SkyscraperCity banner

21941 - 21960 of 21966 Posts

·
Registered
391 Posts
^^

Zupełnie nie zrozumiałeś, lub udajesz, co wcale mnie zresztą nie dziwi.

Jeden za polityczne wtręty dostaje briga, bana, albo mu się posty kasuje, a inni z politycznymi avatarami, a więc każdym swoim postem realizujący polityczny przekaz, są bezkarni i na dodatek donoszą na tego pierwszego do Księgi skarg i wniosków, dodatkowo tą swoją bezkarnością epatując.

Podwójne standardy (?)

·
zdradziecka morda
3,812 Posts
Czyli kontunuujesz - nie wiem ale sie wypowiem. Dostal briga za dzialalnosc w PHP. Nikt go do ksiegi nie zglaszal. Zasada w PHP jest ewentualne zglaszanie modom, ktorzy podejmuja sie babrania w watku politycznym, zeby nie spamowac ksiag. Do ksiag przyszedl sam tym samym lamiac zasady. Jesli masz jeszcze jakies pytania to wal smialo.

·
Administrator
39,100 Posts
tramwaj ma ciszę wyborczą do poniedziałku za avatar promujący Trzaskowskiego.

·
Kot Schrödingera
4,725 Posts
Jak długo jeszcze ten użytkownik będze tolerowany?

Widzę, że określona grupa oblezła to forum.
Zabudujmy Plac Grzybowski wieżowcami bo to cluster wokół PKiNu i nie zważajmy na zabudowę historyczną, w tym na kościół Wszystkich Świętych, który to powinien pozostać głównym punktem malutkiego placu.
Jednocześnie nie dopuśmy, by 140 metrowa wieża od strony metra zasłoniła pomnik ku czci Stalina, socrealistyczny tort, który na wieki miał miał górować nad miastem, jako symbol radzieckiej dominacji, także w kulturze i w architekturze.
Nurtowało mnie dlaczego wieżowce stawia się w pewnych miejscach, a w innych nie ma szans na ich powstanie, mimo, że pasują, nikomu nie zabierają światła, dookoła nie ma niskiej i/lub historycznej zabudowy. Takie zwykłe 'niedasie Adasiu' nie wystarczało.
Radzieccy architekci chcieli, by Pałac Stalina był wyeksponowany, by był widoczny z bliska i z daleka, stąd decyzje o wyburzeniach okolicznych kamienic. A potomkowie (fizyczni i mentalni) budowniczych minionego ustroju pilnują do dziś, by w najbliższym sąsiedztwie PKiNu nie został zbudowany ani jeden budynek. Teraz już wiem dlaczego. Budujcie wieżowce, zasłaniajcie kościoły, zasłaniajcie ludziom światło dzienne, na wszystko przyzwolimy, ale wara wam od Pałacu Stalina. 140 metrowa wieża zatem nie powstanie. Wypadek przy pracy. Ktoś się zagalopował.
Dziękuję Koleżanki i Koledzy za wyjaśnienie.
Podziękowanie szczere. Dzięki Wam lepiej rozumiem i lepiej ogarniam rzeczywistość w której żyję.

·
54Y MY N4M3
2,988 Posts
Wnioskuję małe porządki w głównym polskim dziale:

·
Registered
7,168 Posts
Skrypt ze znakami drogowymi trzeba po prostu dostosować do nowego forum. Szkoda pisać go całkiem od nowa, raczej nie trzeba będzie zmieniać bardzo wiele. Z tego co widzę, autor od jakiegoś czasu rzadko bywa na forum, zatem raczej tego nie zrobi. Może ja się tego podejmę, ale trudno mi określić kiedy. Zastrzegam przy tym, że nigdy z tego skryptu nie korzystałem, więc mogę po drodze zgubić jakieś szczegóły.

PS Jeszcze przypiąć [Nowe] Skrypty ułatwiające przeglądanie SSC.

·
Administrator
39,100 Posts

·
Registered
941 Posts
Ale jest Jelenia Góra/Karkonosze/Inwestycje.
Wprawdzie Świeradów to Góry Izerskie, ale ze względu na bliskość, a w zasadzie kulturową jedność, inwestycje świeradowskie wkładałem do wspomnianego wątku.

·
Registered
7,168 Posts
Proszę o zmianę nazw wątków:

1. [LK 25/71] Skarżysko Kamienna - Ocice - Rzeszów w celu wyeliminowania błędu ortograficznego:

W tytule wątku jest błąd: Skarżysko-Kamienna piszemy z łącznikiem :)
Proponuję też rozważyć zastąpienie nazwy Ocice nazwą Tarnobrzeg (Tarnobrzeg to największa miejscowość po drodze, dawna wieś Ocice dzisiaj stanowi jego część; ale z drugiej strony stacja węzłowa nosi nazwę Ocice).

2. [Polska]Cudze chwalicie, swego nie znacie w celu wstawienia spacji po znaku „]”

·
Balthazar Bux
28,642 Posts
Ja się chciałem zapytać czy ktoś dziś i jutro zajmuje się moderowaniem forum i jak długo będzie tolerowane politykowanie w hydeparku? Rozumiem że skoro PHP i polityczne śmieszkowanie zamknięte to jechać po PiSowcach można wszędzie i w każdej ilości?

Może po prostu zmieńcie ten banner na samej górze oraz nazwę forum na J...ć PiS zamiast się męczyć i w każdym wątku to pisać.

Skoro niektórych łapy i jęzory swędzą bo nie mogą przez dwa dni politykować to może moderatorzy im pomogą.

Nie można już choć 2 dni odpocząć od politycznych nawalanek na forum?

·
Eurotram
17,824 Posts
Ja się chciałem zapytać czy ktoś dziś i jutro zajmuje się moderowaniem forum i jak długo będzie tolerowane politykowanie w hydeparku? Rozumiem że skoro PHP i polityczne śmieszkowanie zamknięte to jechać po PiSowcach można wszędzie i w każdej ilości?

Może po prostu zmieńcie ten banner na samej górze oraz nazwę forum na J...ć PiS zamiast się męczyć i w każdym wątku to pisać.

Skoro niektórych łapy i jęzory swędzą bo nie mogą przez dwa dni politykować to może moderatorzy im pomogą.

Nie można już choć 2 dni odpocząć od politycznych nawalanek na forum?
Popieram wniosek Bastiana w kwestii ciszy wyborczej,natomiast stanowczo sprzeciwiam się propagowaniu parafilii na stronie głównej SSC.

• Like
Reactions: skejl and jacekq
21941 - 21960 of 21966 Posts