SkyscraperCity banner

22181 - 22200 of 22332 Posts

·
Administrator
39,416 Posts

·
Rah'ma'dul
12,920 Posts
Proszę moderatora o przyjrzenie się czy należy zmienić tytuł wątku
jest
[Praga Północ] Port Praski [w budowie]
powinno chyba być
[Praga Północ] Port Praski sp. z o.o. [w budowie]
trwa dyskusja i user @deamon82 forsuje, że wątek dotyczy tylko 1 inwestycji o nazwie Port Praski sp. z o.o, a nie całego obszaru o nazwie Port Praski.

·
and we flew away
9,607 Posts
Dzięki wielkie, nie ma syfu... ale wyleciał ostatni link do akurat aktualnego wątku (wszystkie relacje od pewnego czasu robię w jednym wątku) ;). Mógłbyś na koniec dołożyć jeszcze ten link? Na sam koniec tej wyliczanki. Będę wdzięczny.
Japonia cykliczny
Ps za "Tajwan" proszę kropeczka i wszystko w obrębie tego samego formatowania tekstu :)

·
Registered
20,922 Posts
Proszę moderatora o przyjrzenie się czy należy zmienić tytuł wątku
jest
[Praga Północ] Port Praski [w budowie]
powinno chyba być
[Praga Północ] Port Praski sp. z o.o. [w budowie]
trwa dyskusja i user @deamon82 forsuje, że wątek dotyczy tylko 1 inwestycji o nazwie Port Praski sp. z o.o, a nie całego obszaru o nazwie Port Praski.
NIE. Żadnej zmiany tytułu.

Uświadomić użytkownika, że dyskusja jest o całym Porcie, a nie o jednej spółeczce.

·
Administrator
39,416 Posts
Dzięki wielkie, nie ma syfu... ale wyleciał ostatni link do akurat aktualnego wątku (wszystkie relacje od pewnego czasu robię w jednym wątku) ;). Mógłbyś na koniec dołożyć jeszcze ten link? Na sam koniec tej wyliczanki. Będę wdzięczny.
Japonia cykliczny
Ps za "Tajwan" proszę kropeczka i wszystko w obrębie tego samego formatowania tekstu :)
Ja nic nie zmieniałem, tylko [/url] przeniosłem we właściwe miejsce. Możesz spokojnie sam zmieniać.

·
and we flew away
9,607 Posts
Ja nic nie zmieniałem, tylko [/url] przeniosłem we właściwe miejsce. Możesz spokojnie sam zmieniać.
Może sam wyleciał przez długość, na 100% był tam ostatni link na końcu, bo w niego wczoraj klikałem ;).
I niestety sam tego nie zmienię, bo ssc mi zwraca takie info:
757846

Ps jeśli to jest problem, to link do poster fora może wylecieć, dawno nieaktualna rzecz. Ja niestety nic nie zrobię przez powyższe :/

·
Registered
2,200 Posts
Piszę bez spisy i obrażania się, ale jeśli mój wczorajszy wniosek jest bezzasadny, byłbym wdzięczny za taką informację zwrotną, bo widzę, że na inne wnioski już jest odpowiedź ze strony modów ;)
No i chciałbym zapytać, kto ze strony moderatorów jest odpowiedzialny za inwestycje w woj. podlaskim?

·
Registered
Kraków
8,413 Posts
a ja mam pytanie czy podpis w stopce w formie video z yt jest akceptowalne, bo trochę rozjeżdża forum
@3rav

·
Moderator
8,052 Posts
Piszę bez spisy i obrażania się, ale jeśli mój wczorajszy wniosek jest bezzasadny, byłbym wdzięczny za taką informację zwrotną, bo widzę, że na inne wnioski już jest odpowiedź ze strony modów ;)
No i chciałbym zapytać, kto ze strony moderatorów jest odpowiedzialny za inwestycje w woj. podlaskim?
Będzie wygodniej jeśli podasz numery postów które powinny być usunięte. W tamtej formie było to mało czytelne.

·
Moderator
17,907 Posts
a ja mam pytanie czy podpis w stopce w formie video z yt jest akceptowalne, bo trochę rozjeżdża forum
@3rav
Napisałem mu wiadomość, żeby to usunął.
Ostatecznie można prosić admina, żeby zrobił to za niego.

·
Banned
533 Posts
problem nadal występuje
Tak, potwierdzam, problem braku łączenia postów nadal istnieje, masz rację.. a jak ci się nie podoba co i jak piszę, nie czytaj.. takie proste przecież, co nie??
Poza tym każdy post jest o czym innym, to co ci to przeszkadza, zwłaszcza, że moderator bierze udział w dyskusji..

·
Banned
4,956 Posts
ale to jakiś problem, że kilka postów tego samego usera pod rząd?
jak się robi fotorelację, to przecież normalne, że się rozbija na kolejne posty.

a tu kol. odpisując na różne wcześniejsze posty, więc trudno żeby się extra bawił w sklejanie w jeden wielki - bo potem będzie to nieczytelne.

ktoś tu robi z igły - widły.

·
Registered
Użytkownik chory na głowę
6,655 Posts
ale to jakiś problem, że kilka postów tego samego usera pod rząd?
jak się robi fotorelację, to przecież normalne, że się rozbija na kolejne posty.
Normalne bo forum nie zezwala na więcej niż 20 zdjęć na post i nie ma innego sposobu żeby to obejść.

Natomiast ograniczenia znaków na post nie ma, zwłaszcza przy tak krótkich postach napisanych zaraz po sobie, gdzie avatar użytkownika i informacje pod nim zajmują więcej miejsca niż treść posta.
Żeby to jeszcze był hydepark gdzie niektórzy tak robią raz na jakiś czas w wątkach ze śmiesznymi obrazkami i przymyka się na to oko, ale to właśnie nie jest hydepark tylko dział drogowy.

Przypomnę że ilość postów na stronę jest ograniczona, wyobraź sobie jak bardzo rozciągnięte w forumowej przestrzeni byłyby dyskusje gdyby kilka osób piszących różne wątki w osobnych postach zaczęło toczyć ze sobą dyskusję

22181 - 22200 of 22332 Posts