SkyscraperCity banner

21181 - 21200 of 21751 Posts

·
...
4,356 Posts
Tym ciaglym spieciem posladkow doprowadzicie do tego, ze Krakow stanie się drugim Sosnowcem/Radomiem (przynamniej na FPW).
Nie ma takiego drugiego miasta jak Radom. I proszę nie łamać przez Sosnowiec.

Zauważam, że niemal wszystkie wątki o portach lotniczych ujawniają naprawdę dziwne, często patologiczne zachowania. :tongue2:
Inwestycje lotniskowe - opium ludu.

·
Administrator
38,940 Posts

·
Zgierzątko z Pawianic
Przeproś mnie Kanadyjczyku
1,999 Posts
Przepraszam że Wam przerwę, ale chciałbym spytać czy można wrzucać takie niczym niesprowokowane wpisy, bo nie dotyczą dawnej stolicy a obecnej? Boję się troszkę odpowiedzieć w tym stylu, jestem jeszcze brigowym prawiczkiem i chciałbym by tak pozostało.

·
Moderator
17,846 Posts
Przepraszam że Wam przerwę, ale chciałbym spytać czy można wrzucać takie niczym niesprowokowane wpisy, bo nie dotyczą dawnej stolicy a obecnej? Boję się troszkę odpowiedzieć w tym stylu, jestem jeszcze brigowym prawiczkiem i chciałbym by tak pozostało.
A chcesz mu odpowiedzieć w podobny sposób? ;) Wprawdzie to wątek nie do końca poważny, ale lepiej nie nadużywać takich stwierdzeń, a jeszcze lepiej nie wchodzić w polemikę. MajKeR_ i tak się nie doczeka autonomii. :troll:

·
¡La Ley y la Justicia!
Fiat 126p
4,331 Posts
A chcesz mu odpowiedzieć w podobny sposób? ;) Wprawdzie to wątek nie do końca poważny, ale lepiej nie nadużywać takich stwierdzeń, a jeszcze lepiej nie wchodzić w polemikę. MajKeR_ i tak się nie doczeka autonomii. :troll:
Żeby zniżyć się do poziomu wypowiedzi, to chyba trzeba by było odpisać "twojej starej".
Ale czemu miałby kogoś poniżać nieprzeinaczony fakt historyczny? Jakbym wiedział czemu, to bym nie śmiał tak pisać. ;) To znaczy: ja nie wiem co tam było, ale widzę który z moich postów zniknął. ;)

·
Kot Schrödingera
3,707 Posts
A tak w ogóle, to dlaczego w dziale Ekonomia, Biznes i Polityka wątek o Ukrainie jest przyklejony? Te pięć-sześć lat temu, gdy zaczynała się rewolucja na Ukrainie, to rzeczywiście wątek był gorący i był może sens przyklejenia go, ale teraz jak to przyschło, to sprawą interesuje się garstka zainteresowanych. Nie bardzo widzę sens, aby dalej był przyklejony ;o.

To już lepiej przykleić nasz lokalny PHP, który ma prawie 6 razy więcej postów :p

21181 - 21200 of 21751 Posts