SkyscraperCity banner

21581 - 21600 of 21710 Posts

·
Registered
Joined
·
10,050 Posts
[Polska] Kolej Dużych Prędkości [merytoryczny] Może by otworzyć wątek kolei dużych prędkości, pojawia się coraz więcej materiałów, są konsultacje, jest propozycja (niekorzystna) zmiany przebiegu Y..
https://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1193427&page=63
A co jest merytorycznego w owych konsultacjach ?
Będziesz miał jeszcze jakieś 15 lat na zajecie się merytoryczne tematem dlatego w owym przypadku wyjątkowo wystarczy wątek HP.
 

·
Registered
Joined
·
2,559 Posts
Ponieważ epidemia coronavirusa jest w coraz mniejszym stopniu sprawą wewnętrzną Chin, proszę otwarcie nowego wątku tylko dla coronovisrusa covid-19 i
o wydzielenie części dyskusji nie związanej bezpośrednio z tematem Chiny Polityka, ekonomia i stosunki polsko-chińskie ("Dokąd zmierza Państwo Środka?") : https://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1097041&page=189
 

·
Kot Schrödingera
Joined
·
3,619 Posts
Chciałem podziękować modom i adminom, że nie dostałem wczoraj briga/bana, bo mnie szlag trafił ze względu na kwestię warszawskiej uchwały krajobrazowej.


Niemniej jednak swoich słów się nie wypieram.

pozdr
 

·
Bicycle Rider
Joined
·
2,353 Posts

·
post-kielecki scyzoryk
Joined
·
1,993 Posts
Klub Forum [powyżej 100 postów]
Zgłaszam wniosek o wyebanie w kosmos nic nie znaczącej zawartości w nawiasach, razem z nawiasami.
A 500 postów w [Polska i Europa] Imigranci i emigranci - wątek ogólny, to jest już groteskowe...
 

·
Registered
Joined
·
889 Posts
^^
Wnoszę o skierowanie w kosmos powyższego wniosku.
Na siedmiu ostatnich stronach wątku o imigrantach jest siedem postów użytkowników nieuprawnionych, w tym trzy kolego TakiSobie (całkiem merytoryczne).

Bez przesady.
 
Joined
·
13 Posts
Księga ma służyć do zawiadamiania moderatorów Forum Polskich Wieżowców o rzeczach, które was denerwują i gdzie moderator powinien interweniować, a także możecie tutaj przedstawiać własne idee dotyczące przyszłego wyglądu forum!!!!
Dokładnie!

Moderatorzy zamiast moderować, to cenzurują treści !
:wave:

Tym postem zwracam uwagę modom i nawołuję do moderowania a nie do usuwania kont, treści, nowych wątków różnych ludzi, którzy wstawiają tu dobrowolnie mnóstwo ciekawych treści i mają dużą ilość postów. W ten sposób wypaczacie przekaz tego forum FPW SSC. Tworzycie matrix a forum zdechnie z powodu kłamstwa i politycznej poprawności dla Platfolewactwa.
 
21581 - 21600 of 21710 Posts
Top