SkyscraperCity banner

21861 - 21880 of 21894 Posts

·
Administrator
39,057 Posts
Chyba raczej odwrotnie - ile czasu zajmie przekierowanie zgłoszenia wykonanego przez formularz 'contact' od kanadyjskiego admina do polskich moderatorów? I czy kanadyjski admin w ogóle takie zgłoszenia przekazuje?
Zanim będziesz kontynuował teoretyzowanie, spójrz proszę na historię problemu odbanowywania osób, które miały briga/bana podczas migracji forum.

·
Registered
18,868 Posts
Bardzo chętnie, ale przecież nie mam dostępu do zgłoszeń pisanych przez ten formularz, więc gdzie mogę "spojrzeć na historię"?

·
Eurotram
17,651 Posts
brig 3 dni
Chyba raczej odwrotnie - ile czasu zajmie przekierowanie zgłoszenia wykonanego przez formularz 'contact' od kanadyjskiego admina do polskich moderatorów? I czy kanadyjski admin w ogóle takie zgłoszenia przekazuje?
I czy kanadyjski admin w ogóle musi się tym zajmować? Czy naprawdę na SSC musi być aż taka skrajna centralizacja? Przecież to recepta na paraliż; nie dziwię się w tej sytuacji,że niektórzy siedzący w lochach SSC wręcz znikają,bo w takim systemie łatwo ich "zgubić". Czyli jednak system (niestety) działa bardzo podobnie jak na FB :(

·
Administrator
39,057 Posts
Bardzo chętnie, ale przecież nie mam dostępu do zgłoszeń pisanych przez ten formularz, więc gdzie mogę "spojrzeć na historię"?
Tam, gdzie ludzie prosili o odbanowanie, a my odpisywaliśmy że przekazane do Kanadyjczyków. To już koniec tej bezprzedmiotowej dyskusji. Eurotram 3 dni briga za zaśmiecanie księgi. Nie pierwszy raz jest pierwszy do pouczania wszystkich, jak być moderatorem, a nawet nie pomyśli aby przeanalizować problem.

·
Moderator
18,863 Posts
I czy kanadyjski admin w ogóle musi się tym zajmować? Czy naprawdę na SSC musi być aż taka skrajna centralizacja? Przecież to recepta na paraliż; nie dziwię się w tej sytuacji,że niektórzy siedzący w lochach SSC wręcz znikają,bo w takim systemie łatwo ich "zgubić". Czyli jednak system (niestety) działa bardzo podobnie jak na FB :(
Tych pytań nie kieruj tutaj, tylko do Kanadyjczyków.

·
Użytkownik zapisany
1,118 Posts
Minęły 2 tygodnie, moja skarga na moderatora @ps-man nie tylko nie została rozpatrzona, ale i poczęstował mnie 2-tygodniowym banem równie niezasadnym. Wobec tego ponawiam skargę – nie mam złudzeń że to coś da, ale może ostrzeże innych przed jego kaprysami i jemu podobnych.

Łącze do wypowiedzi za którą dostałem bana:

Wcześniejsza skarga:

Przez 12 lat na tym forum nigdy nie usunięto żadnego mojego wpisu, nie dostałem też żadnego ostrzeżenia. Aż do ostatniej chwili, kiedy to jednemu moderatorowi nie przypadły do gustu moje wpisy, więc postanowił skasować je i nałożyć bana za rzekomy „uporczywy trolling”. Wypraszam sobie.

Kasowanie wpisów tylko dlatego, że ich treść i duża liczba cytatów nie podoba się moderatorowi, uważam za nieprawidłowe. Do tego moderator ps-man stwierdził, że przeczytał tylko 10% treści, a reszta była dla niego nieinteresująca, co przecież nie jest żadnym obiektywnym kryterium moderacji. Nie sądziłem że na FPW takie działania moderatora są możliwe. Moderator subiektywnie stwierdził, że piszę „bełkot” i tyle. Już samo używanie pogardliwych określeń typu „bełkot”, „komunały”, „pierdzielenie się w wyjaśnienia” źle świadczy o moderatorze. Tymczasem wpisy nie łamały regulaminu, były na temat i zawierały rzeczowe argumenty w dyskusji.

