SkyscraperCity banner

18961 - 18980 of 18992 Posts

·
46 & 2
10,271 Posts
^^
Aż dziw bierze, że przy tym co wyprawiał w covidowym wątku musiałeś się zastanawiać... przecież on na każdego kto miał trochę inne zdanie od niego naskakiwał.

Nawiasem mówiąc podobno moderacja promuje "koronopanikarzy" w w/w wątku. Może odrobinę zbliżyć te fantazje do rzeczywistości, żeby wątek w końcu dało się czytać? Bo póki co jak ktoś jest niewystarczająco "wolnościowy" i ośmieli się odezwać to od razu na nim siada dwóch-trzech rezydentów wątkowych.

EDIT: przynajmniej przez 2 tygodnie będę mógł wchodzić do wątku o turystyce górskiej bez klikania w show ignored content...

·
Registered
Kraków
9,492 Posts
Ja w ogóle się dziwię, że niektórzy na tym forum mają więcej luzu niż inni w swoich wypowiedziach i modzi mają więcej pobłażliwości w przyznawanych im brigach

·
Moderator
18,371 Posts
Nawiasem mówiąc podobno moderacja promuje "koronopanikarzy" w w/w wątku. Może odrobinę zbliżyć te fantazje do rzeczywistości, żeby wątek w końcu dało się czytać? Bo póki co jak ktoś jest niewystarczająco "wolnościowy" i ośmieli się odezwać to od razu na nim siada dwóch-trzech rezydentów wątkowych.
Straszne, na forum dyskusyjnym są prowadzone zażarte dyskusje.
Jak żyć?

(Dopóki nie lecą wyzwiska to nie widzę powodu do interwencji)

·
46 & 2
10,271 Posts
Ciekawe, tak nie widzicie powodu do interwencji, że potem zbiorczo @625 rozdaje brigi i bany... ale ok, jest super, o co w ogóle chodzi.

·
Registered
9,392 Posts
Wydaje mi sie, ze ktos powinien ochlonac, byc moze z jakas nagroda

Post od ktorego sie zaczelo

Czy nie jest tak, że ten kierowca mówi, że musi dojechać gdzieś w parku bo go naprawia? Po co Yaris ciągnie alejką parkową przyczepę campingową? Tak sobie postanowił pojeździć? Kto tu jest pojebany?
Ło. Służbiści lepsi jak za PRL :) A co jak to prywaciarz wiózł zaplecze socjalne pracownikom? Kto normalny jeździ po parku zimą z przyczepą campingową? Żeby chociaż to była skocznia w Zakopcu, to bym zrozumiał.

Pogięło was w prawilności podobnie jak tego czuba rzucającego się na samochód?
Mam zlecenie, mam terminy. Miasto nie załatwiło papierów. Zdarza się? Mam swoje lata, robię swoje, realizuje zlecenie, a tu jakiś szczyl się pluje. Czy chce mi się z nim dyskutować? Z dzieciakiem co wyszedł sie przewietrzyć między trzecią, a czwartą planszą gry komputerowej. Nie. Ja bym mu dał z lewej, że by się nogami nakrył. Szkoda czasu na dyskusje. Nie wiem czy facet miał zlecenie, ale ten idiota prowadzący kanał dostaje pierdolca na widok każdego samochodu na chodniku. Obojętnie czy to cwaniak skracający drogę chodnikiem, czy dostawa ciężkich materiałów. Rowerzysta przejechał na czerwonym? Luz. Rowerzysta kopnął samochód? Luz. Samochód na chodniku? Padaczka, drama, gównoburza.
A co jeśli miał, ale w innym samochodzie? O tam o, gdzie tamte stoją z jego ekipy? Gdyby na drodze stanął funkcjonariusz policji, gość wyjaśniłby, że ma, albo dostał mandat, że nie ma. Tak? Co się tymczasem wydarzyło. Szczyl chodzi i poluje na takie okazje z kamerą. Atencjusz pier.lony szuka poklasku na YT. Mógł go zgrać i rzucić na YT, ale oglądalność nie byłaby taka fajna. Trzeba było drążyć temat. Może niech wstąpi do policji, to się wyżyje? A nie, nie wyżyje się, bo będzie miał prawo legitymować ludzi z pozwoleń. Ludzie chętnie mu je pokażą, lub przyjmą mandat. Tymczasem takie samozwańcze kozaczenie to zwyczajna agresja i rodzi agresję, a was to dziwi?

Chronologia. Facet sobie jedzie. Na drodze staje szczyl i nie chce zejść. Facet mu mówi, że tam ekipa, a ten nic. Facet go straszy, że ten go przejedzie, a szczyl co? Uderza mu pięścią w maskę i robi się wspomniany chlew
. Udało się, oglądalność idzie w górę.

