SkyscraperCity banner

21841 - 21860 of 21894 Posts

·
Registered
12 Posts
Bo on prosił o bana na 2 miesiące i właśnie minęły te dwa miesiące. Nic nie przewinił, tylko chciał mieć odpoczynek od forum.

·
Registered
256 Posts
Niczego nie cofnę i niczego nie będę pokazywać, tym bardziej na jeden dzień. Zresztą nie mam nawet takich możliwości: usuniętych postów nie mogę przywrócić.

Temat zakończony, kwestia rozwiązana; niepotrzebne posty zostały usunięte, nie będzie żadnych sankcji dla kogokolwiek (Ciebie również, a najbardziej na jakąś zasługujesz). Proszę o niezaśmiecanie księgi i powstrzymanie się od komentarzy w tej kwestii pod tym postem pod rygorem czasowego bana. Moja pobłażliwość też ma swoje granice.

Widocznie się mylę, ale wydaje mi się że nie raz padało pytanie za co dany delikwent dostał briga czy też bana, a któryś z modów czasami wkleił usunięty post. Ale skoro tak piszesz to muszę Ci uwierzyć.

Zgadzam się z Tobą że temat zakończony i nie ma co już dalej drążyć, wiadomo że tak czy siak mod zawsze będzie miał ostatnie słowo.
Nie zgadzam się natomiast z tym, aby pisanie w księdze we własnej sprawie ( napisałem dwa posty - ten jest trzeci i ostatni) nazywać zaśmiecaniem.
Oczywiście nie uznaję też zdecydowanej większości tego co tutaj o sobie przeczytałem, no ale cóż można na to poradzić - przyszło mi teraz do głowy takie powiedzenie o kopaniu się z koniem. Wiadomo że się nie wygra.
Ale o Twojej pobłażliwość to przeczytałem z przyjemnością :)

Trudno - czyń swoją powinność.

·
Eurotram
17,651 Posts
View attachment 139624
Tak było z Viponem, że prosił o bana 17 marca, a teraz prosi o odbanowanie
Vipon,używaj może pierwszej osoby,bo robi się z tego taka komedia jak swego czasu z Lunią ,a Ty akurat nie masz nic za uszami żeby udawać że pytasz o kogoś innego niż Ty ;)
Każdy rozumie kwestie uzależnienia,modowie też (przecież spełnili Twoją prośbę).

·
Administrator
39,057 Posts
I dlatego ma maile na różne nazwiska.

·
¡La Ley y la Justicia!
Fiat 126p
4,766 Posts
No i po co to kasowanie postów w wątku covidowym? Normalnie podzieliłem się obserwacjami. Histeryzujące posty zostawiacie, a jak ktoś pisze, że nie wszystko jest takie, jakie panikarze sobie wymarzyli, to lecą.

·
Registered
Kraków
4,622 Posts
ostatnio mi się wyświetliło info z newsami od administracji Release Notes
i było tam między innymi że walczą ze spamem
a dziś dwa nowe zgłoszenia poszły ode mnie (a ile inni zauważyli?)
więc szczerze wątpię że oni coś z tym robią

·
Eurotram
17,651 Posts
Ja tym razem z wnioskiem (częściowo pod wpływem ostatnich postów w tym wątku): ponieważ system chyba nie do końca się dotarł,to może by tak utworzyć jakiś zewnętrzny adres e-mail żeby ci wszyscy,których system zablokował (czy tacy którzy z innych powodów nie mogą się skontaktować przez PM z moderatornią czy wreszcie wszyscy inni,którzy z jakichś powodów nie mogą skorzystać z systemu komunikacyjnego SSC dostępnego dla zalogowanych) mogli się skontaktować,coś przekazać albo przypomnieć o swoim istnieniu żeby ktoś (z modów) w ogóle wiedział,że komuś coś trzeba naprawić. Żeby np. taki Vipon nie musiał się przypominać przez zakładanie drugiego konta i cały drżeć czy go nie skasują za multikonto.

·
Administrator
39,057 Posts
Ja tym razem z wnioskiem (częściowo pod wpływem ostatnich postów w tym wątku): ponieważ system chyba nie do końca się dotarł,to może by tak utworzyć jakiś zewnętrzny adres e-mail żeby ci wszyscy,których system zablokował (czy tacy którzy z innych powodów nie mogą się skontaktować przez PM z moderatornią czy wreszcie wszyscy inni,którzy z jakichś powodów nie mogą skorzystać z systemu komunikacyjnego SSC dostępnego dla zalogowanych) mogli się skontaktować,coś przekazać albo przypomnieć o swoim istnieniu żeby ktoś (z modów) w ogóle wiedział,że komuś coś trzeba naprawić. Żeby np. taki Vipon nie musiał się przypominać przez zakładanie drugiego konta i cały drżeć czy go nie skasują za multikonto.
A ja mam wniosek, aby przed pisaniem wniosków, znaleźć taki guzik CONTACT.

·
Eurotram
17,651 Posts
A ja mam wniosek, aby przed pisaniem wniosków, znaleźć taki guzik CONTACT.
Chyba ten kontakt na alibi niezbyt skuteczny (być może równie skuteczny jak analogiczny na FB) skoro tylu jednak wybiera ryzykowną drogę przez Krainę Drugiego Konta. Naprawdę tak ciężko założyć maila dla szybszej,(bo krótszej) polskiej ścieżki? Aż tak się boicie,że skrzynka pęknie?

·
Administrator
39,057 Posts
Chyba ten kontakt na alibi niezbyt skuteczny (być może równie skuteczny jak analogiczny na FB) skoro tylu jednak wybiera ryzykowną drogę przez Krainę Drugiego Konta. Naprawdę tak ciężko założyć maila dla szybszej,(bo krótszej) polskiej ścieżki? Aż tak się boicie,że skrzynka pęknie?
To teraz zastanów się, ile zajmuje przekierowanie maila z polskiej skrzynki przez SSC do kanadyjskiego admina, który odbiera ten mail na dole. EOT.

·
Registered
18,869 Posts
Chyba raczej odwrotnie - ile czasu zajmie przekierowanie zgłoszenia wykonanego przez formularz 'contact' od kanadyjskiego admina do polskich moderatorów? I czy kanadyjski admin w ogóle takie zgłoszenia przekazuje?

21841 - 21860 of 21894 Posts