SkyscraperCity banner

18921 - 18940 of 18992 Posts

·
Registered
1,041 Posts
A warty bana jest zbiór innych wypowiedzi i całokształt, poniżej próbka.

Słowotok, który sprowadza się "jesteście głupi i ja wiem najlepiej".
Ale takich słów nie napisał. To Twoja interpretacja, a raczej nadinterpretacja.

Te wszystkie fragmenty wypowiedzi RWR są wyrwane z różnych dyskusji i należy je odnosić do tych różnych dyskusji i nie ma w nich nic specjalnie nagannego. Jako postronny obserwator uważam, że RWR ma często rację. Potrafi być irytujący (szczególnie dla ignorantów militarnych), ale na pewno nie przekracza norm.

EOT

·
Moderator
18,371 Posts
Ale takich słów nie napisał.
No cóż. Ale regulamin i tak złamał.

2. Na forum powinniśmy się nawzajem szanować. Niedopuszczalne jest obrażanie innych użytkowników, nie tylko w dosłownej, ale nawet w zawoalowanej formie. Nie należy stosować także argumentum ad personam. Dyskutować należy tak aby omawiać przedmiot dyskusji, zamiast opisywać innych współdyskutantów.

To Twoja interpretacja, a raczej nadinterpretacja.
Zapewniam, że nie tylko moja.

Te wszystkie fragmenty wypowiedzi RWR są wyrwane z różnych dyskusji i należy je odnosić do tych różnych dyskusji i nie ma w nich nic specjalnie nagannego. Jako postronny obserwator uważam, że RWR ma często rację. Potrafi być irytujący (szczególnie dla ignorantów militarnych), ale na pewno nie przekracza norm.
Ale ja nie wnikam kto ma rację. Może i ma. Niech tylko ją wyraża w taki sposób, żeby na niego nie leciały co chwila skargi.

za co Marcin wyrwał banana?
Za to samo, prowokowanie gównoburz w wątku militarnym

·
Autostradowy Leming
10,452 Posts

Na forum powinniśmy się nawzajem szanować. Niedopuszczalne jest obrażanie innych użytkowników, nie tylko w dosłownej, ale nawet w zawoalowanej formie. Nie należy stosować także argumentum ad personam. Dyskutować należy tak aby omawiać przedmiot dyskusji, zamiast opisywać innych współdyskutantów.
Czyli rozumiem, że kiedy jakiś user pisze np. "Białołęka to stan umysłu" to łamanie regulaminu i jakaś tam kara się należy, tak? W końcu w zawoalowany sposób obraża mieszkańców Białołęki (jest kilku-kilkunastu tutaj na forum, choćby Redzio). Dzięki, będę zgłaszał
:none17:

·
Registered
2,438 Posts
Czukcza wrócił

·
Registered
103 Posts
Ale takich słów nie napisał. To Twoja interpretacja, a raczej nadinterpretacja.

EOT
Wszystko jest wyrwane z dyskusji a Ty nie wiedzieć czemu grasz jakiegoś adwokata. Rzucanie na prawo i lewo o złodziejach w PGZ bez cienia dowodu też zapewne było wyrwane z dyskusji. A bana za to dostałem ja bo nie miałem limitu postów - cyrk na kółkach.

·
Registered
84 Posts

"Rozemocjonowane" oskarżenia pod adresem innego użytkownika

·
Registered
3,656 Posts

Zapewniam, że nie tylko moja.

Ale ja nie wnikam kto ma rację. Może i ma. Niech tylko ją wyraża w taki sposób, żeby na niego nie leciały co chwila skargi.

