SkyscraperCity banner

21161 - 21180 of 21731 Posts

·
Registered
10,083 Posts
^^
^^ postów ma 31 i tylko jeden liczony (w wątkach tzw merytorycznych), natomiast lajki są liczone również w "zabawowych".
OKey teraz rozumiem - nawet nie wiedziałem że tak to wygląda. Trochę dziwne że lajki z postów "zabawowych" nabijają lajkowy poziom - natomiast liczba postów się nie sumuje … W każdym razie mam jasność jak takie sytuacje powstają.

·
Out of the Box
2,101 Posts
Sorki, że odgrzebuję stary temat, ale w kwestii formalnej...

Po wielokrotnych problemach i tych postach odbieram k% status moderatora.
Przywitajcie Tomeyk – moderatora z Krakowa, przyjętego przez aklamację.
A w PHP kto będzie teraz rządził? Asinus?
Myślę, że nie ma sensu ustanawiać jednego moderatora do PHP. Każdy moderator, który zagląda do działu "Ekonomia, Biznes i Polityka" siłą rzeczy może zajmować się także PHP, a więc również dobrze może być ja, Beton czy pmaciej7

Rzeczywiście jest zasada żeby sprawy PHP nie zgłaszać w księdze tylko na PM do moda. Regulamin PHP zaginął w akcji stąd nie wszyscy o tym pamiętają. Chciałem go spróbować odtworzyć i zamieścić w pierwszym poście wątku, spróbuję to zrobić w najbliższym czasie.
Tak w kwestii formalnej -- rozumiem, że Tomeyk jest odpowiedzialny za forum regionalne. Zaś pierwszym odpowiedzialnym za PHP jest Asinus? Zaś w drugim rzędzie wszystkich pozostałych 20+ moderatorów, w tym th?

§6. Skargi i wnioski dotyczące PHP nie wolno zgłaszać w księgach tylko bezpośrednio do moderatora zajmującego się PHP, tj. Asinusa.

·
Eurotram
17,346 Posts
https://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=122451&page=432
Temat podobno o tramwajach podmiejskich - "[Łódź] Tramwaje podmiejskie - tabor i infrastruktura". Czy ktoś może przerwać te gorzkie żale o finansowaniu? I generalnie posprzątać temat z offtopów?
Ja się tam chwilowo nie wcinam,bo znam główną dewizę Bartasa2004 ("komunikacja podmiejska w żadnym wypadku za pieniądze łódzkiego podatnika!"),ale trochę go rozumiem; co więcej, kwestie finansowe (a dokładnie finansowania remontów,kursów itd.) stały się sprawami leżącymi u podstaw dalszego funkcjonowania linii podmiejskich... czyli ciężko to uznać za offtop (rzekłbym nawet że to ostatnio JEDYNE kwestie poruszane w kontekście tramwajów podmiejskich).

·
Lefebvrysta
12,536 Posts
Tyle, że komunikacja podmiejska także musi się odbywać kosztem łódzkiego podatnika (oprócz podmiejskiego podatnika) bo linie nomen omen przez teren miasta Łodzi jeżdżą i to miasto obsługują więc nie rozumiem tego larum.

·
GUKPPiW
4,993 Posts
Czy miejsce takich postow nie jest przypadkiem w Pseudonauce lub Dej swiezaka zamiast w watku energetycznym?

Kozioł;161090640 said:
Co do przedstawionej przez Ciebie zależności więcej spalonego węgla -> więcej CO2 w atmosferze -> większe susze pozwolę sobie zaprotestować i się nie zgodzić. I na tym poprzestanę, bo myślę, że nie warto wchodzić w ten grząski temat. Ja się naklepię w klawiaturę, Ty tak samo a i tak obaj pozostaniemy przy swoim.
Kozioł;161106590 said:
^^ Dorobku naukowego? Nie rozpędzajmy się ;)
Tak samo nie uznający dorobku naukowego nt. negatywnego wpływu masła naturalnego na zdrowie człowieka czy też odpowiedzialności jaj kurzych za podnoszenie poziomu cholesterolu. Ile na to było badań, ile dowodów. I co? I się okazało, że w rzeczywistości jest zgoła odmiennie niż w dorobku naukowym
Również wątpiący w radiestezję, odpromienniki do żył wodnych i pokrewne.

Pisałem wiele razy i powtórzę: klimat się zmieniał, zmienia i zmieniał będzie. Nic nie jest stałe. Po prostu nie wierzę (dla mnie to bujda) że to działalności człowieka odpowiada za globcio. Znaczy nie tyle globcio, co ogólnie rzecz biorąc zmiany klimatyczne (to taki bezpiecznik dla rycerzy tej teorii, że jak nie wiadomo w którą stronę zmiany pójdą to i tak wszystko się sprawdza :) )
Post przeniesiony/T

·
Rzeczpospolita Niedasie
5,480 Posts
Drugi raz prawie dzień po dniu mod z Elbląga zamiast pilnować porządku sam ciągnie bzdurne OT albo do nich podjudza. Do tego stopnia że inni moderatorzy jak talkinghead czy Tomeyk po nim (i jego też) sprzątają. Nie dźwiga tej roli, czy przydzielone działy mu nie leżą?

·
Moderator
17,420 Posts
^^ Mam prawo zalajkowac każdy post z jakim się zgadzam i nie mam zamiaru się z tego tłumaczyć. Jak widzisz w balickim wątku się nie odzywam, bo nie mam nic do powiedzenia, więc zajmijcie się tam sobą a nie mną.

Wspomniany post dotyczył linii Korean i tego że nie wchodzą na mniejsze (nie główne) lotniska w Europie, tylko na te w stolicach. I jest to akurat prawda. Zaprzeczysz?

·
Moderator
12,050 Posts
Latają np. do Zagrzebia. Owszem niby stolica, ale kraj z ludnością niewiele większą od województwa małopolskiego, miasto takie jak Kraków, a samo lotnisko ma ruch dwukrotnie mniejszy niż Balice.
Poczekamy, zobaczymy :)

PS. Do "nie stolic" też latają np. do Barcelony, Mediolanu, St.Petersburga i Frankfurtu :D

·
Moderator
17,729 Posts
Zauważam, że niemal wszystkie wątki o portach lotniczych ujawniają naprawdę dziwne, często patologiczne zachowania. :tongue2:

21161 - 21180 of 21731 Posts