To są poważne nieprawidłowości w moderacji. Wobec braku podjęcia sprawy ze strony osób zwierzchnich, jestem zmuszony zaprzestać mojej działalności na tym forum. Nie będę ryzykował kolejnym banem przez to, że komuś się nie spodobają moje wpisy, stwierdzi że to „propaganda”, uzna wypowiedź za zbyt długą, zbyt bogatą w cytaty, albo może jeszcze z jakiś innych, wymyślonych przez siebie i pozaregulaminowych powodów. Skoro ps-man stwierdził, że nie ma tyle czasu by przynajmniej czytać całość usuwanych treści, to tym bardziej szkoda mojego czasu na wiadomości, które mogą wylecieć przez czyiś kaprys.

Do zobaczenia w innych miejscach.

·
Administrator
39,057 Posts
To są poważne nieprawidłowości w moderacji. Wobec braku podjęcia sprawy ze strony osób zwierzchnich, jestem zmuszony zaprzestać mojej działalności na tym forum. Nie będę ryzykował kolejnym banem przez to, że komuś się nie spodobają moje wpisy, stwierdzi że to „propaganda”, uzna wypowiedź za zbyt długą, zbyt bogatą w cytaty, albo może jeszcze z jakiś innych, wymyślonych przez siebie i pozaregulaminowych powodów.
Te powody nazywają się robieniem flejmu.

·
Wanna play?
2,194 Posts
Minęły 2 tygodnie, moja skarga na moderatora @ps-man nie tylko nie została rozpatrzona, ale i poczęstował mnie 2-tygodniowym banem równie niezasadnym. Wobec tego ponawiam skargę – nie mam złudzeń że to coś da, ale może ostrzeże innych przed jego kaprysami i jemu podobnych.
Kolego, przecież Ty dostałeś odpoczynek nie za konkretny post, tylko za całokształt kocopołów w tamtym wątku. Sam osobiście dałem Tobie linka do prac Gunnara Myrdala i Friedrich Hayeka za które dostali Nagrodę Nobla oraz definicji z książki profesora Hausnera a ty dalej brnąłeś w swoje wymyślone definicję.
A najgorsze jest to, że sam dajesz linki do opracowań, w których jak byk stoi iż Polska była 8 we wzroście gospodarczym, a Ty powtarzasz za gierkowską propaganda sukcesu iż była 8 gospodarką świata, kompletnie nie rozróżniając jednego od drugiego o_O

EOT

·
Registered
91 Posts
Dzień dobry moderatorzy.
Któryś z was wykosił dzisiaj mi 3 posty (2 merytoryczne, oraz zapytanie się, co się z nimi stało) z wątku o Stanach Zjednoczonych (dział polityka/ekonomia). Z wielką chęcią chciałbym się dowiedzieć, co zostało tam znalezione, co by nie było zgodne z polityką forum. Według mnie wpisy były konstruktywne i nie obrażały nikogo. Na pewno o wiele bardziej mocne posty zostały umieszczone tam dzisiaj i nic się im nie stało.
Pozdrawiam.

·
Registered
50 Posts
Dzień dobry,
W sekcji Krakowskiej przypięty jest wątek "Zmiana moderatora z Krakowa", od 11tu miesięcy nie było wpisu. Można prosić o odpięcie?

Dla wygody, link poniżej:

Pozdrawiam

·
Registered
25 Posts
Dobry wieczór,
chciałbym zapytać z czego wynika zatwierdzanie postów przez moderatora. Po prostu pierwszy raz mi się tak zdarzyło i w dalszym korzystaniu z forum chciałbym tego unikać :)

·
Registered
4,826 Posts
21861 - 21880 of 21894 Posts