Za to samo, prowokowanie gównoburz w wątku militarnym
Ależ to jest absolutnie niesprawiedliwe i nieprawdziwe, prowokują właśnie Ci co publikują tam swoje fantazje, bzdury, czasem teorie z przed 20 lat, a czasem niemal wprost reklamę PGZ czy innej firmy, która do rzeczywistości ma się nijak, a nie Ci co próbują to prostować, w sumie wzywają do opamiętania i powrotu do rzeczywistości czy jak w tych wyrwanych fragmentach RWR, aby te osoby ignorować, ale jak to robić skoro wątek jest tym nagle zawalany przez nowych użytkowników(z upadłych forów)niczym w Onet.. Może trzeba zwrócić bardziej uwagę na adwersarzy zamieszczających wierutne bzdury czy skarżących, a nie na osoby, które wytykają błędy....
To podobnie jak z moim ostatnim brigiem gdzie zwyczajnie czytając bzdury użytkownika o tym, że Biden jest komunistą(lewakiem), nie wytrzymałem, bo praktykujący konserwatywny, a nawet wyjątkowo konserwatywny katolik, jak na polskie warunki z definicji komunistą nie może być i jakoś trzeba mocno na to zwrócić uwagę bo to zwyczajnie jest obraza wszelkiej wiedzy na poziomie podstawowym i ja dostaję briga, a ktoś kto głosi autentyczne herezje i kłamstwa może pisać dalej, a może też powinien być wykluczony za brak merytoryki, czy wystarczającej wiedzy do pisania na forum(czy dotyczącej konkretnego wątku), które powinno mieć przecież namiastkę elitarności, w całym tym syfie fejków, memów i powielanych kłamstw? Czy mój post o tym, że ktoś powinien się zastanowić nad swoim życiem, w formie oczywiście mało wybrednego żartu, ale tak to miało działać(cały zresztą w wątku USA nadal jest i kto chce może go przeczytać wcale się nie wstydzę..) powstałby kiedykolwiek gdyby nie napisane wcześniej prowokacyjne bzdury?? Czy posty RWR powstały by, gdyby nie stek kłamstw serwowanych na zimno? Te cytaty z postów, posty nie odnosiły się wcale do piszących, nie szukały adwersarzy, ale jeden jest np. do mnie, inny do Marcina, Mario itp, żebyśmy ignorowali wartość zerową informacji części użytkowników, nie dyskutowali bo się zwyczajnie nie da logicznymi argumentami i nikt ich nie przyjmie(przecież wiadomo, że nie raz spierałem się z RWR czy wytykałem błędy i jakoś nigdy nie czułem się obrażony bo tak nie było...), ale czy można oddać cały dorobek wątku militarnego forum lobby PGZ czy innych reklamodawców?? czy zwykłym bajkopisarzom i fantastom?? może trzeba im założyć nowy wątek?? np nazwany Hyde Park Watek Militarny jak jest wspaniale marzenia, dywagacje pożądane.... aby mogli sobie tam pisać, tworzyć treść, która z góry byłaby widoczna dla czytelników jako alternatywna, marzycielska historia, a nie jako rzeczywistość, coś takiego sprawdza się w innych miejscach, trochę pracy w przenoszeniu bezwartościowego spamu by było ale odejście od Onet D24 jest konieczne. Musimy też pamiętać, że prowokacja nie zawsze jest widoczna, a może być nią zwykłe kłamstwo, błędna czy tylko niewłaściwie podana informacja, a nawet zwykła przestrzeń czasowa tej informacji nie mieszcząca się w granicach realiów zdrowego rozsądku..

·
Administrator
39,480 Posts
To podobnie jak z moim ostatnim brigiem gdzie zwyczajnie czytając bzdury użytkownika o tym, że Biden jest komunistą, nie wytrzymałem, bo praktykujący konserwatywny, a nawet wyjątkowo konserwatywny katolik, jak na polskie warunki z definicji komunistą nie może być i jakoś trzeba mocno na to zwrócić uwagę bo to zwyczajnie jest obraza wszelkiej wiedzy na poziomie podstawowym, i ja dostaję briga, a ktoś kto głosi autentyczne herezje i kłamstwa może pisać dalej, a może też powinien być wykluczony za brak merytoryki, czy wystarczającej wiedzy do pisania na forum(czy dotyczącej konkretnego wątku), które powinno mieć przecież namiastkę elitarności, w całym tym syfie fejków, memów i powielanych kłamstw?
Dostałeś briga za zgłoszenie pisania bzdur do moderatorów? Pokaż tego posta!

