SkyscraperCity banner

21821 - 21840 of 21894 Posts

·
Rzeczpospolita Schabowa
447 Posts
Powtórka z rozrywki, tym razem nawet nie chodzi o cenzure ( choć też zaistniała ale schemat działania moderatora oryginalny i to jes tsedno zgłoszenia) - pragnę zatem się poskarżyć zgodnie z regulaminowym prawem mi przysługującym.

1. Wrzucam post do wątku o covid19, merytoryczny traktujący o covid jak i przy okazji info o newsie okołocovidowym zamieszczonym na portalu PortalSamorzadowy.pl
Czysty News odnośnie wadliwej partii maseczek z Chin. Ważne info.
2. Komuś się nie spodobała informacja ( nie wiedzieć czego) i zaczyna coś tam chrząkać, niestety brnąć w absurdy i jakieś insynuacje
3. Wywołany odpowiadam grzecznie jak prawidłowo powinna wyglądac dystrybucja sprzetu
4. Chrząkający znowu coś chrząka, dalej brnąc w absurd.
Wszystko mieści się w konwencji wątku więc nie powinno być skasowane mimo, że chrząknięcia były niemerytoryczne, mieściły się w konwencji wątku, ale mniejsza z tym...
5. Nagle wpada moderator i usuwa chrząkanie jegomościa ( owszem było niemerytoryczne i niesmaczne i absurdalne ale mniejsza o to) jak również moją odpowiedź.
No powiedzmy ok, skoro usuwamy chrząkanie pieniacza to i odpowiedzi na chrząkanie są zbędne.

Było by ok bo merytoryka została, chrząkanie pieniacza usunięto, no ale jednak moderator musiał pokazać swoje prawdziwe intencje, kolejny raz :) Szkoda tylko, że się nie podpisał.

Coraz ciekawiej na tym forum się robi. Już nawet linku z portalsamorządowy.pl nie wolno wrzucić bo wg moderatora narracje z TVP się uprawia ( nie mam telewizora co zabawne), + jakieś insynuowanie stosunku do czegokolwiek.

W sumie nie wiem jak to skomentować. Troche taki Cringe. EEee YYyy
Mobbing moderatorski?

·
Moderator
18,863 Posts
Powtórka z rozrywki, tym razem nawet nie chodzi o cenzure ( choć też zaistniała ale schemat działania moderatora oryginalny i to jes tsedno zgłoszenia) - pragnę zatem się poskarżyć zgodnie z regulaminowym prawem mi przysługującym.

1. Wrzucam post do wątku o covid19, merytoryczny traktujący o covid jak i przy okazji info o newsie okołocovidowym zamieszczonym na portalu PortalSamorzadowy.pl
Czysty News odnośnie wadliwej partii maseczek z Chin. Ważne info.
"Czysty" news opatrzony zbędnym komentarzem. + Kolejny post, oczywiście "czysty" (bo oprócz victorkowej wrzutki post jest merytoryczny i w ogóle najważniejszy, więc o co chodzi?!).

Za kłamstwo i typowo victorkowe zagrywki, z których można ułożyć proste bingo, dostajesz 2 tygodnie.

Kolejnej szansy nie będzie.

·
Registered
256 Posts
@fantomas: Przedstawiam sekwencję wydarzeń.

1. Wraz z Hipolitem opowiadacie o tym, jak wasi dziadkowie dostawali emerytury z Francji. Ty twierdzisz, że emerytura była płacona w złotówka, Hipolit - o ile dobrze pamięta - częściowo we frankach. Wyjaśniacie ewentualne nieporozumienia.
2. jacekq zwraca Ci (zresztą Hipolitowi również) uwagę w zakresie kwestii językowych:

3. Krytykę częściowo przyjmujesz, choć tak naprawdę to nie. Zaczynacie trochę o tym dyskutować, niestety w niezbyt przyjemny sposób.
4. Następnie dyskusja wchodzi w nowy, wyższy stan gęstości. Dyskutujesz w bełkotliwy sposób już tylko sam ze sobą; w sumie sam siebie nazywasz hipokrytą, a następnie kłamcą, twierdząc, że jacekq tak się do Ciebie zwrócił.
5. W międzyczasie chwalisz się ile to browarów akurat wypijasz (?). Zamieszczasz (nie-)stosowne zdjęcia. Tylko co zdjęcia zgniecionych puszek robią w wątku o latach 80.? Zastanawiam się, czy ta okoliczność ma coś wspólnego z dyskusją samego ze sobą i samonakręcaniem się?
6. Również w międzyczasie pojawia się kilka innych postów różnej dziwnej treści, w tym odnoszące się do owych zdjęć.
7. Sprawa ucicha. Nikt już nie ma pretensji o cokolwiek. Mija kilka dni i wtem...
8. ...znowu zaczynasz dyskutować sam ze sobą, żądając wyjaśnienia od jackaq.
9. Widząc to, usuwam wszystkie posty sprzed kilku dni wysłane pod postem z pkt 2.
10. Zadajesz pytanie...

...więc Ci odpowiadam: zacząłeś obrażać siebie samego, więc miej pretensje do siebie.
A posty zostawiłem, gdyż wydawało mi się, że dyskusja wygasła, więc nie trzeba wszystkiego na siłę usuwać. Niestety, w wyniku Twojego odgrzebania tematu trzeba było usunąć.
11. Zawalasz kolejną stronę wątku pytaniami, pretensjami; odmawiasz skorzystania z księgi skarg i wniosków. (Posty właśnie usuwam.) Trudno zrozumieć o co Ci chodzi. Zresztą Twoje usunięte posty musiałem przeczytać kilka razy, aby zrozumieć o co w ogóle Ci chodzi. Przez moment byłem przekonany, że pomyliłeś osoby (wątki?) i pretensje kierujesz do niewłaściwego usera... :ROFLMAO:
12. Na koniec: proszę, panuj nad swoimi wypowiedziami w przyszłości. Zarówno pod względem treści oraz strony wizualnej.

Fajnie że Ci się chciało.

1 - ok

2 - ok

3 - krytykę pisowni tak, ale nie do końca (duża litera) obrażanie - nie

4 - piszesz "bełkot", może i ok, ale sam dyskutuje ze sobą ?? sam siebie nazywam kłamcą ?? !! - to co napisałem o moich pozytywnych relacjach z Rodziną to jacekq nazwał hipokryzją, czyli nazwał mnie kłamcą ! dobrze to czytałeś ? jak byś się poczuł ?
5 - Nie mam 16 lat , Hipolit wkleił jakąś melisę czy coś takiego , a ja to co było pod ręką , taka
132572
chyba nie jesteś pierwszy dzień na forum.

6 - Piszesz o tym ? - moje do jacekq ? -

Jest takie powiedzenie - "Chcesz sie dowiedzieć co sie dzieje w Twoim domu, to zapytaj sąsiada"
Teraz wiem, że autor tego powiedzenia miał na mysli ciebie. Jako tego wścibskiego, wszechwiedzącego oczywiście.

7 - "Nikt już nie ma pretensji o cokolwiek" .
No proszę Cię - piszesz w moim imieniu ?

7/8 - Bywało że na forum wchodziłem co 2/3 tygodnie -średnio raz na tydzień . Czekałem na odpowiedz chyba 3 dni, bo nie wiem jak często zaglada tu jacekq
"znowu zaczynasz dyskutować sam ze sobą" - (??)

9 - ok

10 - "w wyniku Twojego odgrzebania tematu trzeba było usunąć." - masz odp. 7/8.

O to Ci chodzi ?

Zadałem ci proste, grzeczne pytanie, a ty nie potrafisz odpowiedieć ? potrafisz tylko ̶n̶a̶s̶r̶a̶ć
narobić i uciec ?

Jak teraz napiszę że jesteś kłamcą, bo czytająć twoje posty "potwierdza to moje wnioski" i napisze "bez odbioru" to będzie ok ?

I jak ?
11 - Jakieś 10 lat temu po małej wymianie zdań z pewnym użytkownikiem 'pojawił się' talkinghead i powiedział abym zgłaszał do Niego podobne sprawy, jak ta, za co grzecznie podziękowałem, jak i dziękuję Tobie.*

12 - ok

* Wiem że księga jest od tego ( czasami zaglądam) i że trochę zaśmieciłem ten temat, za co duże sorry.
Niestety sporo alko przez ostatnie parę dni, i tak to niestety wygląda.
I jeszcze jedno , Twoja wyliczanka stara się pokazać tylko jednego winnego ... :rolleyes: tego który został obrażony ..

