SkyscraperCity banner

22161 - 22180 of 22327 Posts

·
Eurotram
18,745 Posts
Jeżeli mam czekać na rangę krócej od Kema to czemu nie

A tak na poważnie to Broń Boże
A propos Kema: kiedy został modem? Bo ja o jego randze (i szczerze mówiąc także istnieniu, bo nasz drogi zupełnie się nie krzyżują) dowiedziałem się gdy jakieś zdaje się 2-3 tygodnie temu odrzucił jako mod czyjś wniosek. Dawniej był taki ładny zwyczaj, że 625 ogłaszał powołanie nowego moda (i czym się będzie zajmował), często także było ogłaszane na czyje miejsce. Dziś nawet nie znam składu polskiej moderatorni (bo skład w nowym skrypcie też zniknął ze strony) :(

• Like
Reactions: Buster90

·
Registered
7,671 Posts
Nie został. To tylko skutek któregoś z miliarda błędów nowego forum, że się wyświetla jako moderator.

·
Postpolak
1,031 Posts
Chciałem złożyć skargę, że mimo wielu miesięcy, które minęły od wdrożenia na SSC nowego layoutu, wciąż nie ma bannerów z widokami miast.

·
Registered
Black cats matter
9,010 Posts
To ja się dołączam do skargi i wnioskuję o przywrócenie normalnej emotki trollface'a i dodaniu innej reakcji niż tylko like :p

·
Registered
1,524 Posts
Post do wywalenia:

·
and we flew away
9,605 Posts
Czy byłaby możliwość, by któryś z modów/adminów poprawił moją sygnaturę usuwając z niej " [URL="www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1449043"]English[/URL]" , ale pozostawiając resztę linków? Niestety nowe forum pozwala na tylko 1 link w sygnaturce, więc jakbym sam chciał to zmienić, to musiałbym wszystkie inne zostawić - a jeśli jest taka możliwość, to chciałbym, by zostały :)

·
Registered
2,188 Posts
Proszę moderatorów o wyczyszczenie dyskusji z wątków dotyczących słynnego "Uniwersum".

Proszę o skasowanie kilku postów:

+ moja odpowiedź na niego

oraz

+ odpowiedź.

·
Registered
1,524 Posts
Znowu:

·
Registered
1,542 Posts
Dla wiadomości. Moje zwięzłe info 11 dni temu zostało rychło usunięte, ciekawe przez kogo. Teraz temat powraca i tworzy się cały offtop, ale to jest w porządku. Kto moduje nadgorliwych i niekonsekwętnych modów???

22161 - 22180 of 22327 Posts