Ogólnie rzecz biorąc, wiemy, że policja sobie radzi z filmikami, to nie Rosja i skorzystałaby z okazji, by wlepić mandat. Po co bawić się w Robin Hooda w tej sytuacji? No dla atencji.
Oczywiscie ta chronologia niezbyt sie zgadza, bo typ go potracil przed uderzeniem. No ale to pewnie celowo tak napisane

Atencjusz ów nie nagłaśnia problemu, a sam go stwarza, prowokuje swoją agresją agresję innych. Dla lajków na kanale. To jest odrażające.

p.s. To właśnie jego zachowanie sprowadza nas w okolice Rosji. Gośc się naoglądał na YT rosyjskiego stop xam i stwierdził, że ma fajną oglądalność. Tymczasem zerkacie z tęsknotą za europejskimi standardami? Toć jak tam się brzydko zachowujesz widać jak chodzą firanki, a za chwilę pół osiedla dzwoni na polizei. Nikt się tam nie bawi w osobiste naprawianie świata.
Ale to wy stając w obronie atencjusza, dając mu lajki, sprowadzacie nas do Rosji. Czyli państwa w którym policja jest niewydolna, łapówkarska i mająca wszystko w dupie jeśli chodzi o porządek w mieście i jak samemu nic nie zrobisz to nikt nie zrobi. Czyli Polska jest w tym samym miejscu?

Czy ta sytuacja by zaistniała, gdyby atencjusz jedynie nagrał filmik i puscił na policję i YT? Nie zaszłaby, ale się udało sprowokować kogoś, umiescić dramatyczne nagranie i jest rozgłos. Hurrraaaa!

Idziesz sobie chodnikiem. Staję naprzeciw i nie pozwalam przejść. Próbujesz ominąć, a ja się przesuwam i nie pozwalam. Jestem agresywny? Nie odpowiadajcie. Koniec mojej gadki w tym temacie.

·
To ja!
6,569 Posts
Proszę o w miarę szybkie przyjrzenie się użytkownikowi Floriann a zwłaszcza jego wpisów w Best European Skyline.

Gościu robi głupie city vs city + mocno najeżdża na rosję, robiąc offtop, zamęt i wywołując walkę oraz negatywne emocje. Dokładnie to samo robił swego czasu zbanowany już Lord Parsifal czy jakoś tak więc proszę o przyjrzenie się również pod kątem multikonta.
@SoboleuS @oralB

·
Registered
11,395 Posts
^^
Aż dziw bierze, że przy tym co wyprawiał w covidowym wątku musiałeś się zastanawiać... przecież on na każdego kto miał trochę inne zdanie od niego naskakiwał.

To jest jednak szczyt bezczelności, gdy pisze to osobnik, który od początku chciał zamykania wszystkiego co się da, ratowania ludzi (podobno), przymusu noszenia maseczek, a gdy tylko pojawiła się informacja, że rząd rozważa noszenie masek w biurze (gdzie oczywiście zaraźliwość jest mniejsza niż na powietrzu :) ), tym samym uderzyłaby w niego samego (a jemu samemu nie przeszkadzało mówienie innym jak mają żyć), to jak dziecko w piaskownicy zaczął jęczeć, że on "nie będzie nosił, bo nie !".

To jest dożywotni tytuł forumowego króla hipokryzji i zakłamania, zwłaszcza przez wzgląd na poważną sytuację o jakiej mowa. I widzę, że na szczęście wiele osób nadal doskonale pamięta z kim ma do czynienia w jego przypadku :)

EDIT: przynajmniej przez 2 tygodnie będę mógł wchodzić do wątku o turystyce górskiej bez klikania w show ignored content...
Kolega @zajf dobrze wyniuchał, że coś jest chyba na rzeczy z klepkami u niektórych - nie ma to jak ignorować kogoś, kogo potem trzeba odignorowywać podczas czytania :D :D :D

·
Registered
11,395 Posts
Wnioskuję o kolejnego bana, za kolejne niepotwierdzone, niesprawdzone informacje. Czy tu jest lekarz ?

Nie było żadnych solidnych ograniczeń. Ograniczenia były leciutkie i niezauważalne dla większości ludzi. A i tak całe tabuny nie wytrzymywały i musiały się po Krupówkach przejść i brać udział w pseudo treningach kulinarnych. No i jest efekt. Kolejne setki martwych i dziesiątki tysięcy przypadków. Brawo.
Temu poniżej też by się chyba przydał odpoczynek. Ja nie rozumiem, jak podłym i bezwartościowym trzeba być, aby brnąć w zaparte, widzieć wciąż Bergamo, bezinteresownie uprzykrzać życie milionom ludzi, aby tylko nie dać innym satysfakcji, że się kompletnie pomyliło w przewidywaniach ? Tutaj wręcz kiełkuje radość, że zaraz wybije liczba zachorowań, aby choć raz nie zbłaźnić się ze swoimi przewidywaniami.