Moja sygnaturka to nie jest przypadek .

·
Moderator
18,863 Posts
4 - piszesz "bełkot", może i ok, ale sam dyskutuje ze sobą ?? sam siebie nazywam kłamcą ?? !! - to co napisałem o moich pozytywnych relacjach z Rodziną to jacekq nazwał hipokryzją, czyli nazwał mnie kłamcą ? dobrze to czytałeś ? jak byś się poczuł ?
jacekq pisał o możliwej hipokryzji (a konkretniej, że pachnie hipokryzją) w kontekście używania dużych liter w nadmiernej ilości. Od szacunku do stosunku lekceważenia, a nawet pogardy droga niedaleka, zwłaszcza gdy robi się coś z przesadą. Tak to można odczytywać. Kwestię tej (jeszcze niestwierdzonej, a co najwyżej domniemanej) hipokryzji przez jakiś czas "mieliłeś", aż w końcu po paru postach nastąpił wybuch i zacząłeś kłócić się sam ze sobą i w zasadzie sam nazwałeś siebie hipokrytą oraz kłamcą, twierdząc, że to jacekq.

I jeszcze jedno , Twoja wyliczanka stara się pokazać tylko jednego winnego ... :rolleyes: tego który został obrażony ..
Bo sam się zacząłeś obrażać. W dalszej części dialogu który kontynuowałeś nikt, poza Tobą, już nie uczestniczył.

PS: Ludzie to się ostatnio drażliwi robią. Jeden sam się obraża w wykrzyczanej szeptance i żąda wyjaśnień, przeprosin. Drugi, z potencjałem na trolla - więc niewiele dobrego po takim można oczekiwać - od razu leci na skargę, gdyż po każdorazowej prowokacji nie podobają mu się odpowiedzi i moderacja. Trzeci śmiertelnie obraził się, bo mu autobus obrażają, nazywając Ikarusa złomem, i żąda przeprosin oraz bana dla tego, kto mu ten autobus obraził. Jak żyć?

·
Registered
256 Posts
Cofniesz i pokażesz choć na jeden dzień wszystko co zostało skasowane, co napisałem ja, a co napisał jacekq ? tak chronologicznie ?
Pokaż to kłócenie, dyskusje samego ze sobą, nazywanie samego siebie kłamcą i to ze sam siebie obrażałem. Robisz ze mnie idiotę ?
Babcia, Dziadek,Ciocia, Wujek - to jest hipokryzja ? sam napisałem że może to dziwnie wygląda, ale jakim prawem ktoś nazywa mnie hipokrytą ?
Zostałem obrażony, a Ty mi tu piszesz o drażliwości ? Żadnych przeprosin nie żądałem, nie przekręcaj - pokaż to o co poprosiłem powyżej.

Weekend, nie spiesz się, poczekam

·
Moderator
18,863 Posts
Niczego nie cofnę i niczego nie będę pokazywać, tym bardziej na jeden dzień. Zresztą nie mam nawet takich możliwości: usuniętych postów nie mogę przywrócić.

Temat zakończony, kwestia rozwiązana; niepotrzebne posty zostały usunięte, nie będzie żadnych sankcji dla kogokolwiek (Ciebie również, a najbardziej na jakąś zasługujesz). Proszę o niezaśmiecanie księgi i powstrzymanie się od komentarzy w tej kwestii pod tym postem pod rygorem czasowego bana. Moja pobłażliwość też ma swoje granice.

·
Administrator
39,057 Posts
Czy mógłby ktoś poprosić kolegę 5etho o wywalenie filmu z sygnatury?
Multimedia w sygnaturze oczywiście kasujemy, zaraz po politycznych avatarach.

·
Registered
Kraków
4,625 Posts

to już jest męczące z tym spamem, serio nie widziałem tyle tego na dawnym forum
oczywiście kanadyjczycy mają to gdzieś
tak samo jak nie działające tagi
jak złe ładowanie się strony na innym wcześniejszym poście niż ten ostatnio nie przeczytany
i wiele innych rzeczy

·
Moderator
70,899 Posts
^^Chodzi o wątek dotyczący S2? Przecież dywagacje o cenach betonu dopiero co wyleciały. Każda kolejna próba trollowania skończy się odcięciem delikwenta (-ów) od spamowania na pewien czas.

·
Administrator
39,057 Posts
21821 - 21840 of 21894 Posts