SkyscraperCity banner

22321 - 22340 of 22448 Posts

·
46 & 2
10,253 Posts
Co to się stanęło, że w spisie wątków zniknął ten o pieszej turystyce górskiej?: SkyscraperCity

Ostatni wpis był 14 dni temu, więc powinien być czwarty od góry a nie ma go wcale. Trzeba wpisywać w wyszukiwarkę i wtedy się znajduje.

O co cho?

·
54Y MY N4M3
3,507 Posts
Co to się stanęło, że w spisie wątków zniknął ten o pieszej turystyce górskiej?: SkyscraperCity

Ostatni wpis był 14 dni temu, więc powinien być czwarty od góry a nie ma go wcale. Trzeba wpisywać w wyszukiwarkę i wtedy się znajduje.

O co cho?
Nie masz czasem autora wątku na liście ignorowanych? 😉
Jeśli tak, to na dole przy paginacji jest magiczny przycisk:
974239

·
46 & 2
10,253 Posts
A widzisz! ;)

Na poprzednim silniku też tak było? Nie kojarzę.

·
Kujawski łoś bezkolizyjny
Kujawski Łoś Bezkolizyjny
9,195 Posts

·
Registered
524 Posts
Moze ktoś z moderatorów zobaczy watek: Świat-covid-19-fakenews-poradylekarskie-ue_nicnierobi-kwarantanna-odpowiedzi-z-cytowaniem-odniesieniem-1-post-sugestie-lekarza

·
Administrator
39,473 Posts
Moze ktoś z moderatorów zobaczy watek: Świat-covid-19-fakenews-poradylekarskie-ue_nicnierobi-kwarantanna-odpowiedzi-z-cytowaniem-odniesieniem-1-post-sugestie-lekarza
A konkretnie to...?

·
Registered
524 Posts
A konkretnie to...?
Bezdzietnej starej babie ktora wpuscila obcokrajowcow w ramach okazywania milosci do blizniego - zaufac?
Smiem watpic
.

Kiedys w USA byl taki test na prezydenta: musisz miec zone, psa i dzieciaki (to jest taki test na normalnosc), wtedy mozesz dostac przycisk atomowy.
Trump byl chyba pierwszym prezydentem bez psa i negatywne efekty od razu bylo widac :)

·
Administrator
39,473 Posts
m121 miesiąc, lajkujący po tygodniu (jarzabek1, tm101, Zyzio), 2 tygodnie bartek76, który miał już ostrzeżenia za proepidemikę, a teraz pisze coś o cenzurze.

·
Eurotram
18,926 Posts
m121 miesiąc, lajkujący po tygodniu (jarzabek1, tm101, Zyzio), 2 tygodnie bartek76, który miał już ostrzeżenia za proepidemikę, a teraz pisze coś o cenzurze.
Z punktu widzenia wolności wypowiedzi i niewielkiego ciężaru gatunkowego tego posta (gdy nikt nie potrafi np. sięgnąć demoosa, który znacznie grubiej nazwał kobietę, a nawet 1-dniowego bana się za to nie doczekał) Twoja decyzja stanowi bardzo niebezpieczny precedens (tak samo jak ta o tygodniu dla lajkujących i to wcale nie za lajkowanie jakiegoś naprawdę ciężkiego posta). I piszę to mimo faktu, że raczej sprzyjam Merkel (choć opisywanej decyzji zdecydowanie nie pochwalam, ale nie możesz banować wszystkich, którzy nie popierają wpuszczania do Europy wszystkich uchodźców jak leci) i sam bym czegoś takiego ani nie napisał ani nie zalajkował.

·
Administrator
39,473 Posts
Z punktu widzenia wolności wypowiedzi i niewielkiego ciężaru gatunkowego tego posta (gdy nikt nie potrafi np. sięgnąć demoosa, który znacznie grubiej nazwał kobietę, a nawet 1-dniowego bana się za to nie doczekał) Twoja decyzja stanowi bardzo niebezpieczny precedens (tak samo jak ta o tygodniu dla lajkujących i to wcale nie za lajkowanie jakiegoś naprawdę ciężkiego posta). I piszę to mimo faktu, że raczej sprzyjam Merkel (choć opisywanej decyzji zdecydowanie nie pochwalam, ale nie możesz banować wszystkich, którzy nie popierają wpuszczania do Europy wszystkich uchodźców jak leci) i sam bym czegoś takiego ani nie napisał ani nie zalajkował.
Po pierwsze, to na forum mamy regulamin. Po drugie, możesz zgłosić posty, które uważałeś za niewłaściwe. A po trzecie, po raz kolejny zamiast zgłaszać tu problemy, jątrzysz. Czy ten post to prośba o briga? Bo nie jest to na pewno skarga, brak linku.