Ruszyło się w mazowieckim, podkarpackim, śląskim i warmińsko-mazurskim. Jest potencjał w dolnośląskim, lubuskim i małopolskim. Marzec zapowiada się ciekawie.

·
Registered
6,626 Posts
Oho, "miliony" oburzonych uprzykrzonych, tym że muszą maseczki zakładać i nie mogą pizzy zjeść się odezwały. Bo zdaje się, że obostrzenia mamy na takim właśnie banalnym poziomie, no nie? Nie ma zakazu wychodzenia z domu, pracowania, przemieszczania się, nie ma "paszportów", nie ma narzucanej przypadkowo kwarantanny, nie ma kar za podróżowanie za granice, obligatoryjnych aplikacji śledzących? I skąd te dane o milionach? Może to tylko tysiące są? No bo chyba nie chcesz napisać kłamstwa, że miliony ludzi straciły w Polsce pracę lub głodują z powodu obostrzeń?

Obecny wzrost zakażeń się nie wziął z niczego. I będzie tylko gorzej. Ostrzegano, że tak się stanie, jeśli pozwoli się na lekceważenie czy luzowanie obostrzeń. Sam tak pisałem. Pisałem o nowym wariancie, który się skuteczniej rozprzestrzenia. Wtedy się tu śmiano z Francuzów, że panikują i zamykają granice.
A obostrzenia - większe lub mniejsze, są absolutnie wszędzie, bo wszędzie na świecie uznaje się tę metodę walki z Pandemią za skuteczną na tyle, że się ją wprowadza POWSZECHNIE i WSZĘDZIE. I właśnie dlatego nadchodzą kolejne ograniczenia w Polsce - nieuchronnie się pojawią wraz ze wzrostem liczby zakażonych. Nie ma od tego odwrotu.

I nie, nie ja wprowadzam w tym kraju obostrzenia i nie ja za walkę z pandemią odpowiadam.
Znajdź sobie prawdziwych winnych tych twoich urojonych problemów z obostrzeniami i to im powiedz co ci się nie podoba.

Ban i to permanentny należy zacząć w tym wątku w końcu nakładać na tych, którzy uporczywie i wbrew powszechnym opiniom lekarzy i epidemiologów kwestionują sens ograniczeń życia społecznego jako skutecznej walki z pandemią. To jest jedno z największych kłamstw na jakie się tu bezkarnie pozwala od dłuższego czasu. A niektórzy wręcz zachęcają i nakłaniają tu do łamania zakazów czy chwalą się że te zakazy łamią i mają w dupie. I nic.
Kary są za to, że się napisze, że w Australii dają radę i mało ludzi umiera, bo się nie patyczkują.
Niektórym się tu myli walka z Covidem z walką z rządem. To nie to samo jest.

·
Registered
11,395 Posts
Oho, miliony oburzonych uprzykrzonych, tym że muszą maseczki zakładać i nie mogą pizzy zjeść.
Piszesz o koledze @deteroos ? :) Dokładnie tak zareagował, gdy okazało się, że sam miałby nosić maseczkę w biurze.

Nie błądź, konkrety - dowody na to, że Krupówki przyczyniły się do setek zgonów i tysięcy zakażeń. Ostatnio za podobną głupotę dostałeś bana, liczę na konsekwencję.

• Like
Reactions: naruciakk

·
Registered
6,517 Posts
Mam wrażenie, że ktoś tutaj ma zbyt wiele czasu i powoli wczuwa się w rolę właściciela tematu/forum, rozdającego prawo do opinii i głosu. Jak to zwykle bywa jak się nie potrafi utrzymać dystansu do tematu na forum to prędzej czy później skończy się na ponownym urlopie @michal90.

Jest takie fajne śląskie powiedzenie, które podsumowuje Twoje udzielanie się tutaj na forum: Pultosz się beztoż wancka na kecie.

·
Administrator
39,480 Posts
Nie błądź, konkrety - dowody na to, że Krupówki przyczyniły się do setek zgonów i tysięcy zakażeń. Ostatnio za podobną głupotę dostałeś bana, liczę na konsekwencję.
Czy zgłaszasz się tutaj po bana za negowanie covid-19?

·
Registered
11,395 Posts
Nie wiem, czy choć jeden użytkownik neguje ten fakt. Przeczytaj raz jeszcze czego domagam się w tej sprawie. Ostatnim razem za pisanie nieprawdy dostał bana. Jeżeli napisał, że przez Krupówki zgony wyskoczyły o setki a zachorowania o tysiące (trochę ciężko z tymi zgonami, bo "baza" stanowi kilkaset i to niższe progi), to oczekuję uzasadnienia lub dowodów epidemiologiczno-medycznych. W innym wypadku po raz kolejny napisał bzdury.

18961 - 18980 of 18992 Posts