Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 25907 Posts

·
Homo Skyscraperus
22,216 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Księga ma służyć do zawiadamiania moderatorów Forum Polskich Wieżowców o rzeczach, które was denerwują i gdzie moderator powinien interweniować, a także możecie tutaj przedstawiać własne idee dotyczące przyszłego wyglądu forum!!!!

·
Techno culture
593 Posts
jestem za. NIe mam nic do Białegostoku, owszem każdy nawet najbrzydszy budynek jest jakąś tam formą architektury, ale nie umieszczajcei tego aż tak lawinowo ! Pozdrawiam.

·
Registered
1,267 Posts
Czy ktos z szanownych przedmowcow zastanowil sie choc przez chwile nad slusznoscia zalozenia tego watku? Ja sie nie zgadzam,aby polle dotyczace bialostockich budowli zostaly wykasowane, byly polle poswiecone bazylikom, moga byc tez budynki krwiodawstwa itd , nawet jesli sa one kiepskie. Jesli ktokolwiek ma jakas prosbe to admina, to forum umozliwia bezposrednia komunikacje z moderatorem poprzez PM, wiecej takich bezsensownych watkow i forum bedzie przypominalo smietnik!

·
Homo Skyscraperus
22,216 Posts
Discussion Starter · #7 ·
ale bazyliki mają jakąś architekturę! I podobać się mogą!! A te budynki można pokazywać ale w dziale architektura i urbanistyka albo w wiesiach z budowy!! A nie MISS POLSKI!

więc proszę o przeniesienie a nie kasowanie

·
...
12,226 Posts
Ja nie robiłbym nic, niech te budynki zostaną i tak wcześniej czy później spadną, a na przyszłość trzeba się ubezpieczyć przed takimi problemami, może stworzyć podwieszony temat coś w stylu regulaminu w którym będzie określone jakie budynki mogą być umieszczane w tym dziale (np. brak jest tematów z zabytkami i dobrze czy ktoś sobie wyobraża by Wawel miał mniej punktów od Metropolitana ? ) dalej : jak założyć polla i jaka powinna być punktacja (patrz thread Jan'a) ,oraz warunek który jasno mówi które tematy będą usuwane (np. te bez polla)

·
Registered
1,267 Posts
Koniaczeq said:
No sorry, ale wystawianie do wyborów Miss Starej Baby 150 cm wzrostu bez zębów mija sie z celem... :D
Wiesz,wystawianie budynkow koscielnych, wygladem przypominajacych wielkie latryny tez mija sie z celem...

·
Registered
1,267 Posts
zonc said:
ale bazyliki mają jakąś architekturę! I podobać się mogą!! A te budynki można pokazywać ale w dziale architektura i urbanistyka albo w wiesiach z budowy!! A nie MISS POLSKI!

więc proszę o przeniesienie a nie kasowanie
Z kolei mi nie podobaja sie bazyliki i tez nie zyczylbym sobie ich obecnosci w tym dziale, jednak nigdy nie przyszloby mi na mysl, aby je usuwac...Budowle prezentowane przez naszego kolege tez moga sie podobac niektorym...

·
nec temere nec timide
2,535 Posts
Budynki z Białegostoku pokazywane tutaj przez martm'a nie są - jak by to powiedzieć - najciekawsze ;), ale po to jest poll i po to jest też ocena "1" jak się komuś nie podoba...

Kto wie, może znajdzie się paru forumowiczów, którym włąśnie ten budynek "krwiodawstwa" się podoba i dostanie pare razy "10" :nuts:

Jestem za tym, żeby te wątki zostawić... chociaż jako przestrzeżenie co się może stać, jeśli na ważnych pozycjach znajdą się nie ci ludzie co powinni :) ;)

·
Iroquois of Europe
9,940 Posts
Właśnie sprawdziłem i na 666 postów marpy, 67 to posty w księdze skarg i wniosków. Stanowi to niewątpliwie rekord wszechczasów. Żaden z moderatorów nawet nie zbliżył się do tego wyniku. ;)

·
Registered
3,235 Posts
Ja też jest za. Przykro mi marpa, ale tym tym juz przesadzileś

marpa said:
Proszę o wrzucenie tych zawieruszonych w [Szczecin] Inwestycje postów:
# 17, # 18, # 19 do właściwego wątku

Z kolei te: # 177, # 222, # 224 , # 322 do tego wątku tematycznego

Natomiast te posty: # 283 # 292 , # 302 , # 304 ,# 309
wypadałoby dołączyć do tegoż wątku tematycznego

Ten wątek proszę uzupełnić o te posty: # 189 , # 190 , # 191 , # 192 , # 196

A do [Szczecin] THE TALL SHIPS' RACE 2007 proszę dołączyć # 63 # 64

Z góry dzięki :)
Ja rozumiem, ordnung muss sein, ale z umiarem

·
Registered
3,980 Posts
Glosuje na NIE :D

Marpa to taka prawa reka moderatorow - dzieki niemu moderatorzy wiedza co gdzie i jak polaczyc ;) :D:D

Zreszta nie lamie regulaminu, koles wie jak wykorzystac ta ksiege. Przeciez nie zabronicie jemu w niej pisac ?

1 - 20 of 25907 Posts