SkyscraperCity banner

22121 - 22140 of 22197 Posts

·
Registered
Użytkownik chory na głowę
6,030 Posts
Ja z doświadczenia wiem że załączniki na urządzeniu mobilnym się wysrywają, przykładowo cytowanie posta w którym ktoś załączył zdjęcia. Na komputerze luzik, na telefonie w cytacie będziesz miał View Attachment <numer> i radź sobie sam

Notabene, zamiast księgi to powinieneś z takimi rzeczami trafiać tu:

·
Registered
645 Posts
Ok, dzięki za wskazówki i namiar na wątek z problemami technicznymi (tyle lat i człowiek nie miał problemów technicznych i nie wiedział nawet ze taki wątek istnieje). Coś mi już zaczęło działać, a widzę po komunikacie, który do tej pory ignorowałem przy próbie załączania jako zdjęcie, ze wyłączyli możliwość załączania zdjęć z Tapatalk i leci jako załącznik.

Dzięki jeszcze raz i przepraszam za pomyłkę z wątkiem.
EOT

·
Registered
Underground out of Voland.
7,908 Posts
Proszę o przeczyszczenie wątku z ostatnich wpisów @Sabinka. User znany z przeszłości z prób robienia prowokacji i CvC (VvV*).

* - Village vs. Village ;)

·
Registered
Ciekawy świata
1,033 Posts
^^
Jeżeli już jakieś posty będą sprzątane to najlepiej, żeby nie zginęły, tylko trafiły do tego nowego wątku.

Dziękuję.

• Like
Reactions: redoxygene

·
Registered
712 Posts
Wnioskuję o większą kontrolę w czas na polityczne śmieszkowanie, szczególnie teraz, gdy mamy poważną sprawę po wyroku TK, a gdzie zamieszczane są zdjęcia niepełnosprawnych ludzi w bardzo niedwuznaczym negatywnym konteście, a szczególnie obecnie zamieszczony mem usera ixs - który załączył zdjęcie rodziny wielodzietnej z niepełnosprawnymi dziećmi, które stygmatyzuje niepełnosprawnych ludzi i jest rodzajem knajackiego obrazku politycznego i zupełnego braku wyczucia. Bez przesady, jedno barbarzyństwo nie może uprawniać do innego barbarzyństwa i przedstawianie dramatów tych ludzi w takim świetle.

·
Registered
7,908 Posts
Ja wnioskuję by zbanować wszystkich zwolenników pisiorów, konfabulacji i innych podłych faszystowskich bydlaków i żeby można było jawnie oznajmiać w swoich awatarach i sygnaturach pogardę dla nich.
Prośbę swą motywuję tym, że kto jest pisiorem, albo konfederastą, jest złym i głupim człowiekiem, a sprzeciw wobec nich jest czymś naturalnym wśród przyzwoitych i normalnych ludzi.
Konstytucja RP zabrania istnienia organizacji nawiązujących wprost do niechlubnych tradycji nazistowskich, faszystowskich i komunistycznych, a pisiory i konfederaści właśnie są ich bezpośrednimi spadkobiercami. Pogarda i nazywanie ich podłymi bydlakami jest tak samo normalne i właściwe jak nazywanie podłymi bydlakami morderców z Auschwitz i służbistów NKWD.
Dowodów na prawdziwość powyższych tez dostarczono od dawna aż nadto, a ostatnie wydarzenia są tego ukoronowaniem.

·
Registered
7,560 Posts
^^ Tylko zapomniałeś dopisać, że to była ironia. Zresztą przednia, uwypuklająca pułapki antykonserwatywnej emocji panującej na forum, ale jak to z ironią bywa, jest ryzykowna, kiedy stosuje się ją w wypowiedzi adresowanej do szerszego grona. Nie mylę się, prawda? Oby…

·
Eurotram
18,579 Posts
^^ Tylko zapomniałeś dopisać, że to była ironia. Zresztą przednia, uwypuklająca pułapki antykonserwatywnej emocji panującej na forum, ale jak to z ironią bywa, jest ryzykowna, kiedy stosuje się ją w wypowiedzi adresowanej do szerszego grona. Nie mylę się, prawda? Oby…
Też mam nadzieję, że to ironia, bo jakkolwiek sam nie jestem w stanie o PiSowcach powiedzieć dobrego słowa, to zawsze mam w głowie cytat z Evelyn Hall (słowa przypisywane Wolterowi, ale nie ma pewności że je wypowiedział):
Nie zgadzam się z twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił twojego prawa do ich głoszenia
Słowa, na których opiera się wolność wypowiedzi; słowa, o których pamiętam mimo że sam bym chętnie niektórych... Zresztą sama wolność wypowiedzi nie jest tak groźna jak głupota/ brak umiejętności właściwego zrozumienia słuchanych treści przez osoby, które są na te treści wystawiane.

·
Registered
7,560 Posts
Też mam nadzieję, że to ironia, bo jakkolwiek sam nie jestem w stanie o PiSowcach powiedzieć dobrego słowa, to zawsze mam w głowie cytat z Evelyn Hall (słowa przypisywane Wolterowi, ale nie ma pewności że je wypowiedział).
Wiesz, tu nawet nie o wolność słowa chodziło, lecz o pogardę wobec drugiego człowieka.

·
Registered
3,312 Posts
Wiesz, tu nawet nie o wolność słowa chodziło, lecz o pogardę wobec drugiego człowieka.
Problem z tym, że jesteśmy świadkami tej pogardy z drugiej strony od dobrych kilku lat- kilkunastu lat, zaczęło się od "wykształciuchy" i "ta małpa w czerwonym" doszło do "zdrajców narodu", "zdradzieckich mord" i dalej..., a po drodze było wiele różnych określeń i długo by je cytować, a i publiczne fucki się kilka razy zdarzyły, wiec nie powinno dziwić łatwe do zrozumienia jak się wydaje, nawet dla zwolenników i członków partii rządzącej "wypierdalać" bardziej wysublimowanych określeń czy porównań tz prawa strona zwyczajnie nie pojmuje bo to ich przerasta. Więc co byśmy zrobili symetryzm w określeniach czyli pogarda wobec drugiego człowieka (tym razem prawacko-pisowskiego) zwyczajnie nie zadziała bo nie zostanie zrozumiana.

·
Registered
3,312 Posts
PHP jest w innym wątku.
Wiem przepraszam, to była jakby odpowiedź na wszystkie wcześniejsze Tu posty, wg mnie z opisanych powodów nie ma sensu pochylać się nad sprawa poprawności w PHP ponieważ tz poprawność ma nieznane granice....( jak np dół z wapnem) ja ich nigdy (mam nadzieje) nie przekroczę ale nie zabraniam przekraczać innym bo za daleko to u nas poszło i "nasza strona nie jest winna". Wiadomo, że cześć merytorycznych wątków dotyka polityki i nie sposób ominąć skoro coś zależy od konkretnej decyzji politycznej i w tych watkach jak najbardziej poprawność i umiar musi być zachowany pod rygorem. To było pierwszy i ostatni raz Tu.

·
Registered
7,908 Posts
Dlatego właśnie nie chciałem tłumaczyć się z mojego wniosku, żeby nie robić PHP. Obstaję przy swoim. PiS to ideologia, która zasługuje na szczególne potępienie. Ponawiam niniejszym prośbę sformułowaną powyżej.

22121 - 22140 of 22197 Posts