SkyscraperCity banner

21721 - 21740 of 21893 Posts

·
Registered
8,631 Posts
Po prostu chcę rzucić okiem a nie chce mi się logować. Nie chcę pamiętania co przeczytałem co nie bo bardziej interesują mnie najnowsze wiadomości (np. na temat wydarzenia które było niedawno) a niektórych wątków nie odwiedzałem od dawna. I robimy OT bo to wcale nie zmienia bezsensownego obecnie kształtu strony głównej FPW.

·
Super Expert
3,409 Posts
czy nie rozumiecie, że czasem pracownik np. gddkia nie może wprost powiedzieć z jakiego dokumentu dane wziął?
wystarczy opisać, że dane niepotwierdzone, z niepewnego źródła - ale zostawcie,
bo może za jakiś czas okaże się to jednak prawdą? (oby nie....)

IMHO forum nie jest "monitorem rządowym" żeby były tylko potwierdzone wiadomości...

·
Registered
makaron ze spirytusem
5,458 Posts
Bierzcie tez pod uwagę to że pracownicy wszelakiej maści urzędów, czy instytucji publicznej mają wpisane w umowie niewyjawianie szerokopojętych tajemnic służbowych. Więc podają źródła które są niepubliczne mogą bardzo wiele ryzykować w przypadku gdyby ktoś usłużny podkablował osobę do szefa, że ktoś rozpowszechnia takie informacje w necie. A SSC to nie jest tak niszowe forum jakby się wydawało.

·
Registered
Kraków
4,617 Posts
Ok, ale dla mnie to jest bicie piany
Sory, rozumiem, pracownik nie może powiedzieć, tajemnica zawodowa, ale tym sposobem robimy domysły, ploteczki
I już kilka razy tak był "coś wiem ale nie powiem skąd wiem" i się potem okazywało, że jednak niepotwierdzone info

·
Registered
18,590 Posts
I już kilka razy tak był "coś wiem ale nie powiem skąd wiem" i się potem okazywało, że jednak niepotwierdzone info
Zaś kilka (tysięcy?) razy było tak, że piszący nie mógł ujawnić źródła a informacje się potwierdzały dzięki czemu na FWP można było znaleźć informacje dużo szybciej niż gdybyś mógł podpiąć pod nie źródło.
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

·
Najmerytoryczniejszy
5,711 Posts
Prośba do modów o wizytę w dziale Infrastruktura drogowa. Jakiś troll produkuje wątek za wątkiem.

·
Registered
8,631 Posts
Ja z wnioskiem formalnym żeby w miarę możliwości zmniejszyć odstępy między liniami na głównej bo teraz forum się mocno rozjeżdża w pionie:

46754

·
Administrator
39,057 Posts
Ja z wnioskiem formalnym żeby w miarę możliwości zmniejszyć odstępy między liniami na głównej bo teraz forum się mocno rozjeżdża w pionie
To nie jest wątek od tego. Zmień sobie skórkę.

·
Lewak gorszego sortu
7,173 Posts
Panie marszałku ja z wnioskiem formalnym!

Czy w ciągu 7 lat zmieniło się coś z google adsense i moglibyśmy przywrócić do życia wątki zdjęciowe które zabrali nam przez głupie wytyczne? :)

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
8,463 Posts
Proszę o zmianą nazwy wątku :

Na:

[Bydgoszcz] Aura Towers [1x30m, 2x55m]

·
Lewak gorszego sortu
7,173 Posts
spam na inwestycjach drogowych

·
Registered
10,760 Posts
Co tam jest jakiś "psycho atak" na wątki drogowe jakiś; od groma po chińsku czy jakoś pojawia się wątków - coś o Uniwersytecie w Derby ...

·
Kot Schrödingera
4,267 Posts
Czy user Wyklęty1 to nie jest przypadkiem kolejne konto lorda parsifala albo architecture_buffa (czy jak to się pisało)?

21721 - 21740 of 21893 Posts