SkyscraperCity banner

1 - 20 of 21731 Posts

·
Registered
1,570 Posts

Księga ma służyć do zawiadamiania moderatorów Forum Polskich Wieżowców o rzeczach, które was denerwują i gdzie moderator powinien interweniować, a także możecie tutaj przedstawiać własne idee dotyczące przyszłego wyglądu forum!!!!

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
Drodzy modowie mam do was pytanie dlaczego moj watek z "Miasta polskie" zostal przezucony do "po godzinach" ??????????? Odgadnij budynek to to jeszcze mozna by dac do "po godzinach" ale "Odgadnij miasto" nie. Zupełnie nie rozumiem o co chodzi.

Edit:
Oooo...i jeszcze mam takie cos...nie zeby mi zalezało ale wydaje mi się ze miałem więcej postów?? zostały usunięte?

·
Wielkopolanin :)
1,363 Posts
^^ według mnie słusznie, była to tylko zabawa a nie merytoryczna dyskusja nad poszczególnymi miastami.

Posty nie zostały usunięte- tylko, że wszystko co napiszesz w Po Godzinach nie jest liczone.

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
Ja jednak co do mojego wątku postóluję o przywrócenie go do "Miast Polskich"

A co do postów:aha

·
Moderator
7,865 Posts

·
full metal jacket
2,371 Posts
^^ Przepraszam, pomyliłem się, byłem przekonany że Ławica była oceniana w Miss Polski. Byłem tak wzburzony że od razu poleciałem na skargę do moderatorów no i proszę jak się wygłupiłem :doh:

·
Wal się ciapku.
1,123 Posts
"Miasta polskie" służą do postowania fotorelacji a nie do tego typu zgadywanek...

Hmmm no dobra...jak uważasz ;) no ale był na miastach juz dosć długo i co dopiero teraz go zauważyłes??
;)

·
Banned
4,029 Posts

·
Registered
18,303 Posts

·
DROGI TO MOJA PASJA
15,591 Posts

·
Registered
18,303 Posts
Bardzo bym prosił aby któryś z moderatorów przeniósł cały OT (tak sam tam ostro działam :D) z wątku [Wrocław] Plac Społeczny -> http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=401166&page=49 od postu autorstwa Karawki z godz 02:27 PM (post 966) do końca OT.

Proponuję przenosiny do tego -> http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?p=13075818#post13075818 wątku i wykasowanie pierwszego posta.

Z góry dzięki
wszystkie done a moja prośba zignorowana. Why?

^^
Już zrobione ;)

1 - 20 of 21731 Posts