SkyscraperCity banner

22141 - 22160 of 22328 Posts

·
Registered
7,719 Posts
Proszę o skasowanie poniższego postu, w którym użytkownik @Hipolit posuwa się do fałszowania zawartości rzekomego cytatu mojej wypowiedzi.
O, najpierw wyzywa od "neobanderowców", a potem, gdy ofiara pomówienia oceni treść jego elukubracji, przybiega z płaczem na skargę. Żałosne. :)

·
Administrator
39,407 Posts
Proszę o skasowanie poniższego postu, w którym użytkownik @Hipolit posuwa się do fałszowania zawartości rzekomego cytatu mojej wypowiedzi.
Masz ostrzeżenie. Będę śledził, na ile wspierasz interesy Putina i jątrzysz w stosunkach z naszym sąsiadem.

• Like
Reactions: kryst

·
Registered
651 Posts
Interesy Putina, to wspiera ten, kto pracuje nad tym, aby neobanderyzm na Ukrainie rozwijał się bez przeszkód, jak do tej pory, bo to najlepszy sposób na zablokowanie integracji Ukrainy z EU.

Mam prawo mieć takie zdanie, a jeśli jest ono niedopuszczalne na SSC, to od razu mnie zbanujcie permanentnie. Dopóki jednak mogę się tu wypowiadać, to kasowanie postów, czy też jak to zrobił @Hipolit fałszowanie moich wypowiedzi poprzez umieszczanie zmyślonych tekstów w tagach QUOTE, nie powinno być tolerowane.

Ja z tym jakoś będę żyć, ale jaki obraz wystawiacie SSC, jako moderacja i administracja?

·
Registered
7,719 Posts
Interesy Putina, to wspiera ten, kto pracuje nad tym, aby neobanderyzm na Ukrainie rozwijał się bez przeszkód, jak do tej pory, bo to najlepszy sposób na zablokowanie integracji Ukrainy z EU.
I znowu neosowiecka retoryka. :)

·
Registered
Kraków
8,346 Posts
przepraszam bardzo, ale czy jakiś mod może w końcu zrobić tutaj porządek?

·
Balthazar Bux
29,147 Posts
Proszę o skasowanie postów od 5 do 13 w tym wątku. Pozwoli to na edytowanie postu 14 i przerobienie go na kolejną część listy.

·
Kot Schrödingera
6,144 Posts
Dobry wieczór i dobranoc. Ja to tylko tu zostawię.

Co to za popierdoleńcy ze strzałkami w avatar? i tu polityka dotarła na forum? Myślałem, że to forum budowlane a nie polityczne.
Nie pisz do mnie jak do taty - głupcze. A mnie razi twój.

·
Moderator
75,281 Posts
^^Za notorycznie tworzenie off-topic w kilku katowickich wątkach. W ciągu ostatnich dni zrobił burdel w kilku wątkach (...)

·
Moderator
75,281 Posts
^^Rozumiem, że deklarujesz się ochotnika, aby robić porządki w niektórych wątkach ?

·
Registered
Użytkownik chory na głowę
6,642 Posts
Jeżeli mam czekać na rangę krócej od Kema to czemu nie

A tak na poważnie to Broń Boże

·
Registered
4,429 Posts
forwiser wydało się, że obyty i dojrzały, ale jednak trollić to jak mało kto potrafi.

22141 - 22160 of 22328 Posts