• Like
Reactions: deteroos

·
Eurotram
18,926 Posts
Po pierwsze, to na forum mamy regulamin. Po drugie, możesz zgłosić posty, które uważałeś za niewłaściwe. A po trzecie, po raz kolejny zamiast zgłaszać tu problemy, jątrzysz. Czy ten post to prośba o briga? Bo nie jest to na pewno skarga, brak linku.
Ad.1 Regulamin nie obejmuje (bo nie ma prawa obejmować) przymusu popierania niektórych działań (jak wymienione wyżej.
Ad. 2 Przestań proszę. Post został zgłoszony przez innego usera, nastąpiła olewka modów. Następnie ja spytałem o reakcję na ten post, to wykręciłeś się sianem że to niby nie Twój region; za to jak( ile? 3 lata temu?) swego czasu demoos 2 tygodnie po fakcie latał za Tobą żeby wyprosić bana dla mnie, to się jakoś rejonizacją nie przejmowałeś! Co, są równi i równiejsi? TO też gdzieś jest w regulaminie?
Ad. 3 To co, mam może zgłosić że w tym poście jeden user (konkretnie funkcyjny) usiłuje mnie zastraszyć?

Ale żeby było zgodnie z tematem księgi, to SKŁADAM WNIOSEK o cofnięcie decyzji wydanej w poście nr 22232 niniejszego wątku, uzasadniając ją mimo wszystko zasadami wolności wypowiedzi i przekonań (tym bardziej że wytłuszczony fragment nie zawiera nieprawdy: Angela Merkel w tym roku osiągnie wiek emerytalny i nie ma dzieci.

·
Ukryta Opcja Poznańska
1,282 Posts
No dobra, a który punkt regulaminu mówi o banach za danie komuś lajka? Bo szczerze, pierwszy raz widzę takie coś. Jeszcze jakby to było grube naruszenie regulaminu. Właśnie, regulamin. Zdaje się, że regulamin mówi o łamaniu zasad forum co do treści postów, o lajkach nie ma tam ani słowa. W odniesieniu do postów powyżej, jest to teraz co najmniej nieprzejrzysta zasada.

Dlatego, żeby nie narażać się na groźbę briga że zaśmiecam księgę, zgłaszam wniosek o uzupełnienie regulaminu o punkt mówiący, iż za zalajkowanie postów, których treść łamie regulamin, również należy liczyć się z banem/brigiem.
Let Regulamin be clear. :)

·
Administrator
39,473 Posts
Ad.1 Regulamin nie obejmuje (bo nie ma prawa obejmować) przymusu popierania niektórych działań (jak wymienione wyżej.
Ad. 2 Przestań proszę. Post został zgłoszony przez innego usera, nastąpiła olewka modów. Następnie ja spytałem o reakcję na ten post, to wykręciłeś się sianem że to niby nie Twój region; za to jak( ile? 3 lata temu?) swego czasu demoos 2 tygodnie po fakcie latał za Tobą żeby wyprosić bana dla mnie, to się jakoś rejonizacją nie przejmowałeś! Co, są równi i równiejsi? TO też gdzieś jest w regulaminie?
Ad. 3 To co, mam może zgłosić że w tym poście jeden user (konkretnie funkcyjny) usiłuje mnie zastraszyć?

Ale żeby było zgodnie z tematem księgi, to SKŁADAM WNIOSEK o cofnięcie decyzji wydanej w poście nr 22232 niniejszego wątku, uzasadniając ją mimo wszystko zasadami wolności wypowiedzi i przekonań (tym bardziej że wytłuszczony fragment nie zawiera nieprawdy: Angela Merkel w tym roku osiągnie wiek emerytalny i nie ma dzieci.
Gdzie w regulaminie jest zasada wolności wypowiedzi? I gdzie linki do postów? Wypowiedź o Merkel jest chamska i tyle. Bronisz jej, próbując sprowokować bana. Typowe dla Ciebie.

·
Administrator
39,473 Posts
Bany za lajkowanie chamskiego posta skrócone do jutra.

• Like
Reactions: skejl

·
To ja!
6,517 Posts

Proszę o przeniesienie tej dyskusji do wątku o CPK oraz otwarcie tego wątku z ostrzeżeniami itp bądź ew. stworzenie hydeparku gdzie można by prowadzić o nim dyskusje. Skoro istnieje wątek do rysowania kresek po mapie (autostradowa obwodnica warszawy) oraz wątek o KDP wynikających z CPK w dziale kolejowym to jak najbardziej strefa lotnicza również powinna mieć miejsce do dyskusji.

22321 - 22340 of 22448 Posts