·
Registered
3,656 Posts
Dostałeś briga za zgłoszenie pisania bzdur do moderatorów? Pokaż tego posta!
Nie, dostałem briga... za swój post(słusznie.. ale piszący bzdury na które tak odpowiedziałem tez powinien dostać) ja już dawno nie zgłaszam postów innych osób.

·
Administrator
39,480 Posts
Nie, dostałem briga... za swój post(słusznie.. ale piszący bzdury na które tak odpowiedziałem tez powinien dostać) ja już dawno nie zgłaszam postów innych osób.
To skoro napisałeś inwektywy to czego się spodziewałeś? Podobną sytuację mamy w wątku militarnym. Robicie awantury, zamiast w zarodku zamknąć niepotrzebne dyskusje.

·
Registered
3,656 Posts
To skoro napisałeś inwektywy to czego się spodziewałeś? Podobną sytuację mamy w wątku militarnym. Robicie awantury, zamiast w zarodku zamknąć niepotrzebne dyskusje.
To sprawa zamknięta i podana jako przykład, ja zawiniłem w tamtym wątku, w militarnym RWR nie zawinił, nie zawiniły też osoby nawołujące do rozsadku i zawiniły inne osoby i skarżący się na obstrukcję, wg mnie watek Hyde Park dla rakiet kosmicznych ;) polskiej produkcji jest potrzebny, bo nie ogarnie się wątku obecnego, mam co nieco przygotowane w dawnym stylu PS-mana RWR, czy Militarysty, Markoza ale tak naprawdę nie ma sensu tego nawet publikować.

·
Registered
1,041 Posts
W WB raczej nie mieli już wyjścia. Muszą próbować rozwalić te układy i układziki żeby myśleć o rozwoju. Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń. Oby w międzyczasie nikt nie miał wypadku ani wizyty seryjnego samobójcy...
Grzecznie zwróciłem uwagę w wątku militarnym (aby nie śmiecić księgi i i nie dawać żeru popcornowcom), że takie wpisy zaczynają "wyznaczać" jego nowy poziom. Nic to, że to brednie i jawnie kłócą się zasadami zawartymi w tytule wątku (teorie spiskowe=brig), mój post wyleciał a ten kwiatek nadal wisi.
Takie działanie już kieruje wątek w stronę Onetu.

·
Registered
990 Posts
Wątek militarny potrzebuje czasu. Doszło kilku ludzi, jest trochę chaosu. Dotrzecie się. Za dużo tylko skarżenia do moderacji i w samym wątku często o drobne.
Co do treści to fakt , że minimalnie poziom spadł , moim zdaniem głównie przez te mini wojenki. Generalnie "nowi" też maja często o czym sensownie pisać. Dajcie im szanse.

·
Moderator
13,278 Posts

·
Registered
9,068 Posts
@Tomeyk
Szkoda.
Czy nie dało się przenieść tych wpisów do wątku humorystycznego? Nasz Nawalny organizujący zamach sam na siebie. To bardzo trudne zadanie, biorąc pod uwagę ochronę naszego Nawalnego i fachowość naszych służb.

·
Registered
3,684 Posts
Szkoda, że tylko tydzień, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że toni w końcu zrobił "coming out" :cheers:

·
Administrator
39,480 Posts
Gdyby to było bardziej merytoryczne forum to ludzi takich powinien przywołać do porządku lub zwyczajnie posprzątać moderator, ale to jest niestety luźna grupa dyskusyjna więc siła rzeczy trafiają się użytkownicy na niższym poziomie merytorycznym i etycznym którzy chcą sobie poudowadniać który jest mądrzejszy i lepszy.
Widzę, że nie odpowiada Ci poziom tego forum. Nie będę trzymał Cię na nim w takim razie. Miesiąc na zastanowienie, czy chcesz tu wrócić.

• Like
Reactions: Beck's and Hipolit
18921 - 18940 of 18992 Posts