoją drogą to można zamknąć połowę wątków na forum.
Problemem jest brak moderatora, który mógłby nieco temperować niektórych. A wszystko zaczęło się od głupkowatej zaczepki Delwina1 i to on powinien beknąć na dzień dobry. Militarysta tylko wykorzystał zbyt ostrą odpowiedź RWR, aby dowalić właśnie RWR.

·
Wizzard
1,580 Posts
Problemem jest brak moderatora, który mógłby nieco temperować niektórych.
Brak moderatora wynika z niechęci do nurkowania w szambie, a skoro moderatorzy są non-profit, to nie ma jak żadnego do tego przekonać. Więc wątek będzie bez moderatora, więc szambo będzie tym gęstsze i będzie bryzgać jak na obrazkach załączonych. Albo mod się znajdzie i wytrzyma, albo wątek out, tak ja to widzę.

·
Registered
941 Posts
Brak moderatora wynika z niechęci do nurkowania w szambie
Kompletnie nie zgadzam się z tym absurdalnym twierdzeniem. Jakaś alternatywna rzeczywistość.

Nie ma żadnego szamba, jest jeden z najpoczytniejszych wątków na forum, masa wyjątkowych informacji podawana przez grupę fachowców. Ten wątek to rzadkość w polskim internecie i warto go zachować.

A przede wszystkim dodać moderatora. Problem braku moda nie bierze się z urojonego szamba tylko z braku osoby moderującej, która ma do tego odpowiednią wiedzę. Taką ma tylko ps-man, a on nie chce.

18381 - 18400 of 18467 Posts