SkyscraperCity banner

20941 - 20960 of 21899 Posts

·
Kot Schrödingera
4,219 Posts

·
Registered
5,942 Posts
Drodzy moderatorzy polecam uwadze, to co jeden z Was wypisuje na tym forum:
https://www.skyscrapercity.com/showthread.php?p=159589364#post159589364

dziecko, do tego chore, autorytetem :D
Jego tekstów na takim poziomie jest cała masa. Pytanie więc: jaką netykietą powinien się kierować moderator, oraz jak powinni być wybierani moderatorzy na FPW/SSC.

Jasne, niech modowie się różnią w opiniach, w tym politycznych, ale pewna kultura wypowiedzi powinna obowiązywać. Szanuję k% w wielu kwestiach, ale poziom wielu jego postów na pewno nie jest jedną z nich...

·
Registered
729 Posts
No mi jest wstyd co tu się zaczęło wyprawiać i to już od pewnego czasu. Wcześniej nie komentowałem nawet tego, że mnie zbanował za przedstawienie jego poglądów, ale z każdą kolejną strona wątku zastanawiam się, czy chce w tym uczestniczyć.

·
Registered
10,732 Posts
mnie też jest wstyd jak takie osoby zaarzucają mi publicznie, cytuję:

"nawoływanie do ludobójstwa ciapatych"
ku rozwadze tylko kilka postów z tamtego wątku, gdzie to ja jestem samym złem...

To nie ludzkosc, to tylko czesc jej jednostek, ktorych szkodliwosc po prostu bedzie musiala byc ograniczona w ten, czy inny sposob.
...
Czy nastapi to we w miare odpowiednim momencie, czy relatywnie pozno, czy za pomoca bardziej skoordynowanych dzialan, czy np. zamachow, to juz malo wazne.

No tak, w tym wątku brakowało tylko radosnego komunizmu (bo ten realny okazał się być ponury, grobowo ponury), ciekawe czemu nie jestem zaskoczony?
...
Brawo, rozwiązaniem problemów ma być zamordyzm i pakowanie niepokornych do piachu
Skoro da sie wejsc na komin i rozwiesic plachte, ktora wrazenia na kims nie robi, to zrobi brak paliwa. A nie da sie chronic wszystkich rafinerii, portow, linii przesylowych itd.
...
Pocieszaj sie czym chcesz ;) A sierp i mlot jeszcze bardzo duza role maja do odegrania przed soba, co sami z bartkiem uzasadniacie swoimi postami, wiec wiesz

·
Registered
729 Posts
Akurat tego posta, którego cytujesz z wielkim oburzeniem i za którego dałeś mi bana dziwnym trafem lajkowal @625. Musialem błędnie założyć, że to jest wyjaśnione.

Stąd też może cytujesz go bez linka, by trudniej go było znaleźć? Czy są inne powody?

·
Leningreen
Ostblock
3,052 Posts
mnie też jest wstyd jak takie osoby zaarzucają mi publicznie, cytuję:
Swoje posty lepiej zacytuj i nie wycieraj sobie innymi twarzy, w tym mną. Nie ja zarzucałem Ci "faszyzm i nawoływanie do eksterminacji ciapatych", a stawałem w obronie osoby, której w odwecie za swoje poglądy rzuciłeś brigiem, bo się wielce obraziłeś, że śmiała to tak, a nie inaczej skategoryzować. Nie ja określiłem Ciebie "chamem i prostakiem" za Twoje posty dotyczące kolesia z filmiku. To nie ja rozdaję brigi za nazywanie mnie komunistą, tylko Ty stajesz się sędzią we własnej obrazie majestatu.
Żeby było śmieszniej, to własnie w komuniście nie widzisz nic niestosownego, nawet to cytujesz, jak i w ciągłych tego typu przytykach bartka76 do mnie (który wszystko chyba na lewo od niego w ten sposób określi), ale niech ktoś spróbuje Twoje poglądy nazwać faszystowskimi! Ohohoho! Ty przecież tylko niewinnie żartujesz o wywoływaniu kryzysików w Afryce i ubolewasz nad rozbrojeniem cywilów, bo nie będzie jak się bronić przed hordami z Afryki, taki klimat, a Ty się nie będziesz przecież powstrzymywał, kierujesz się swoim interesem i chcesz się aktywnie bronić. Jak i to, co opisywałem w zakresie Twojego mylenia ewolucji z darwinizmem społecznym, z czym ochoczo szarżowałeś po wątku klimatycznym. Gdzie tu jakiekolwiek nawoływanie, jakiś faszyzm? No gdzie? Nie że coś, ale wiesz - taka lekka pomyłeczka to kolejny kamyczek do ogródka ewentualnego Twojego przyszłego obrażania się i brigów, za wytknięcie Ci Twoich poglądów przez kogoś w sposób kategoryzujący. W końcu Ty o ewolucji pisałeś, a nie żadnym, tfu, darwinizmie. Ja wtedy też stanę w obronie takiej osoby, tego wymaga elementarna przyzwoitość. Wpisz se w wikipedię, to zobaczysz komu też się myliło. Po prostu pewne rzeczy trzeba brać na klatę, a nie w tak bezczelny sposób się bronić.

