SkyscraperCity banner

21921 - 21940 of 21966 Posts

·
Administrator
39,101 Posts
@drugastrona Ja bym jednak dążył do ukarania takiego gościa na forum za takie wypowiedzi. Nie raz już w lesie ucierpieli rowerzyści przez takich bezmyślnych ludzi, którzy rozwieszali linki. W polskim prawie karnym odpowiada się także za podżeganie (art. 18 § 2 Kodeksu Karnego) a tym niewątpliwie jest ten post. Szerzej na ten temat:
A tu o w/w problemie rozwieszania linek:
Nie porównuj tych dwóch sytuacji, bo są zupełnie inne. EOT, nie będzie briga.

• Like
Reactions: demoos and Rysse

·
Registered
16,157 Posts
A propos multikont.
Był kiedyś taki użytkownik Koppel. Dostał bana. SkyscraperCity
Potem wrócił na innym koncie i znowu dostał bana. SkyscraperCity
Teraz prawdopodobnie działa na kolejnym koncie. Czy dostał amnestię? stobrawsky

·
Registered
Kraków
5,146 Posts
prośba o wyczyszczenie z polityki wątku o budowie Zakopianki (ostatnia strona i może też coś na wcześniejszej)

·
Registered
Ciekawy świata
716 Posts
Nie wiedziałem, że forum aż tak cienko przędzie, że musi tak mocno poszerzać obszar działalności. ;)

·
Registered
878 Posts
Kolega Po prostu On 3 dni briga na przemyślenie, że nawet w PHP są granice, których nie należy przekraczać.
Mam nieodparte wrażenie, że to multikonto (już sam nick jest "banogenny").
Nie wiem nic na temat "multikont" (wtf?) ale wiem Moderatorze Tomeyk, że jak mnie wyzywają od "różnych takich" w PHP czy też innych userów nie prezentujących "jedynie słusznej linii politycznej", czy też grozi mi się wręcz pobiciem - bo i taki przypaek był to wtedy nie reagujecie z taką samą zaciętąścią. Jeżeli to forum aspiruje do najlepszego miejsca w sieci pod względem merytorycznym dotyczącym tematyki (a tak mi się wydaje) to wydaje mi się, że na prawdę należało by zachować przynajmniej opary obiektywizmu w dawaniu obostrzeń różnym userom.

Szkoda, ze tak mało.
Uff, Dobrze, że nie pełnisz nigdzie żadnej władzy bo prawdopodobnie łamał byś kołem ludzi niezgadzających się z twoimi poglądami.

To nie jest płacz-post, po prostu tak myślę.

·
Registered
480 Posts
@Po prostu On
Dobre, piszesz o obiektywnym karaniu userów, a tu nagle wpada on, cały na biało @dkzg ze zdjęciem członka RPP? niby nie ma polityki w avatarach? który pyta cie "przypomnij proszę jaką partię popierasz? Dlaczego przeszkadzają Ci metody po które jej członkowie sięgają codziennie? " Jakby to miało cokolwiek wnieść do tematu.

·
Trybunał Stanu
5,972 Posts
To nie jest członek RPP to jest profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, jakiś koleś w masce.

·
Registered
Black cats matter
5,980 Posts
Nie wiem nic na temat "multikont" (wtf?) ale wiem Moderatorze Tomeyk, że jak mnie wyzywają od "różnych takich" w PHP czy też innych userów nie prezentujących "jedynie słusznej linii politycznej", czy też grozi mi się wręcz pobiciem - bo i taki przypaek był to wtedy nie reagujecie z taką samą zaciętąścią. Jeżeli to forum aspiruje do najlepszego miejsca w sieci pod względem merytorycznym dotyczącym tematyki (a tak mi się wydaje) to wydaje mi się, że na prawdę należało by zachować przynajmniej opary obiektywizmu w dawaniu obostrzeń różnym userom.
I pisze to osoba, która pod newsem o rzuceniu butelką w Trzaskowskiego pisała, że hehehe dobrze mu tak (cytat niedokładny). I skończ z robieniem z siebie jeszcze większej ofiary, bo najpierw sam doskakujesz do wszystkich, a potem się płaczesz w księdze, że dostajesz briga, chociaż za niektóre wypowiedzi powinieneś dostać bana.

·
Registered
391 Posts
Może inaczej: @Po prostu On regularnie wplata szambo przekazy dnia z Nowogrodzkiej w warszawskich wątkach merytorycznych, za co był już nagradzany przez moderatorów, a teraz płacze w księdze, jak to jest szykanowany za poglądy.
Kolejny z politycznym avatarem, który w związku z tym, coby nie napisał w jakimkolwiek wątku, przekazuje swój polityczny przekaz, zarzuca komuś, że wpłata w swoje wypowiedzi politykę.

Ogarnijcie się.

Żeby było jasne nie czytam php i nie widziałem ani jednego postu @Po prostu On. Ani mi on swat, ani brat. Oczekiwałbym jednak i pewnie nie tylko ja, że takie same zasady będą stosowane wobec wszystkich. Zachowujcie chociaż pozory ...

21921 - 21940 of 21966 Posts