SkyscraperCity banner

18941 - 18960 of 18992 Posts

·
Ukryta Opcja Poznańska
1,299 Posts

·
¡La Ley y la Justicia!
Fiat 126p
6,563 Posts

·
Bolzga
2,848 Posts
Koledze chyba przyda się chwila na ochłonięcie.

·
Registered
3,656 Posts
jurek5551, Ronald W. Reagan - po 3 dni bana za gównoburze w wątku militarnym.
Niestety nie da się sprawić, żeby dopisek w tytule (wycieczki osobiste = ban) się wyświetlał na czerwono...
Prośba o jakiś dopisek odnośnie fantastyki, np tylko zaistniałe fakty/ decyzje, zakaz cytowania i komentowania danych z twittera/fb, bo użytkownicy zaczęli latać w kosmos, nie wiem może trzeba jakieś czasowe restrykcje, ograniczenie na 300+ wprowadzić, bo wątek się zarżnie...

·
Wizzard
2,754 Posts
Prawda to. Odloty w stylu tajwański łącznik firmy WB czy skalowanie wieży dla BWP do wieży dla czołgu (bo to to samo, tylko mniejsze) odbierają wątkowi smak życia.

• Like
Reactions: kryst

·
niemiły nieeuropejczyk
nieudacznik - symetrysta - ksenofob - ojkofob
5,945 Posts
jurek5551, Ronald W. Reagan - po 3 dni bana za gównoburze w wątku militarnym.
Niestety nie da się sprawić, żeby dopisek w tytule (wycieczki osobiste = ban) się wyświetlał na czerwono...
To chyba powinna być zasada wspólna dla wszystkich wątków, nie tylko dla tego jednego (przy czym wycieczki przeciwko mnie mi nie przeszkadzają, więc nie mam w tym osobistego interesu 🙂).

• Like
Reactions: notdot

·
Registered
Stan Trybunału
10,396 Posts
Z fizycznego punktu widzenia nie prędkość, tylko jej nagła zmiana...

A inna sprawa - po co się robi takie samochody, skoro prędkość jest zła? Zrobić wszystkim kaganiec na 90 km/h jak w ciężarówkach. Był byś szczęśliwy żyjąc w takim świecie?

Pieszego zabijesz jadąc nawet 40. Może to też jest prędkość niebezpieczna i powinna być zabroniona?

Z Twojego postu wieje taką pismaczą mową grozy:
,,nie powinieneś wsiadac za kółko bo jesteś zagrożeniem dla siebie i innych"(...) no jeszcze mi zabrakło słowa >>koronawirus<< i był by komplet. Boję się i już się nie odzywam...

,,A kto ma wypadek bo zapierdalał się sam prosił."(...) granicą rozwinięcia tej teorii jest już tylko ludzka wyobraźnia. Z domu nie wychodź bo prosisz się o wypadek...

Cały czas staram się walczyć ze stwierdzeniem, że jak jedziesz 40 to jesteś ok i nie ma opcji, że stwarzasz zagrożenie. Kiedyś było powszechne, że ,,pijak" (który wydmuchał 0,3 promila) zawsze winny zdarzenia, a teraz są winni ,,zapierdzielacze" i ,,wyprzedzacze". Kij że pani, która się malowała i gadała z psiapsiółką w trakcie jazdy zajechała mu drogę, bo zabrakło jej miejsca w głowie na uwagę na to jak i gdzie jedzie i do czego w trakcie jazdy jesteśmy zobligowana. Albo ta pani z Krakowa, której policjant kilka minut tłumaczył, że wyprzedzała na przejściu dla pieszych i i tak wydaje mi się, że jej nie przekonał.

Broni się lamerstwa i niekompetencji, a później jest zdziwienie, że się źle dzieje... że wypadki są...
Proszę o ukrócenie wygłaszania herezji przez użytkownika oraz zmotywowanie go do przestrzegania regulaminu forum.

·
Urodzony bydgoszczanin
3,519 Posts

ejnqofsc multikonto, do tego nawet się sam przyznaje. Dyskusja do wywalenia.

·
Leningreen
Ostblock
3,834 Posts
Głupkiem to ty jesteś cieciu. Przymusowe przesiedlenia, a demografia to dwie różne sprawy. Gówno mnie obchodzi kto tam przyjedzie dziure naprawiać.
Pierwszy raz mi się obił o oczy ten forumowicz w Klubie i pierwsze wrażenie pod kątem językowym bardzo przykre. Dlatego zgłaszam.

·
Registered
1,041 Posts
W dobrym tonie byłoby wspomnieć, że zwrot "głupek" został użyty w odpowiedzi na post @ArtiiP, w którym zawarł on clintonowskie hasło "gospodarka głupcze" parafrazując je do "demografia głupcze". IMHO użycie tego zwrotu było niepotrzebne i było szpilką w tyłek @Lucinho.
No i masz reakcję.

·
Moderator
18,371 Posts
Nie. Tam świat jest normalny. Bo mądrymi ludźmi rządzą inni mądrzy ludzie. To w patatajewach są setki tysięcy zmarłych. W Australii mają 909 zmarłych na 26 milionów mieszkańców. O 100 000 mniej niż u nas.
Tydzień bana za trolling/pisanie wyssanych z palca danych

·
Registered
Underground out of Voland.
8,223 Posts

Nie życzę sobie sugerowania problemów psychicznych ani zaburzeń psychiatrycznych z rzekomo powodu których nie wierzę w boga. Wręcz przeciwnie.

·
Ar't
keep calm & ***** ***
2,688 Posts
No i masz reakcję.
moje nie było ad personam (co koledzy wyjaśnilli), w przeciwieństwie do tekstu Lucinho.
dlatego proszę o lepszą* reakcję niż tylko dopisek "grzeczniej proszę"

*wykasowanie wystarczy

18941 - 18960 of 18992 Posts