Wyciąganie moich wyrwanych z wątku cytatów, też dobrze obrazuje problem. One były de facto odpowiedzią wprost na m.in. Twoje wynurzenia o tym, że masz w zasadzie w zadku problemy klimatyczne, które mogą doprowadzić do de facto zagłądy większości ludzkości, bo najważniejsza jest Twoja wolność i rozwój, no przecież oczywiste, że będziesz się bronił (i nie, nie będę teraz prowadził kwerendy postów i ich kompilowania na potrzeby udowadniania tego) co zresztą od razu wytknął Ci w zakresie zacytowanych przez Ciebie moich postów Virgileq:
Widzę, że odwracanie kota ogonem to specjalność k%.

Sam piszesz, że zatrzymanie ciągłego wzrostu doprowadzić do wojen i rozruchów, bo ludzie chcą więcej i sam pójdziesz na barykady, ale już mówienie, że to i tak się skończy rozruchami, to jest: "jaranie się dawaniem po buzi i zamachami".

Na wszelki wklejam nr posta: 159401996
Mnie można zarzucić bezczelność, bezpośredniość i nieowijanie w bawełnę. Ale nikt nie może mnie nazwać "chamem i prostakiem, nawołującym do eksterminacji", do takich wniosków z Twoich własnych wypowiedzi i całokształtu oceny sytuacji doprowadzasz Ty, nie pierwszy raz zresztą, nie ja, a teraz jeszcze bezczelnie na innych dookoła pokazujesz palcem, którzy sprzeciwiają się takiemu poziomowi postów moderatora.

·
Administrator
39,052 Posts
Po wielokrotnych problemach i tych postach odbieram k% status moderatora.

·
Epticscay Userway
מיטלאייראָפּעער
3,315 Posts

·
Eurotram
17,630 Posts
Po wielokrotnych problemach i tych postach odbieram k% status moderatora.
Prawie w rocznicę poprzedniego odebrania; czuję,że już zbierają się wierne krakowskie szable :horse:
Oby tym razem 625 starczyło sił i wytrwałości w podtrzymaniu decyzji.

·
nah.
707 Posts
k%: zauwazylem, ze podobały ci się moje posty o wolności przekonań w Danii, więc na tej podstawie pozwolę sobie się wypowiedzieć:
pewnych spraw nie nalezy przeginac

banem dla Virgileq (z ktorym sam w wielu sprawach się zgadzam a w innych za cholerę) straciles imho jakikolwiek szacunek dla siebie i mam nadzieję, że powyższa decyzja zostanie podtrzymana. Pisać oczywiście powinieneś móc co chcesz w swym maczetowym pojmowaniu rzeczywistości, ale na moda za cholerę się nie nadajesz.

·
Registered
10,732 Posts
raczej malo mnie interesuje "szacunek" ludzi, ktorzy klamia ze propaguje ludobojstwo lub takie slowa popieraja albo lajkuja sobie posty z osoba od sierpa i mlota ;)

nie o takie FPW walczylem i nie takie FPW reformowalem w obecnym ksztalcie

no i najwazniejszy jest szacunek do samego siebie wiec z tamtej decyzji sie ciesze i niczego nie zaluje.

·
Owce
4,530 Posts
^^ k% jakkolwiek jestes dosc barwna postacia tego forum to powiedz, czy samemu sobie nie wydajesz sie nieco zbyt... niedojrzaly z tym samouwielbieniem siebie i miejsca, gdzie zyjesz by byc kims w rodzaju autorytetu jako mod i by miec wystarczajaco obiektywny oglad roznych sytuacji tu? :)

·
Eurotram
17,630 Posts
Wypalacz Rafał;159621302 said:
A jeśli konsekwencją tej wytrwałości będzie funkcja moderatora dla mnie? :tongue2: :troll:
Nie wiem o czymś? :D

·
Registered
5,942 Posts
Ale tu nie chodzi o strony czy polityczną poprawność. Chodzi o kulturę wypowiedzi i zachowania. Dla mnie k% może być i narodowcem. Luz. Nie oczekujesz od profesora uczelni wyższej, że będzie mówił jak dresik z patologicznego osiedla, nie?

20941 - 20960 of 21899 Posts